Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 11 hónapja #76836 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lestat: nem lennél az anyukám? :triste: [size=9:1cy4l5xk]De ha nem akarsz nem muszáj... :shake: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76833 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ithil: brutálisak :wink:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76832 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nekem meg nincs gyermekem... :roll:
Milyen gyűlés?

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76828 Írta: Ithil Iarfeniël

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76827 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Tényleg engem ki fogad örökbe? Oan árva vagyok így egyedül, ki ölel meg?

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76824 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
nekem még nincs anyukám... :bawling: :crying:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76722 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Éljeeeen!!!!Örökbe vagyok fogadva...déagol az anyukám :D És még oklevelet is kaptam... :D
Nekem jó az október 5.-e csak akkor van ugye a gyülés is...akkor egybekötve????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76661 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
És mit szóltok az október 5.-hoz? :heu: :eek4:
Yao: ne öleljelek meg? :cross: :evil3:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 órája #76604 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta:

Lestat írta: Őszi szünet :?: :? :roll:

Jó kérdés... én még azt sem tudom, ez milyen dátumot takar... :oops:


Mi se nagyon... :?

Estel Adániel írta:

Eurynome írta: [size=9:2qe6vdbw]Küldjünk Lamoraknak egy 'Tiszteletbeli Vimpár' Jelvényt, u.i. ott volt alakuló ülésen... :twisted: Kíváncsi vagyok, mit szólna hozzá :twisted: :twisted: [/size]

:itscool: Biztosan örülne neki... ;) Bár, nem tudom, hogy hordaná-e? :roll:



:twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted:

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 órája #76595 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jaj, csak az őszi szünetet ne...a szjvem kétfelé fog szakadni... :crying: mert lehet, hogy pont akkor m1ek Erdélybe :heu:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 órája #76545 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Naazt én se...egyik hétvége???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 8 órája #76513 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Lestat írta: Őszi szünet :?: :? :roll:

Jó kérdés... én még azt sem tudom, ez milyen dátumot takar... :oops:

Eurynome írta: [size=9:1yiwok6l]Küldjünk Lamoraknak egy 'Tiszteletbeli Vimpár' Jelvényt, u.i. ott volt alakuló ülésen... :twisted: Kíváncsi vagyok, mit szólna hozzá :twisted: :twisted: [/size]

:itscool: Biztosan örülne neki... ;) Bár, nem tudom, hogy hordaná-e? :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 21 órája #76480 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
[size=9:3kqiwlpe]Küldjünk Lamoraknak egy 'Tiszteletbeli Vimpár' Jelvényt, u.i. ott volt alakuló ülésen... :twisted: Kíváncsi vagyok, mit szólna hozzá :twisted: :twisted: [/size]

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 23 órája #76460 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Őszi szünet :?: :? :roll:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 23 órája #76451 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
déagol: Oklevél???OKÉ!!!Akkor nekem az lesz a nyakamban névtábla helyett (mivel eddig csak kártyám van és tokom még nincs :) )
Akkor kővi vimpáros tali mikor lesz???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 23 órája #76448 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nem... de ÉN elfogadom Ilúvatar ajándékát... :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76444 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Telumehtar írta: Helloka Vimpárok!!!

dáagol leendő anyukám: És a szindarabos tali???? Ott ottan lesz Estel is meg én is (ha minden jól megy)....Ott is lehet nem??? ;)

OKÉ!!!!!!!
Lestat: az úgy nem igazi 8O Igazándiból kell, és szombat... :evil3: igen, szombat jó, lesz, majd csinálok oklevelet is, hogy kiakaszthassák a szobájukban :sungl:
Estel: mért, te már Ölelve születtél? :quasi:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76398 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: :lol: Megbámultad, hogy még nem vagyok megöl(el)ve?
Én is e két helyszínt támogatnám... Esetleg, ha hétvégén lesz, akkor kompromisszumos megoldásként Pécset... :D


Nehéz lett volna azt megbámulni ;) Én a kártyádra céloztam természetesen :)
Nekem elvileg jó lenne Pécs csak az a gáz hogy soha de soha nem jártam ott...szóval utbaigazitás kéne nekem akkor 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76317 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Lestat írta: Nem tudom miért gondolja mindenki, hogy személyesen jó ölelni...miért nem lehet írásban? :roll:


Lestat! Nagy vagy!!!
deagol: itt a Megoldás!!
_______________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76312 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nem tudom miért gondolja mindenki, hogy személyesen jó ölelni...miért nem lehet írásban? :roll:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76287 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: De engem nem kell megölelni! :D



Csak megölni :twisted:
___________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76242 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
De engem nem kell megölelni! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76240 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Helloka Vimpárok!!!

dáagol leendő anyukám: És a szindarabos tali???? Ott ottan lesz Estel is meg én is (ha minden jól megy)....Ott is lehet nem??? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76215 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Sil írta: Nem Pesten, rosszabb, Szentendrén vagy hol. Akkor az okt. 23-ai talin? Én se mászkálok olyan gyakran Pestre.


:( :? :(

És az okt. 23-ai tali vajh' merre lőn? :roll: :)

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76207 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Eurynome írta:

Az MTT közgyűlésen jó lesz?


Nem akarom kinyilvánítani, mennyire nem szoktam olvasni azokat a topicokat, de az hol lesz? Gondolom Pesten. Amire én speciel tuti nem tudok elmenni.

Nem Pesten, rosszabb, Szentendrén vagy hol. Akkor az okt. 23-ai talin? Én se mászkálok olyan gyakran Pestre.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #76203 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Az MTT közgyűlésen jó lesz?


Nem akarom kinyilvánítani, mennyire nem szoktam olvasni azokat a topicokat, de az hol lesz? Gondolom Pesten. Amire én speciel tuti nem tudok elmenni.

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #76185 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én is megkaptam a kártyát, csodálkoztam is rajta, hogy Teljes Jogú Vimpár lettem, hiszen én sem kaptam még a Sötét Ajándékból. :nono: Pontosabban nem kértem. :oops: De ha ragaszkodtok az Öleléshez... Az MTT közgyűlésen jó lesz?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #76174 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ui.: Szeged vagy Pest nekem, is jó, de mikor?
ja és a makóiaknak megintcsak Szeged, szóval sztem a hely nem kérdéses... :wink:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #76172 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ehh-ehh :closed: hogy lehet neten keresztül megölelni valakit??? :crying: GYORSAN egy talit, mert MINDJÁRT elsírom magam...szegény Telu meg Estel csak vár-vár a halhatatlanságra :bawling: és én nem tudok CSELEKEDNI :bounce:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #76158 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lestat:légyszi nekem is csinálj egyet,ha van időd :D !!

"Jó éjszakát...ha még megéred" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.764 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére