Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 11 hónapja #77236 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Beid: Tori rúlz! 8) amúgy Te mindig ien niken futottál itt?
Észi: szerintem ezeket is itt kell megbeszélni :roll: :oops: :?
Dwin: welcome again! :wink:
Deagol: ez gáááz :twisted:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77227 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ha választani lehet, akkor már leginkább Brujah. :twisted: Szeretem a lázadókat :evil3:
ui.:Szóval van egy egyetemista és 9 centivel magasabb fiam??? Én ezzel most szembesülök először!!! :embarassed:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77210 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Dwin-san:ahoi testvér,hogy s mint művészek gyöngye?A Boszimestert felejtsük el,mert a végén még Vérvadászat lesz a dologból... :twisted:

"Ha már a porban vagy,nem lesz könnyű felemelkedni" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77174 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sziasztok Drágaszágaim!!!!

Dwin...jééé...hello hello...még nem ismerlek...de már hallottam rólad ;)
Ööö...felkéne valami Tmát dobni nem???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77137 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nini! Egy Boszimester! Azért én a művészet erejében hiszek inkább... (Toreador!!!)
Nem jöttök át Boreger lapjára?

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77136 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lestat:egy magamfajta Tremerét nemigen kell megölelnie senkinek :twisted: .Viszont ha van olyan Vámpír aki már unja az "életet",csak szóljon! Diabler mindenk felett!!

"Soha nem kaptok el élve..." :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77132 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Á, Dwin, egy régi-régi ismerős! ... :D
Örömmel közölhetem veled, hogy mióta nem találkoztunk én is Ölelés áldozata lettem... Egy másik régi-régi ismerős, deagol lett a közvetlen felmenőm... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77131 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hali Mindenki!

Sajnálatos hírt kell közölnöm Veletek. Lehet sírni:

VISSZATÉRTEM!!!!

Asszem kicsit lemaradtam a történésekről az utóbbi időben, de igyexem, behozni a lemaradást. Még egy matuzsálem sem lehet mindig naprakész...
Egyébként meg pusszantok minden régi ismerőst.

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77075 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ÉSzAH: bocsika :oops:
Akkor mindjárt kitalálok vmien vimpáros tmát :roll: Megvan:
Mit tudtok a sussexi (asszem így írják) vámpír c. könyvről???
S.Zs.L.F.!!!
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77071 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Drága Társaim a Vérben!

Ne csetteljük már szét ilyen bután ezt a topikot!!!

Olyan jó kis topik volt, most meg ezer oldalt kell visszaolvasnom ahhoz, hogy a félszavas-félmondatos válaszokból vissza tudjam követni a dolog értelmét.
VAN CSET a Tolkien.hu-n, kérlek titeket, hogy ide eszmét cserélni jöjjetek, ne dumcsizni.

Vérvörös éjszakákat kívánok

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77069 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
[size=9:219d74bu]Hát igen... lassan oann beltenyésztett banda leszünk, mint a Gyűrűszövetség :twisted: [/size]

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77064 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Rago: Hát lassan már tényleg nem ártana... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77062 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
HURRÁ!! :bounce: :hello: :bounce: :hello:
[size=9:7r5vx04h]vagy egy vimpár nem ugrál örömében?! 8) [/size]
dejó! :look:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77060 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Gyerekek!! Ha egy kivülálló benéz ide már kész családfát fog kérni! :lol: És jogosan! :wink:
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77058 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Aham...szívásan. :twisted: :roll: :hello: :up:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77051 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
És leszel?? :D :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77049 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
"Ithil:nem lennél az anyukám? "

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77044 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
[size=9:zo62bpll]Le vagyok maradva... mit mondott Ithil? :oops: [/size]

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77041 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ithil: :twisted: :twisted: :twisted:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77015 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Telumehtar írta: Nem értem...deagol megölelte Estelt is tehát akkor Estel is déagol gyereke lett??? :oops: 8O


Telu, ma chérie! Tudod, ha valakit megölelnek, az általában a cselekményt elvégző személy Gyermeke lesz... Tehát van egy kistesód /meg egy csapodár anyád :P /

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77002 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nem értem...deagol megölelte Estelt is tehát akkor Estel is déagol gyereke lett??? :oops: 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77001 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Semmi gond, kis sztúrleány, naggyon profin csináltad... semmit se vettem észre belőle... :oops: Szerinted akkor most már én is Ölelhetek emberkéket? Pl. Beleget? :D
Na jó, egyezünk meg... ha választani lehet a halandóság, és a kárhozat között... :roll: Inkább a halál! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77000 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Estel: oké. már majnem azt hittem, hogy mérges leszel... :evil3: háááát, nemtóm, mi van ezzel az elkárhozással...elég kényes ügy... 8O
beleg: Estel és Dwin is...bár utóbbit mostanában nem nagyon láttam errefelé... :hein:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76965 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Beleg: Nézzük csak...áháááá....ott van Estel...nos ebben akkor ö az illetékes...persze mindenki beszéljen a saját nevében :D :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76920 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
En nagyon gondolkodom rajta hogy vimpartars legyek :) Meg gondolkozok rajta ... :heu:
Bar en egy vimpar apukanak jobban orulnek mint egy anyukanak :)

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76914 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

deagol írta: Hehehe :evil3: én is jelentem Teluka örökbe fogadását és megÖlelését és Estelt is megÖleltem :evil2: szegény azt hitte, hogy csak puszit akarok neki adni... :oops:

8O Izé... :? upsz. 8) ...de ugye elkárhozni nem fogok? :roll: :wink:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76887 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hááát... Nem nagyon... :roll: Bocsi... :?

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76880 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Eury: Nem akarsz az anyukám lenni???

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76875 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

deagol írta: Hehehe :evil3: én is jelentem Teluka örökbe fogadását és megÖlelését és Estelt is megÖleltem :evil2: szegény azt hitte, hogy csak puszit akarok neki adni... :oops:


:twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:
Déagol! Ejnye! :lol:

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76874 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hehehe :evil3: én is jelentem Teluka örökbe fogadását és megÖlelését és Estelt is megÖleltem :evil2: szegény azt hitte, hogy csak puszit akarok neki adni... :oops:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.757 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére