Gollam

Több
22 éve 1 hónapja #72217 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Gollam

Szméagol írta: Rago!

Aaaaz... eelső... képed...aaaz...aaz...az igazi kép Gollam arcáról??????? :hein: :hein: :lol: :roll: :? :( UGYE CSAK EGY SZÁMÍTÓGÉPES ÁBRÁZOLÁS??????? 8O 8O


Erre válaszoljon valaki, mert Gollam kinézetéért nagyon izgulok! Sokkal jobban, mint bármelyik másik szereplőért!
Szméagol Déagollal a csónakban egész jó! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72206 Írta: Lara

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72204 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Gollam
SZIASZTOK! :hello: :hello: :hello:

Nagyon örülök, hogy itt vagyok! Mit mondhatok még? :? :roll: :wink: Boldog vagyok, sírok... stb.

Ahhoz képest, hogy nincs téma leesett az állam (még szerencse, hogy nem kell az íráshoz)!!!! 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Rago!

Aaaaz... eelső... képed...aaaz...aaz...az igazi kép Gollam arcáról??????? :hein: :hein: :lol: :roll: :? :( UGYE CSAK EGY SZÁMÍTÓGÉPES ÁBRÁZOLÁS??????? 8O 8O

Tehát felvetnék egy témát!
Szméagol/Gollam már emberi mivoltában is skizofrén volt-e?
Szvsz MINDEN ember hajlamos a skizofréniára! Talán csak egy körülmény, egy trauma (Nem orvosnak készülök!!! :wink: ) szükséges az ÉLETben, hogy felszínre jöjjön és hát a Gyűrű elég trauma. Nem? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71958 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Gollam a falon mászik lefelé (jó a rejtőszine!!)
www.quintessentialwebsites.com/l ... 76_les.jpg
www.quintessentialwebsites.com/l ... 12_les.jpg
www.quintessentialwebsites.com/l ... 90_les.jpg
www.quintessentialwebsites.com/l ... 08_les.jpg
Rajz:
www.quintessentialwebsites.com/l ... ol_lee.jpg
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71951 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Ha már nincs jó T-ma, akkor lesz kép!
:wink: Itt van az a jelenet amikor Gollam magát egy fatönkkel álcázva úszik utánuk az Anduinon:
www.quintessentialwebsites.com/l ... 26_cls.jpg
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71935 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Gollam keze:
www.quintessentialwebsites.com/l ... sr2_25.jpg
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71931 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Szméagol, Déagol egy csónakban:
www.quintessentialwebsites.com/l ... _small.jpg
www.quintessentialwebsites.com/l ... _large.jpg
Gollam:
www.quintessentialwebsites.com/l ... iscave.jpg
www.quintessentialwebsites.com/l ... scave2.jpg
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71478 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam

Elrond írta:

Ragoran írta: Elrond:Kösz, bár csak most vettem észre, hogy kétszer küldte el...


Velem is előfordult, és néha összekeveri a szavakat. Írhatom újra...


Nehéz az élet! :wink:
zsoffija: Szerintem akkor már tetőtől-talpig Gollam volt.
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71313 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Gollam

Ragoran írta: Elrond:Kösz, bár csak most vettem észre, hogy kétszer küldte el...


Velem is előfordult, és néha összekeveri a szavakat. Írhatom újra...

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71304 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gollam
Igen,Rago de ajkkor is jó kép,mind a 2! :D

Szméagolnak azért lehetett vmi lelkiismeret-furdalása,mikor elárulta a hobbitokat? :hein:
Vagy akkor már teljesen Gollam volt? :roll:
:?:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71284 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Elrond:Kösz, bár csak most vettem észre, hogy kétszer küldte el...
____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71278 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Gollam
Tök jók a képek Rago!!!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71216 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Csak ennyit találtam, de remélem egyenlőre megteszi...
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs080.jpg
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 22 éve 2 hónapja #71215 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Csak ennyit találtam, de remélem egyenlőre megteszi...
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs080.jpg
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71214 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Gyerekek!!! Itt aztán nagy a pangás!!! 8O
Mindjárt keresek valami tárgyalni valót...
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68850 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Gollam
Visszajöttem!! igaz holnap megyek tovább, de most itt vagyok, és eszmétcserélek!! :evil2:
eddig az idézetig teljesen úgy gondoltam, hogy Szméagolból akkor lett Gollam, amikor a Gyűrű a hatásába kerítette és kiszívott belőle minden jót. de ha akkor távozott el Szméagol, amikor elvették (nem amikor megtalálta...ehem kapta ) a Gyűrűt, az furcsa...akkor már régesrég Gollam volt. a neve is. ott ragadt rá.....Szméagol már elég régen meghalt, majd a Holtlápon újra előkerült.....aztán akkor halt meg végleg, mikor lárulta Frodót.... :crying:
Az is lehetséges, hogy Gollam lenézte Szméagolt, hisz ő gyengébb volt, hiába küzdütt eGollam ellen....

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68773 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gollam
:up: IGEN!TÖBBEK KÖZT EZ IS! :up:
:dance: :bounce: :cooljump: :dance: :bounce: :cooljump:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #68561 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam

Elanor írta:

Ragoran írta: De hát ez is csupa lehet meg ha... Na, de sebaj, attól jól el lehet róla beszélgetni!! :wink:


Igen, de pont ez a jó benne! :) Mindenki elnmondja a feltevéseit, aztán lehet vitatkozni, eszmétcserélni ;)


Na igen!! Ez a jó benne!! :cooljump: :bounce: :itscool:
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #68557 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Gollam

Ragoran írta: De hát ez is csupa lehet meg ha... Na, de sebaj, attól jól el lehet róla beszélgetni!! :wink:


Igen, de pont ez a jó benne! :) Mindenki elnmondja a feltevéseit, aztán lehet vitatkozni, eszmétcserélni ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #68556 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
De hát ez is csupa lehet meg ha... Na, de sebaj, attól jól el lehet róla beszélgetni!! :wink:
www.glassgriffin.com/fanart/images/gollum288.jpg
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #68534 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Gollam
Lehetséges, hogy azért tényleg lenézte, mert ő nem hódolt be a Gyűrűnek (pedig pont emiatt inkább Szméagolnak kellett volna lenéznie őt!), és lehet, hogy azért is, mert Szméagol vmilyen szinten eltűnt, amikor a Gyűrű már teljesen a hatalmába kerítette Gollamot, és lehet, hogy ezt ő úgy értelmezte, hogy megfutamodott.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #68526 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Cija Szméagol! :crying:

Ez az idézet télleg elgondolkodtató! És jó kérdés, hogy Szmáagol mien 'viszonyban' van a Gyűrűvel, mivel elvileg Szméagol találta meg és aztán -a Gyűrű hatására- lett belőle Gollam. (legalábbis én így értelmeztem...) De végülis elképzelhető, hogy Gollam valamilyen szinten 'lenézte' Szméagolt... Na ez most egy jó bonyolult T-ma!
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #67971 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Gollam
Sziasztok!

(Szerintem) Szméagol mint bálványt imádja a Gyűrűt gollam is, de őt a Gyűrű irányítja ezért mondhatni "fanatikus" Gyűrű rajongó, tehát nem bír ellen állni. A Gyűrű erősebb mint Szméagol, ebből következik, hogy Gollam is erősebb. Legalábbis ez az én véleményem. :roll:

Sajnos megint el kell búcsúznom megint, de úgy látszik most már tényleg nem jövök agusztusig. :closed: :closed: :bawling: :cry:
Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #67922 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Gollam
Félek, hogy túlságosan leegyszerűsítem a dolgot, de szerintem:
Gollam nemcsak a gonoszabb, de az erősebb, határozottabb személyiség is. Szerintem azt gondolja magában, hogy a gyenge Szmeagol vesztette el a gyűrűt, őt hibáztatja. A Frodónak tett ígéretet (hogy engedelmeskedik a gyűrűhordozónak) is Szmeagol tette, Gollam ezt is a gyengeség jelének tartja.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #67888 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Gollam
Igen, olvasva ezt az idézetet, engem is elgondolkoztatott ez a dolog... Hogy Szméagoltól vették el a drágaszágát...Hmm, hmm, elég érdekes. Sztem, mivel Szméagol és Gollam végülis egy és ugyanazon a személy, ezt vhogy meg lehet érteni, és attól még, hogy Szméagol is birtokolta a Gyűrűt, attól még Gollam lényének az a része, amit a Gyűrű megronott...hát nem tudom, hogy érthető volt-e, én se nagyon értem... :lol: :roll: , de az a lényeg, hogy Szméagol is birtokolta a Gyűrűt, még az is lehet, hogy ragaszkodott hozzá, csak ő nem tett volna meg érte mindent, minden gonoszságot, szóval nem kellett neki bármi áron a Gyűrű, mint Gollamnak, aki viszont bármilyen gonosztettre képes lett volna érte...de lehet, hogy nem így van... :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #67879 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Gollam
viszl, Nar!!
én is megyek holnap, és csak egy hét múlva jövök.... :closed:
de még itt vagyok...(kb egy óráig)
nagyon tetszett az idézet, amit Szmé bemásolt...
""Ne Szméagolt kérd rá. Szegény, szegény Szméagol ő már régesz-rég elment. Elvették tőle a drágaszágát, ő most ninc meg.""
Szméagol ninc meg....elelvették az ő drágaszágát...ez nagyon fontos!! és azt hiszem, mindent elmond Gollamról+Szméagolról.
és ez is azt jelenti, hogy uygan jó is volt Gollamban, és lehetősége volt a változásra, az sem volt teljesen jó. ha Szméagoltól (jó) elvettlék az Ő drágaságát, az azt jelenti, hogy Ő is ragaszkodott hozzá...nem még Gollam!! ezt nem is teljesen értem mondjuk... :!: :idea: ha akkor ment el Szméagol, amikor elvették tőle a Gyűrűt, Gollam nagyon újkeletű lenne... szerintem Szméagol akkor ment el, mikor megtalálta az ő születésznapi ajándékát, úgy ám, drágaszágaim, úgy ám! / :cool2: /

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #67851 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Akkor yó nyaralást Narquelie!! és
Üdvözöllek Szméagol!
Én ma vagyok aztán nem...
Bocs, ez tök OFF volt...
Kéne vmi jó Gollamos T-ma....
____________
'..összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #67834 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Gollam
Nnnna legyetek jóóóók!!!! Majd két hét múlva jövök csak :crying: , megyek nyaralni...

Szijjjjasztooook!!!!

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #67786 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Gollam
Sziasztok!

Nagyon nagyon jó újra itt!

Elanor!

Ez nagyon jó volt és teljesen megértelek!!!

-Ott van-nyekeregte- Mindig ott van. Az orkok végíg elkíszérnek.A Folyótól keletre nem nehéz orkot találni.Ne Szméagolt kérd rá. Szegény, szegény Szméagol ő már régesz-rég elment. Elvették tőle a drágaszágát, ő most ninc meg.
-Lehet, hogy őt is megtaláljuk, ha velünk tart-mondta Frodó.
-Nem! Szoha! Elvesztette az ő drágaszágát.-mondta Gollam.

Bocsi, hogy nem saját a vélemény, de nekem valahogy ez jutott eszembe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #67722 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Gollam
Na igen, mondjuk én Gollam alatt a Rohadékot értettem... De ha magát az egészet értjük, akkor természetesen van benne jó (még ha kicsi is)...

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.668 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére