Könyv kerestetik

Több
18 éve 3 hete #299930 Írta: Négy évszak
Négy évszak válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hát tényleg nem tud senki M.A.G.U.S. könyweket??????????????
Nem hiszem el :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Naaaa,walakiiiiiii :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Áldás kísérjen,bárhol is légy...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299925 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

veramacska írta:

dorwinion írta:

Sudhia írta:

Glorlyg írta: e-books.uw.hu/start.php


Jézusom 8O ez nagyon jó oldal! :D


Glorlyyyyyyyyyyg!!!! Menekülj! Ropppant hálás vagyok! :lol: :P :lol:


Ehhez csak csatlakozni tudok :D

Hát, szerintem a Magyar Elektronikus Könyvtárban több minden van fent. :P :roll: link

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299920 Írta: veramacska
veramacska válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

dorwinion írta:

Sudhia írta:

Glorlyg írta: e-books.uw.hu/start.php


Jézusom 8O ez nagyon jó oldal! :D


Glorlyyyyyyyyyyg!!!! Menekülj! Ropppant hálás vagyok! :lol: :P :lol:


Ehhez csak csatlakozni tudok :D

"Érzem, hogy szabad vagyok, de tudom, hogy nem vagyok az."
/E. M. Cioran/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299912 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sudhia írta:

Glorlyg írta: e-books.uw.hu/start.php


Jézusom 8O ez nagyon jó oldal! :D


Glorlyyyyyyyyyyg!!!! Menekülj! Ropppant hálás vagyok! :lol: :P :lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299880 Írta: Négy évszak
Négy évszak válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Üdw mindenkinek! :bounce:

Nincs walakinek(wagy nem tud)M.A.G.U.S. 1 Törwénykönywe,ill. Bestiárium,walamint egyéb kiegészítők???

Köszi :!: :!: :!:

Áldás kísérjen,bárhol is légy...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hete #299752 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Glorlyg írta: e-books.uw.hu/start.php


Jézusom 8O ez nagyon jó oldal! :D

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hete #299716 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
ezt nem lehet kihagyni!!!!!!!!!!!!!

Olvassatok feleim olvassatok!!!!!!!

e-books.uw.hu/start.php

Nagyon sok, nagyon jó!!!

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299420 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Emberek,

egy cikk megírásához keresem a GyU-rajzfilmet és azt a kvízkönyvet, amiben filmes kérdések is vannak.

Sürgősen kellene, mert mielőbb el kell kezdenem rajta dolgozni.
Holnap Pesten császkálok. Tudnánk egyeztetni?

Köszönöm!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299384 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ardathon írta: OFF :
Szinte vártam hogy mikor jössz Warcraft-ot fikázni :P :D
On :
Köszi majd utánna nézek az Végtelen forrást meg vettem , a Clánok ura-t keresem csak .

OFF:
A könyvek még a HardCore WC-s arcok szerint is ultragagyi :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299372 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
OFF :
Szinte vártam hogy mikor jössz Warcraft-ot fikázni :P :D
On :
Köszi majd utánna nézek az Végtelen forrást meg vettem , a Clánok ura-t keresem csak .

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299272 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ardathon írta: Megtaláltam a könyveket :)
Warcraft könyveket nem szoktatok látni ?

4 WarCraft könyv jelent meg (ebből az első három rémszutyok, az, ami a legutóbb jött ki, A végtelen forrás, már kezd valami fejlődést mutatni, de ez sem valami jó), elvileg mindegyik kapható a nagyobb könyvesboltokban, online boltokban (alexandra.hu, bookline.hu, fo.hu, stb.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299259 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Megtaláltam a könyveket :)
Warcraft könyveket nem szoktatok látni ?

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298989 Írta: t701
t701 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Szeretnék Vadászó árnyék című könyvet venni. (Star Wars). Akinek megvan írjon légyszíves a t701@freemail.hu címre vagy msn-re vegyen fel.


Köszönöm Tamás

t701

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298715 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hamarosan úgyis megyek a mamutba , majd meglesem . KSZ !

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298705 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
a második részt láttam a mammut libriében

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298661 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nagyon köszi , már nagyon kelletek :)

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298264 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ardathon írta: Szeretnék a segítségeteket kérni. Ezeket a könyveket valaki nem látta mosntanában ?
ALIENS: IDEGENEK A FÖLDÖN (A TRILÓGIA ELSŐ RÉSZE) (2. KIADÁS)

ALIENS: LIDÉRCES UTAZÁS (A TRILÓGIA MÁSODIK RÉSZE) (2. KIADÁS)
Előre is kössz !


www.bookline.hu/control/producthome?id=33241&type=22
www.bookline.hu/control/producthome?id=31558&type=22

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298198 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Szeretnék a segítségeteket kérni. Ezeket a könyveket valaki nem látta mosntanában ?
ALIENS: IDEGENEK A FÖLDÖN (A TRILÓGIA ELSŐ RÉSZE) (2. KIADÁS)

ALIENS: LIDÉRCES UTAZÁS (A TRILÓGIA MÁSODIK RÉSZE) (2. KIADÁS)
Előre is kössz !

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #297929 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Engem most felpiszkáltak táborban, úgyhogy ha valaki kölcsön tudna adni a Vámpírkrónikákból (persze az elejétől) nagyon hálás lennék... hétvégén Pesten leszek, meg még többször is a nyáron, alighanem.

msn: elenrussa@vipmail.hu

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #297927 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Missy írta: Ezt a 3 könyvet nem találom sehol, pedig már antikváriumokban is megnéztem( a neten :lol: )

Tudnátok segíteni, hogy hol lehetne őket beszerezni?

Kákosy László:
-Egyiptomi és antik csillaghit
-Varázslás az ókori Egyiptomban
-Az alexandriai időisten

Előre is köszönöm.


Varázslás az ókori Egyiptomban - ez megvan Bookline-on:
www.bookline.hu/control/producthome?id=-1994933279&type=10

Egyiptomi és antik csillaghit: ezt csak itt találtam meg :lol: :
www.teszvesz.hu/show_item.php?item=117416279

Az alexandriai időisten:
www.unas.hu/shop/shop_artdet.php?shop_id...4&cikk=termek_436254

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #297881 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Gépnarancs valakinek valahol feleslegbe? Esetleg olyan antikvárium vagy bolt, ahol van? Én már nem győzök rohangálni utána meg telefonálgatni. :( Ha utánajárás nélkül tud valaki valahol Gépnarancsot, legyenszíves szóljon :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #297879 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Eladósorba kerültek az alábbi GYU filmkönyvek:

A KÉT TORONY - képes útmutató
A KIRÁLY VISSZATÉR - képes útmutató
FEGYVEREK ÉS HADVISELÉS KÖZÉPFÖLDÉN
A FILMTRILÓGIA KÉSZÍTÉSE


Mind kifogástalan állapotban van.

Részleteket privátban ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297452 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta:

Ben Kenobi írta: Tudom, olyanom van nekem is. :) Méghozzá dedikált. 8) :P :D

Ki dedikálta? :P Nekem csak a Tolkien világa dedikált, méghozzá a kedvenc Völgyzugolyos Nasmith-festményem.

Hát a Nasmith bácsi. 8) :D (Kezdünk OFFulni, bár végülis könyvekről van szó, nem? :P :D )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297449 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ben Kenobi írta:

Sil írta: Miért, az teljesen normális Szilmarilok. Annyi, hogy nincsenek benne illusztrációk.

Tudom, olyanom van nekem is. :) Méghozzá dedikált. 8) :P :D

Ki dedikálta? :P Nekem csak a Tolkien világa dedikált, méghozzá a kedvenc Völgyzugolyos Nasmith-festményem.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297446 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta: Miért, az teljesen normális Szilmarilok. Annyi, hogy nincsenek benne illusztrációk.

Tudom, olyanom van nekem is. :) Méghozzá dedikált. 8) :P :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297445 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ben Kenobi írta:

Ancalima Anarórë írta: Ha kell valakinek, Van régi Szilmarilok a Pesti úti teszkóban.
( úgy régi, hogy nem a díszkiadás. 2300 pénz, keményfedelű)

Vajon mit spóroltak ki belőle? :roll:

Miért, az teljesen normális Szilmarilok. Annyi, hogy nincsenek benne illusztrációk.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297441 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ancalima Anarórë írta: Ha kell valakinek, Van régi Szilmarilok a Pesti úti teszkóban.
( úgy régi, hogy nem a díszkiadás. 2300 pénz, keményfedelű)

Vajon mit spóroltak ki belőle? :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297438 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ha kell valakinek, Van régi Szilmarilok a Pesti úti teszkóban.
( úgy régi, hogy nem a díszkiadás. 2300 pénz, keményfedelű)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296941 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Tooma írta: Üdvözlet!
Szeretném a tanácsotokat kérni egy elég érdekes dologban. Az iskolámban a következő évben egész végig egy projekten kell dolgoznunk (persze mellette tanulni, meg minden más). És én erre a projektre Tolkien művének a feldolgozását választottam ki. Ezen belül vagy a azzal foglalkoznék, hogy Tolkien honnan vette a lényeit vagy a Tolkien által megalkotott nyelv, hogy néz ki (formák, írás...), vagy akár meg is tanulnám, ha ez lehetséges. Ebben kérném a segítségeteket, mert nem igazán tudom, hogy honnan lehetne ezeket megcsinálni (könyv, net...) és egyáltalán meg lehet-e 1 év alatt. Előre is köszi a segítséget.


Szia!
A nyelvekhez ajánlom figyelmedbe a Középfölde/Nyelvek és írások topicját, ott is a bal felső sarokban levő linkeket. (Szótárak és nyelvtanok)
A lényekhez pedig ugyancsak a Középföldén belül a Tolkien és a germán kelta kultúra

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296938 Írta: Tooma
Tooma válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Üdvözlet!
Szeretném a tanácsotokat kérni egy elég érdekes dologban. Az iskolámban a következő évben egész végig egy projekten kell dolgoznunk (persze mellette tanulni, meg minden más). És én erre a projektre Tolkien művének a feldolgozását választottam ki. Ezen belül vagy a azzal foglalkoznék, hogy Tolkien honnan vette a lényeit vagy a Tolkien által megalkotott nyelv, hogy néz ki (formák, írás...), vagy akár meg is tanulnám, ha ez lehetséges. Ebben kérném a segítségeteket, mert nem igazán tudom, hogy honnan lehetne ezeket megcsinálni (könyv, net...) és egyáltalán meg lehet-e 1 év alatt. Előre is köszi a segítséget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.628 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére