Könyv kerestetik

Több
19 éve 5 hónapja #249571 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Mayra írta: Celebriel!

Az a könyv nekem is megvan, igaz szinte lapjaira szétesve de nagyon tettszet! Kérésedre utánna nézztem egy kicsit.
Íme Michael Moorcock könyveinek felsorolása:
Melibonéi Elric
Kiadó: Valhalla Páholy, 1993
Az igazgyöngy erődje
Kiadó: Valhalla Páholy, 1996
A bika és a dárda
Kiadó: Amon Könyvkiadó, 1991; 1996
A fekete folyosó
Kiadó: Kozmosz Könyvek, 1976
Harcikutya
Kiadó: Móra Ferenc Könyvkiadó, 1991
Én ezeket találtam neked!
Üdv! Mayra


:cheers: Wow! :up: Köszi!!!!!!!

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248378 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Celebriel!

Az a könyv nekem is megvan, igaz szinte lapjaira szétesve de nagyon tettszet! Kérésedre utánna nézztem egy kicsit.
Íme Michael Moorcock könyveinek felsorolása:
Melibonéi Elric
Kiadó: Valhalla Páholy, 1993
Az igazgyöngy erődje
Kiadó: Valhalla Páholy, 1996
A bika és a dárda
Kiadó: Amon Könyvkiadó, 1991; 1996
A fekete folyosó
Kiadó: Kozmosz Könyvek, 1976
Harcikutya
Kiadó: Móra Ferenc Könyvkiadó, 1991
Én ezeket találtam neked!
Üdv! Mayra

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248294 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Mi is több könyvre vadászunk. 8)
Többek közt bármilyen Moorcock könyv érdekelne. Gondolom, ezekhez még nehezebb hozzájutni, még a könyvtárban is csak egyetlen egy könyv volt tőle, a Corum Kardjai (zseniális, ajánlom mindenkinek, aki szereti az igényes és valóban fantázaidús fantasyregényeket). Jelent meg egyáltalán Magyarországon több Moorcock könyv? :oops:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247941 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Alison!

Én is keresgéltem neked ezt a könyvet, de sajnos sehol nem láttam és ezért nem írtam, nem akartalak elkeseríteni! Viszont nagyon örülök, hogy végül saját magadnak sikerült a problémát megoldani! Mint már írtam én is keresek több könyvet is egyszerre, de nem mindig sikerül azonnal megtalálni és beszerezni azokat! De ha tudunk biztos, hogy segítünk egymásnak!
Üdv! Mayra a tündehölgy

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247893 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Alison West írta: Hm, nem tudom, hogy tudna-e segíteni valaki, viszonylag új könyvet keresek, illetve pontosan nem tudom, de max. néhány évvel ezelőtti lehet. Hernádi Gyula: ...És kiúszom egész a nemlétig című szürrealista verseskönyve. Ha valaki tud róla infót, hogy hol lehet találni, megköszönném ;)


Megköszönöm - Magamnak. Fáradtságos és költséges úton megszereztem, úgyhogy ha eddig nem törtétek magatokat, mostmár ezután se fáradjatok, véletlenül se, köszi :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247779 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Celebriel!
Sajnálom de én úgy tudom, hogy nem jelent meg mostanában ez a könyv és nem könnyű a beszerzése sem. Én már vagy négy hónapja jegyeztettem elő az interneten de még választ nemkaptam róla, de én türelmes vagyok és egyszerre több könyvre is vadászok több helyen! Most egy sorozat utolsó hiányzó részét keresem Jude Deveraux Bársonyos angyal című könyvét, a többi ugyanis már megvan és csak ez nincsen meg!

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247664 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nem tudjátok, Susan Kay - A Fantom c. könyvét kiadták "mostanában"?
Szeretném megvenni, ugyanis a "régi" kiadvány borítója elég gagyi, arról nem beszélve, hogy a kedvenc barátnőm darabokra szaggatta... :evil:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244929 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hurrádejó befagyasztottam a topikot :dance: :cyclops:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243196 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hm, nem tudom, hogy tudna-e segíteni valaki, viszonylag új könyvet keresek, illetve pontosan nem tudom, de max. néhány évvel ezelőtti lehet. Hernádi Gyula: ...És kiúszom egész a nemlétig című szürrealista verseskönyve. Ha valaki tud róla infót, hogy hol lehet találni, megköszönném ;)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243027 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A Stadionok metrómegálló kijáratánál lévő könyves sátorban láttam 898 HUFért Anne Rice- Kárhozottak Királynője c.- ű könyvét, jó sok volt belőle, ha vki esetleg szeretné beszerezni ;)
A többi ott fellehető könyv olcsó, bár elég gyér a felhozatal... :roll:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242353 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Köszönöm, Prisca, hogy utánanéztél. Kár, hogy nincs folytatása, mert télleg szupi az a regény.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242344 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Brisa írta: Rég volt idők egyik kedvenc könyvem Günther Krupkat-tól az Amikor meghaltak az istenek című könyv. Elég kurtán-furcsán fejeződik be a regény, az utószavában van is utalás arra (amit most sehogy sem találok, hiába lapozgatom), hogy van ennek egy második része. Évek óta kerem, de még más Krupkat-könyvre sem sikerült bukkannom az antikváriumoka.

Nem tud véletlenül valaki valamit a dologról?


Nos, szörföltem kicsit a neten... és miután csak ezt az egy művet találtam meg az online antikváriumokban - na és pár novellát a régi Galaktika folyóiratokban... - megnéztem az OSZK adatbázisában... Ebben elméletileg (vagyis gyakorlatilag) minden kishazánkban megjelent könyvnek benne kell lennie... sajnos az egyetlen találat az általad említett 1977-es Kozmosz fantasztikus könyvek sorozatos kiadás
Nagyon valószínű tehát, hogy magyarul nem jelent meg más tőle... :(


Nagyon szívesen gilloth! Örülök, hogy segíthettem! :wink:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 7 hónapja #242343 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Prisca : köszi nagyonnagyon!!!!! :hello: :dance: Meg is rendeltem :D

[size=9:2zj934bt](amúgy regelve vok oda, h lehettem ien buta, h nem jutott eszembe... :closed: :oops: MÉGECCER KÖSZI!!! )[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #241706 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

ithilea írta: milyen könyv?


Sokféle ember, sokféle könyvet keres itt. Tehát ez a topik nem egy konkrét könyv kereséséről szól. :wink:

Pl.:
Rég volt idők egyik kedvenc könyvem Günther Krupkat-tól az Amikor meghaltak az istenek című könyv. Elég kurtán-furcsán fejeződik be a regény, az utószavában van is utalás arra (amit most sehogy sem találok, hiába lapozgatom), hogy van ennek egy második része. Évek óta keresem, de még más Krupkat-könyvre sem sikerült bukkannom az antikváriumokban.

Nem tud véletlenül valaki valamit a dologról?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241686 Írta: ithilea
ithilea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
milyen könyv?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241455 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

gilloth írta: Sziasztok! :) Keresem a következő könyvet:

Karl Herbst: Az igazi Jézus


az általam látott példányt mely a városi kvtárból származik, 1995-ben adta ki az Elpídia Kiadó. Talán még antikváriumban vhol pl Bp.-n fellelhető? v újra kiadták? :reménykedik:

Kérem szépen, h vki látta/látja, legyen olyan jó, és jelezzen nekem!! Előre is köszönöm!!! :) :)


A www.antikvarium.hu címen megrendelheted! :itscool:

A könyv címe: A valódi Jézus
Témakör: 1: Vallás > Szentek élete
2: Vallás > Kereszténység
Kiadó: Elpídia Kiadó
A kiadás helye: Budapest
A kiadás éve: 1995
Sorozatcím:
ISBN-szám: 963-853-360-9
Kötéstípus: Ragasztott papírkötés
Oldalszám: 283
Nyelv: Magyar
Tartalom: Olvasható
Fülszöveg: Nincs

Megvásárolható példányok:

Raktári azonosító: UA030050
Állapot: Jó
Ár: 740 Ft
Megjegyzés: A borító enyhén kopottas, töredezett.


"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 7 hónapja #241446 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok! :) Keresem a következő könyvet:

Karl Herbst: Az igazi Jézus


az általam látott példányt mely a városi kvtárból származik, 1995-ben adta ki az Elpídia Kiadó. Talán még antikváriumban vhol pl Bp.-n fellelhető? v újra kiadták? :reménykedik:

Kérem szépen, h vki látta/látja, legyen olyan jó, és jelezzen nekem!! Előre is köszönöm!!! :) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236695 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nincs velük sezrencsém, sajan, bár igaz, hogy vagy fél éve voltam benn utoljára...
De a Silverland.hu oldalán benn van a raktárról rendelhetők között.......... :roll: ahogy az Egyszemélyes törzs trilogia is... már megint el kell mennem Pestre, hogy körbenézzek abban a boltban!

[size=9:xizgj49y]Ez a 200. hozzászólásom![/size]

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236555 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A pécsi Valhalla-boltban (Római udvar) vagy van, vagy lehet, hogy meg tudják neked szerezni.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236508 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Kedves Alyr!
Legutóbbi hozzászolásom óta eltelt egy kis idő, és lezajlott a Tolkien-szülinap is, ahol én is ott voltam.
Ebből következik, hogy Pesten voltam, így a zuhogó eső és a csomagjaim ellenére is elmentem ma a nyugati aluljárójába és csodák csodájára megleltem a Renegátot!!! Igaz, hogy leltároztak éppen, de miután elemeztem, hogy fél óra múlva indul a vonatom Pécsre és hogy legközelebb ki tudja, hogy mikor jutok el ide... stb. meghatódtak, és kivételt tettek velem! Úgyhogy kösz a tippet, látod bejött! :wink:

Viszont közölték, hogy a Pokollal nem lesz ekkora szerencsém, mert az ritkább... de ha tudtok esetleg egy fellelhető példányt, akkor szóljatok!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236122 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

majki írta: Hát nemtudom mennyire vág ide a kérdésem, de azért felteszem:
Én relikviákat szeretnék venni a filmből, pl: Aragorn kardja, az Egy Gyűrű és ilyenek, csak a neten sehol sem találok. aki tud segítsen! Kösszi előre is.


www.budavarishop.hu
Egyéb termékek között vannak ékszerek a filmből. Kardok is vannak jók, bár nem a filmből.
(Izé, remélem ez most nem minősült tiltott reklámnak.)

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235740 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Lara írta: Remélem tudtok segíteni,kicsit naív kérdés lesz :oops: :a Bookline online könyváruház antikvár könyveket árul?Vagy azt is?Mert egyes kiadványaik aljára odaírják,hogy szállító:Központi antikvárium.Máshol pedig pl. a szállító a Pécsi Direkt Kft. ez nem tűnik úgy,mintha antikvár lenne.Azért kérdezem,mert ezen az oldalon elég jó áron lehet könyveket vásárolni,de nekem teljesen új,friss kéne,nem vmi agyonhasznált,leárazott antikvár :) ! [size=9:2tnojl2e](Hú,ha erre vki tudna válaszolni,de jó lenne![/size]
A másik kérdésem:bármelyik antikváriumba ha bemegyek,átveszik a könyveimet,vagy van külön hely,ahova menni kell ilyenkor?


A Booklineon vannak antikvár és új könyvek is, úgy derítheted ki, hogy egy könyv új avagy régi, hogy rákattintasz az adott könyvnél a Részletes ismertető- re ;)

Elvileg mindegyik antikváriumban vesznek át használt könyveket, de ha a pénztárnál megkérdezed minden bizonnyal megmondják neked, hogy lehet v nem :)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235632 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Remélem tudtok segíteni,kicsit naív kérdés lesz :oops: :a Bookline online könyváruház antikvár könyveket árul?Vagy azt is?Mert egyes kiadványaik aljára odaírják,hogy szállító:Központi antikvárium.Máshol pedig pl. a szállító a Pécsi Direkt Kft. ez nem tűnik úgy,mintha antikvár lenne.Azért kérdezem,mert ezen az oldalon elég jó áron lehet könyveket vásárolni,de nekem teljesen új,friss kéne,nem vmi agyonhasznált,leárazott antikvár :) ! [size=9:2k1smebl](Hú,ha erre vki tudna válaszolni,de jó lenne![/size]
A másik kérdésem:bármelyik antikváriumba ha bemegyek,átveszik a könyveimet,vagy van külön hely,ahova menni kell ilyenkor?

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235275 Írta: majki
majki válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hát nemtudom mennyire vág ide a kérdésem, de azért felteszem:
Én relikviákat szeretnék venni a filmből, pl: Aragorn kardja, az Egy Gyűrű és ilyenek, csak a neten sehol sem találok. aki tud segítsen! Kösszi előre is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235020 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234994 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta:

Kincső (Thilanna) írta: Kedves segítőkész népek,
A DragonLance Krónikák 3. kötetét, a Tavaszi Hajnal Sárkányait szeretném megszerezni, akár csak kölcsönben is! Köszi aki tud segíteni!

Hmm, nem jársz mostanában errefelé? Kölcsönbe tudok ilyenekkel szolgálni (a Tavaszi Hajnal és a Nyári Tűz is megvan természetesen), nekem megvan a régi kiadás a Krónikákból és a Legendákból is (illetve összesen kb 10 kötet)... :wink:


8O 8O 8O
De, holnap megyünk Kalocsára, az eléggé arrafelé van??
Uhh, dejólenne... *elsehiszi* :)

Gandalf:
Andrew Murray: Tolkien Kvízkönyv, Lucullus Kiadó, fordította Büki Gabriella, lektor nincs
Karen Wynn Fonstad: Középfölde Atlasza, Ciceró Könyvstúdió, fordította Büki Gabriella, Füzessy Tamás, Tallián Balázs, "a szaklektorálást a Magyar Tolkien Társaság képviseletében Füzessy Tamás végezte". :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234982 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Szükségem lenne a Középfölde Atlasza és a Tolkien Kvízkönyv adataira (szerző(k), fordító(k), szaklektor(ok), magyar kiadó neve), előre is köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234943 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kincső (Thilanna) írta: Kedves segítőkész népek,
A DragonLance Krónikák 3. kötetét, a Tavaszi Hajnal Sárkányait szeretném megszerezni, akár csak kölcsönben is! Köszi aki tud segíteni!

Hmm, nem jársz mostanában errefelé? Kölcsönbe tudok ilyenekkel szolgálni (a Tavaszi Hajnal és a Nyári Tűz is megvan természetesen), nekem megvan a régi kiadás a Krónikákból és a Legendákból is (illetve összesen kb 10 kötet)... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234894 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Prisca írta:

Kincső (Thilanna) írta: Kedves segítőkész népek,
A DragonLance Krónikák 3. kötetét, a Tavaszi Hajnal Sárkányait szeretném megszerezni, akár csak kölcsönben is! Köszi aki tud segíteni!


Szió!
Sajnos rossz hírt kell veled közölnöm... Ahogy én tudom, a Szukits adta ki a sorozatot, de a harmadik kötetet még nem!
Azt nem tudom, hogy előzőleg kiadta-e egy másik kiadó......... ha igen, akkor talán megvan valakinek...


Van ennek jórégi kiadása tudtommal, csak nemnagyon kapható antikváriumban sem... :roll:
Megvan a link róla: klikk
Jah, ha véletlenül valaki tud egy fellelhető 4. kötetet (Nyári Tűz Sárkányai, ottvan fölötte a linknél), azt is szívesen veszem, csak jobbszeretném sorban olvasni... :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234873 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kincső (Thilanna) írta: Kedves segítőkész népek,
A DragonLance Krónikák 3. kötetét, a Tavaszi Hajnal Sárkányait szeretném megszerezni, akár csak kölcsönben is! Köszi aki tud segíteni!


Szió!
Sajnos rossz hírt kell veled közölnöm... Ahogy én tudom, a Szukits adta ki a sorozatot, de a harmadik kötetet még nem!
Azt nem tudom, hogy előzőleg kiadta-e egy másik kiadó......... ha igen, akkor talán megvan valakinek...

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.703 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére