Könyv kerestetik

Több
18 éve 3 hónapja #294922 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Üdv!

Kábé ezer éve olvastam Harrison Fawcett: A katedrális legendája c. művét, könyvtári alapon. Pechemre, a folytatást (A katedrális harcosai) valahogy elfelejtették megvenni. Úgyhogy fogalmam sincs, hogyan folytatódik-végződik a sztori. Sőt, tekintettel az ezer évre, már az elejére se nagyon, csak arra, hogy tetszett.

Akinek véletlenül megvan mindkét rész, és hajlandó kölcsön adni, igen nagy örömet szerezne vele.

(Ugyanis sehol nem lehet megszerezni, és az antikváriumokban valamely okból harsány kacajjal és ó-hát-az nagyon-ritkán-van-és-rögtön-elviszik ábrázattal fogadnak.)

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294827 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
FIGYELEM!!! HA VAN VALAKINEK OLYAN KÖNYVE AMIT MÁR NEM AKAR MEGTARTANI AKKOR NE DOBJA KI HANEM SZÓLJON NEKEM!!!!! ANYUKÁM MUNKAHELYÉN KÖNYVTÁR ALAKUL ÉS MINDEN VAN MÁR HOZZÁ KIVÉVE A KÖNYVEKET.... BÁRMILYEN KÖNYV JÖHET!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294323 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Szerintem nem off mert hova máshová is írnád?

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294318 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ez most kivételesen nem könyv kerestetik, hanem könyv kínáltatik, bocs az off-ért, de légyszi hagyjátok bent egy kis ideig!

Eladó A Gyűrűk Ura I-III. első kiadása, közepes állapotban (se nem túl jó, se nem túl rossz, olyan mint egy átlagos húsz éves könyv), védőborító nélkül, ára: 4000Ft. Ezen kívül A babó szintén első kiadás, könyvtári újrakötésben, tehát a borító nincs meg, de a belső illusztrációk teljesen épek, ennek ára 500Ft. Ha valakit érdekel, kérem jelezzen a kovacstimi@vipmail.hu email-címen.

Mégegyszer bocs az off-ért!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293777 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Missy: Kérdezd meg Sötét Urat, ő otthon van a témában.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293776 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ezt a 3 könyvet nem találom sehol, pedig már antikváriumokban is megnéztem( a neten :lol: )

Tudnátok segíteni, hogy hol lehetne őket beszerezni?

Kákosy László:
-Egyiptomi és antik csillaghit
-Varázslás az ókori Egyiptomban
-Az alexandriai időisten

Előre is köszönöm.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293048 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A győriek segítségét szeretném kérni!
Sehol (Alexndra, MusicDome, Kalligráf) nem találom a Narnia könyveket. Nem tudtuk vmi helyet ahol az új kiadás kapható?
Előre is köszi a segítséget...

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293034 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

www.fantasya.hu/index.php?ID=26& ... =index_muv

DUNSANY, LORD; [Edward John Moreton Drax Plunkett] (1878-1957)
The Hoard of the Gibbelins, The Sketch Jan 25 '11
"A gibbelinek kincse", Átjáró Feb, 2003, ford. Szentkirályi András



Köszi!;) Majd rákeresek a bácsira angolul is:)

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293031 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Konyhatünde írta: Jövő héten (szerdán) lesz az egyetemi záróvizsgám Tolkien-témában, és az opponens rákérdezett pár szerzőre, akik Tolkienhez hasonlóan szintén a fantasy "ősatyjainak" tekinthetők, és többet ezek közül én eddig nemigen ismertem :oops: Az egyiküktől azonban semmilyen országos könyvtárkatalógusban nem találtam könyvet: Lord Edward Dunsany (19-20. sz.-i brit szerző). Érdeklődnék, hogy kinek ismerős, és ha igen, akkor tudomásotok szerint van-e magyarul hozzáférhető műve? Persze nem áll szándékomban már könyvet szerezni tőle az idő rövidsége miatt, de azért mégis érdekelne, hogy egyáltalán ismerik-e itt Mo-on.
Köci:)

www.fantasya.hu/index.php?ID=26& ... =index_muv

DUNSANY, LORD; [Edward John Moreton Drax Plunkett] (1878-1957)
The Hoard of the Gibbelins, The Sketch Jan 25 '11
"A gibbelinek kincse", Átjáró Feb, 2003, ford. Szentkirályi András

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293030 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Jövő héten (szerdán) lesz az egyetemi záróvizsgám Tolkien-témában, és az opponens rákérdezett pár szerzőre, akik Tolkienhez hasonlóan szintén a fantasy "ősatyjainak" tekinthetők, és többet ezek közül én eddig nemigen ismertem :oops: Az egyiküktől azonban semmilyen országos könyvtárkatalógusban nem találtam könyvet: Lord Edward Dunsany (19-20. sz.-i brit szerző). Érdeklődnék, hogy kinek ismerős, és ha igen, akkor tudomásotok szerint van-e magyarul hozzáférhető műve? Persze nem áll szándékomban már könyvet szerezni tőle az idő rövidsége miatt, de azért mégis érdekelne, hogy egyáltalán ismerik-e itt Mo-on.
Köci:)

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 3 hónapja #292996 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Keresem Philip Pullman: A titokzatos kés című könyvét, ami egy trilógia középső része ( "Por" trilógia, szerepelt az Ajánló topicban is) Neten, antikváriumban egyenlőre nem láttam eladó példányt. Ha valaki látná Bp-n vagy neten, és le tud mondani róla, hogy ő vegye meg ;) , legyen szíves sikítson itt, v priviben, emilben nekem! Köszi!!! :) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292985 Írta: Draug
Draug válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Jaj tényleg :!: BOCSI ENDOR!

"gondolkodj mielőtt beszélsz, mérlegelj mielőtt cselekszel..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292925 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Draug írta: Nem igazán értem a hozzászólásodat :?: :?:

Off: Ő Raia Aiwart egy korábbi hozzászólására válaszolt, csak véletlenül kitörölte a "quote" tag elejét.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292900 Írta: Draug
Draug válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

endor írta: Bocsi, de ez a cirka...Tudom, hogy nem épp témábavágó, és elnézést, de: Sok Lőrincz L. László könyvet olvasol, vagy ez csak úgy...jött?
Hát nem tom de ez egy megyar szó


Nem igazán értem a hozzászólásodat :?: :?:

"gondolkodj mielőtt beszélsz, mérlegelj mielőtt cselekszel..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292888 Írta: Endor
Endor válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Bocsi, de ez a cirka...Tudom, hogy nem épp témábavágó, és elnézést, de: Sok Lőrincz L. László könyvet olvasol, vagy ez csak úgy...jött?[/quote]

Hát nem tom de ez egy megyar szó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292853 Írta: Draug
Draug válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ethuil írta:

Gwendir írta: Emberek, tündék, lidércek, törpök figyeljetek!!!

Vadonat új, kíválló állapotan eladnám a bolti ár
77%-ért (2200Ft) a Szilmarilok díszkiadását. A könyvet Ted Nasmith illusztrálta. Én már egyszer megvettem, de most megkaptam ajándékba is, úgyhogy van egy fölösleges könyvem.


Nem járt hasonlóan valaki? Szívesen tárgyalnék vele :D


Dehogy nem. Nekem ugyanígy van két Tolkien meséi könyvem. Az egyiktől szívesen megválnék. Kitünő állapotba vannak. ha érdekel szívesen tárgyalok
róla!

"gondolkodj mielőtt beszélsz, mérlegelj mielőtt cselekszel..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290694 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Gwendir írta: Emberek, tündék, lidércek, törpök figyeljetek!!!

Vadonat új, kíválló állapotan eladnám a bolti ár
77%-ért (2200Ft) a Szilmarilok díszkiadását. A könyvet Ted Nasmith illusztrálta. Én már egyszer megvettem, de most megkaptam ajándékba is, úgyhogy van egy fölösleges könyvem.


Nem járt hasonlóan valaki? Szívesen tárgyalnék vele :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290649 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hali!
Keresem Crowley, Aleister: The diary of a drug friend c. írását. Bármi infot szívesen veszek.

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290634 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
FIGYELEM!

Ha bárkinek esetleg van otthon elfekvőben egy James Clavell-féle NEMES HÁZ-a, és mondjuk valamiért megválna tőle, privizzen rám!

A baj az, hogy nem adják ki újra, pedig a kereslet iszonyú nagy rá, az antikváriumok meg, ha tartják, csillagászati áron válnak meg tőle. Szóval, reményem sincs, hogy üzletben megtaláljam, gondoltam, hátha itt.

Előre is köszi...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290630 Írta: Gwendir, a Keresztapa
Gwendir, a Keresztapa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Gwendir, a Ferneyi Pátriá írta: Valaki nem tudna Mária Terézia életrajzokat? :? :roll: És Kosztolányi novelláskötetet (összegyűjtött novellák). Esetleg újságcikkeket? :?


Kérdés újra

Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290518 Írta: veramacska
veramacska válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
köcce! Majd jobban körülnézek! :lol:

"Érzem, hogy szabad vagyok, de tudom, hogy nem vagyok az."
/E. M. Cioran/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290439 Írta: Elluin
Elluin válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Egy Libriben vagy akármilyen más könyvesboltban A gyűrű keresése vagy A sonkádi egyed gazdát megtalálod.

A legnagyobb élvezet nem az, ha megöljük az állatokat, hanem ha életben hagyjuk őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290358 Írta: veramacska
veramacska válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A GYU-t Szirmarilokat és A Hobbit-ot olvastam, de sajnos több Tolkien műre nem tudtam szert tenni. Hogyan szerezhetnék :?:

"Érzem, hogy szabad vagyok, de tudom, hogy nem vagyok az."
/E. M. Cioran/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289543 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

cortez71 írta: Nekem is megvan már cirka 6 éve, de még nem bírtam végigolvasni... Valahogy zavaró, hogy csomó jegyzet van a sztori előtt, a sztori közben és a sztori után...


Off:
Bocsi, de ez a cirka...Tudom, hogy nem épp témábavágó, és elnézést, de: Sok Lőrincz L. László könyvet olvasol, vagy ez csak úgy...jött?

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289140 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

cortez71 írta: Csak nem Túrin Turambarra gondolsz? :twisted:

hát, arra is

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289130 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Nóli írta:

Annedun írta:

Argeleb írta: Nekem a Gyűrű keresése nem okozott gondot. Elég hamar elolvastam, és közelebb áll a szívemhez, mint a GYU (de azért még mindig a Szilmarilok a kedvencem). A jegyzetelés lehet, hogy nehezen olvashatóvá teszi a szöveget, de aki szomjazza a tudást annak nem gond :-)


szerintem szinte ugyanaz van leírva a Gyűrű keresésében, mint a Szilmarilokban.
csak egy kicsit részletesebben. :deal:

A Szilmarilonak néhány része JÓVAL részletesebben.

Csak nem Túrin Turambarra gondolsz? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289125 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Annedun írta:

Argeleb írta: Nekem a Gyűrű keresése nem okozott gondot. Elég hamar elolvastam, és közelebb áll a szívemhez, mint a GYU (de azért még mindig a Szilmarilok a kedvencem). A jegyzetelés lehet, hogy nehezen olvashatóvá teszi a szöveget, de aki szomjazza a tudást annak nem gond :-)


szerintem szinte ugyanaz van leírva a Gyűrű keresésében, mint a Szilmarilokban.
csak egy kicsit részletesebben. :deal:

A SZilmarilonak néhány része JÖVAL részletesebben.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289117 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Argeleb írta: Nekem a Gyűrű keresése nem okozott gondot. Elég hamar elolvastam, és közelebb áll a szívemhez, mint a GYU (de azért még mindig a Szilmarilok a kedvencem). A jegyzetelés lehet, hogy nehezen olvashatóvá teszi a szöveget, de aki szomjazza a tudást annak nem gond :-)


szerintem szinte ugyanaz van leírva a Gyűrű keresésében, mint a Szilmarilokban.
csak egy kicsit részletesebben. :deal:

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289096 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

olorin.papa írta: Akit érdekel, nekem meg van pdfben az első rész...


Engem nagyon-nagyon érdekel :D Lehetne arról szó, hogy valahogy eljuttatsd nekem (e-mail, vagy más)? :ima: Nagy méretű a fájl?

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289054 Írta: Gwendir, a Keresztapa
Gwendir, a Keresztapa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Valaki nem tudna Mária Terézia életrajzokat? :? :roll: És Kosztolányi novelláskötetet (összegyűjtött novellák). Esetleg újságcikkeket? :?

Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.646 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére