Könyv kerestetik

Több
18 éve 6 hónapja #286310 Írta: Ithiliell
Ithiliell válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Köszönet Cortez71-nek és Gandalfnak az infóért,megtaláltam a könyvet.


Valamit félreérthettem mert olvastam valahol (persze nem emlékszem hol):
"nálunk az elveszett mesék cimen jelent meg"

Ithiliell

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286242 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ithiliell írta: Sziasztok.
Csak most léptem be a forumba de Tolkien világa már régen elvarázsolt.
Keresem A Szukits kiadó által megjelent A Gyűrű keresése c.könyv első kötetét.Tudtok segiteni?
Tudom hogy Elveszett mesék cimmel is megjelent de a fent idézett formátumot szeretném megszerezni,mert a 2.része megvan.
Előre is köszönöm

Szia!
Tudtommal A Gyűrű keresése és Az elveszett mesék könyve nem ugyanaz. Az előbbi eredeti címe "Unfinished tales", utóbbi meg talán "Book of lost tales" (ez utóbbira nem esküszöm meg). De mindenképp két különböző műről van szó, a tartalam is más.
Visszatérve a problémádra: A Gyűrű keresése régebbi, kétkötetes verzióját nem hiszem, hogy antikváriumokon kívül megtalálod... Néhány éve újra kiadta a Szukits, immár egybekötve a két kötetet, szerintem az kapható még. Mindenesetre ezt találtam a Silverland üzlet honlapján, próbáld meg velük felvenni a kapcsolatot.
www.silverland.hu/shop/kereses.php?UID=2...3191656193.138.125.3
Update: Szürke barátom úgy látom, hamarabb ideért :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286241 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ithiliell írta: Sziasztok.
Csak most léptem be a forumba de Tolkien világa már régen elvarázsolt.
Keresem A Szukits kiadó által megjelent A Gyűrű keresése c.könyv első kötetét.Tudtok segiteni?
Tudom hogy Elveszett mesék cimmel is megjelent de a fent idézett formátumot szeretném megszerezni,mert a 2.része megvan.
Előre is köszönöm

A Gyűrű keresése (Unfinished Tales) és Az elveszett mesék könyve (Book of Lost Tales) két teljesen különböző mű, nem ugyanaz!

Nézz körül a Silverland című fantasy-boltban (Bp. Lajos u. 40.) :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286240 Írta: Ithiliell
Ithiliell válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok.
Csak most léptem be a forumba de Tolkien világa már régen elvarázsolt.
Keresem A Szukits kiadó által megjelent A Gyűrű keresése c.könyv első kötetét.Tudtok segiteni?
Tudom hogy Elveszett mesék cimmel is megjelent de a fent idézett formátumot szeretném megszerezni,mert a 2.része megvan.
Előre is köszönöm

Ithiliell

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286222 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Heledir írta:

Serrana/Taurin írta:

Heledir írta: Olvasta valaki az Északi fény c. könyvet?


Én! Egyébként megsúgom, hogy egy trilógia első része (már ha Philipp Pullman által írt könyvről van szó). És imádom!


Tudom, hogy trilógia része, csak sajnos a másik kettőt nem vettük meg, és nem tudom lehet-e még kapni. Pár éve a Magyar Könyvklubban biztos volt, ott vettük.


Heledir: ha esetleg Budapesti vagy kölcsön tudom adni a másik két könyvet! Érdekel?

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286071 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Svelder írta: Régebbi Alien vagy Predatoros könyveket hol lehet venni? :lol:

Antikváriumban... :lol:
Vagy www.bookline.hu Ha rákeresel, kidob kb. negyven antikvár könyvet, amit rögtön meg is rendelhetsz.... :lol: :wink:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #285994 Írta: Svelder
Svelder válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Régebbi Alien vagy Predatoros könyveket hol lehet venni? :lol:

Gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284841 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ben Kenobi írta:

Heledir írta:

Aranill írta:

Heledir írta: Szerintetek Széchenyi István Lovakrul c. könyvét még meg lehet vhol venni? Esetleg könyvtárból kihozni :?:

könyvkeresésben 2 netes segítség:

www.antikva.hu
www.bookline.hu


Köszi!

Illetve még egy: www.regikonyvek.hu .


Neked is köszi!

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284838 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Heledir írta:

Aranill írta:

Heledir írta: Szerintetek Széchenyi István Lovakrul c. könyvét még meg lehet vhol venni? Esetleg könyvtárból kihozni :?:

könyvkeresésben 2 netes segítség:

www.antikva.hu
www.bookline.hu


Köszi!

Illetve még egy: www.regikonyvek.hu .

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284835 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Aranill írta:

Heledir írta: Szerintetek Széchenyi István Lovakrul c. könyvét még meg lehet vhol venni? Esetleg könyvtárból kihozni :?:

könyvkeresésben 2 netes segítség:

www.antikva.hu
www.bookline.hu


Köszi!

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284834 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Serrana/Taurin írta:

Heledir írta: Olvasta valaki az Északi fény c. könyvet?


Én! Egyébként megsúgom, hogy egy trilógia első része (már ha Philipp Pullman által írt könyvről van szó). És imádom!


Tudom, hogy trilógia része, csak sajnos a másik kettőt nem vettük meg, és nem tudom lehet-e még kapni. Pár éve a Magyar Könyvklubban biztos volt, ott vettük.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284800 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Heledir írta: Olvasta valaki az Északi fény c. könyvet?


Én! Egyébként megsúgom, hogy egy trilógia első része (már ha Philipp Pullman által írt könyvről van szó). És imádom!

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284782 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Heledir írta: Szerintetek Széchenyi István Lovakrul c. könyvét még meg lehet vhol venni? Esetleg könyvtárból kihozni :?:

könyvkeresésben 2 netes segítség:

www.antikva.hu
www.bookline.hu

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284604 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Valaki (Budapesti) kölcsön tudná nekem adni a Narnia könyveket?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284599 Írta: Haldira
Haldira válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Esgal írta: A film már most bejött Magyarországra :D ugyanis sok részét itthon forgatják, valahol a Pilisben, ha jól emlékszem. De ha körülnézel az Indexen, valahol lesz is róla cikk (úgy két hete olvastam). Általában azért a nem-művész és nem-B-filmek az esetek többségében ideérnek időben...

[color=#][/color]
Üdvözet Mindenkinek!!
A film 1 részét a Sághegyen /Vas megye-Celldömölk/ forgatták-egy egész falut felépítve!!

www.nyugat.hu/cgi-nyugat/cikksql.cgi?cikk=18030

A könyvet most kezdem olvasni!! Mindenkinek Szép napot!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284354 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Olvasta valaki az Északi fény c. könyvet?

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284159 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Heledir írta: Szerintetek Széchenyi István Lovakrul c. könyvét még meg lehet vhol venni? Esetleg könyvtárból kihozni :?:

A nagyobb könyvtárakban biztos megvan, de antikváriumokban talán kapható is. Érdemes a neten keresgélni mindkét esetben! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284152 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Szerintetek Széchenyi István Lovakrul c. könyvét még meg lehet vhol venni? Esetleg könyvtárból kihozni :?:

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284141 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Lin írta:

Ecthelion írta: Már csak nekem is az lenne a kérdésem, hogy kb. mikor jelenik meg az Eldest magyarul? Sajna erről én sem találtam semmi infot. :?

Ennyit sikerült találnom. 2006 második fele, nem is lenne rossz. :wink:


De még mennyire, hogy nem! :D Húú, de jó! Még idén kijön!! Éljen! :D (Néha úgy elszégyellem magam itt, a sok komoly, megfontolt ember között ezzel a gyerekes lelkesedésemmel... :oops: /

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284118 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Aki Szentendre közelében lakik és vmilyen GyU-s könyvet keres, annak ajánlom a Völgyzugoly könyvesboltot (Fulco Deák utca [azt hiszem]). Ha jól emlékszem ott vannak ilyen könyvek, legutóbb a GyU egy könyves kiadását láttam a kirakatban, meg Eragont.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283666 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Lin írta:

Ecthelion írta: Már csak nekem is az lenne a kérdésem, hogy kb. mikor jelenik meg az Eldest magyarul? Sajna erről én sem találtam semmi infot. :?

Ennyit sikerült találnom. 2006 második fele, nem is lenne rossz. :wink:


Köszönöm. ;) Ezek szerinte mégsem néztem körül elég rendesen :D Az valóban jó lenne, ha még idén megjelenne. :)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283639 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ecthelion írta: Már csak nekem is az lenne a kérdésem, hogy kb. mikor jelenik meg az Eldest magyarul? Sajna erről én sem találtam semmi infot. :?

Ennyit sikerült találnom. 2006 második fele, nem is lenne rossz. :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283506 Írta: Daeron
Daeron válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Üdv mindenkinek!

Itt nálunk az egyetemi könyvesboltban Debrecenben lehet kapni Unfinished Tales-t (angol) 3500 Ft körül (Harper Collins kiadó), The hobbit (angol) ugyanolyan áron. Ha vkinek kelll szóljon v. küldjön üzit.

Auta i lóme!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283485 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Esgal írta: A film már most bejött Magyarországra :D ugyanis sok részét itthon forgatják, valahol a Pilisben, ha jól emlékszem. De ha körülnézel az Indexen, valahol lesz is róla cikk (úgy két hete olvastam). Általában azért a nem-művész és nem-B-filmek az esetek többségében ideérnek időben...


Köszi, igen, azt én is láttam, hogy sok részt itt fognak forgatni! (Például, ha jól emlékszem Carvahall valahol Pilis-valahol lesz :wink: )

Echtelion írta: Csatlakozom Niphredil Eleanorhoz. Az Eragon szerintem is nagyon jó könyv, és tényleg itt-ott kicsit visszacseng belőle A Gyűrűk Ura. De ennek ellenére tényleg izgalmas könyv, jók a karakterek és a történet is. Persze nem egy GyU, de nem is azt kell elvárni tőle


Hurrá! :D Még egy Eragon-fan! Nagyon örülök, hogy nem vagyok ezzel teljesen egyedül! :D

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283418 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Csatlakozom Niphredil Eleanorhoz. Az Eragon szerintem is nagyon jó könyv, és tényleg itt-ott kicsit visszacseng belőle A Gyűrűk Ura. ;) De ennek ellenére tényleg izgalmas könyv, jók a karakterek és a történet is. :) Persze nem egy GyU, de nem is azt kell elvárni tőle :D . Már csak nekem is az lenne a kérdésem, hogy kb. mikor jelenik meg az Eldest magyarul? Sajna erről én sem találtam semmi infot. :?

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283416 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A film már most bejött Magyarországra :D ugyanis sok részét itthon forgatják, valahol a Pilisben, ha jól emlékszem. De ha körülnézel az Indexen, valahol lesz is róla cikk (úgy két hete olvastam). Általában azért a nem-művész és nem-B-filmek az esetek többségében ideérnek időben...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283414 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ismeri valaki az Eragon c. könyvet Cristopher Paolini-től?
Én most olvastam ki, szerintem nagyon jó, bár kicsit úgy érzem, hogy ez egy olyan "hetedik bőrt lenyúzós" típusú könyv! Nem egy helyen köszönt vissza belőle Tolkien Gyűrűk Urája :roll: (a srác hatalmas GyU fan, talán ezért ismerek rá helyenként a Fangorna, vagy Minas Tirithre, vagy épp Gandalf karakterére)...de ettől függetlenül (vagy éppen ezért :D ) nekem nagyon tetszett! :D

Ebből a könyvből elvileg film is készül 2006-ra (ha jól tudom, külföldön június-július környékére ígérik :roll: )!
Na már most az első kérdésem: Bejön ez a film ide Magyarországra is, vagy felejtsem el, hogy ezt a filmet én valaha is megnézem! :confused2:

(Ha ez segít, tessék, itt a könyv borítója, hátha erről ráismer valaki: english.epochtimes.com/news_imag ... on-usa.jpg )

Második kérdés pedig, hogy mikorra várható, hogy kijön az Eragon második kötete magyarul? :confused2: Erről nem találtam semmi infót, úgyhogy már végső elkeseredésemben írok ide!

Előre is köszi! :wink: (És ha ez nem idevaló téma lett volna, akkor elnézést :oops: , de nem találtam egy olyan topicot sem, ahová ez illett volna :oops: )

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280741 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Most voltam az Árkádban a Libriben a legalsó szinten Van GYU 1 kötetes díszkiadás, Szilmarillok díszkiadás és mindenféle jó.
Valaki mintha múltkor kereste volna.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280542 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ismeri valaki a "Bálám szamara" című könyvet? Mert elvileg azt kapom Karácsonyra a bátyámtól és szeretném tudni mire számítsak.

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280524 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Szilmarilok, Atlasz: nézzetek utána "A könyvesbolt"-nál, az Andrássy úton (Kodály köröndnél), ráadásul most január 7-ig minden fantasy könyvből 20% kedvezményt adnak ;) ... Széles választék vadiúj és antikvár fantasy és sci-fiből is :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.642 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére