Könyv kerestetik

Több
17 éve 10 hónapja #304380 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hali!
Gelmirnek üzenem, hogy én A gyűrű nyomán - Fa és levélt a tavalyi
Tolkien-szülinapon tudtam megszerezni! Ha tud várni, akkor januárban biztosan megint lesznek könyvesek...

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304338 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A Flash vektoros. Csak egy kicsit egyedi, mert a vektorokat úgy lehet benne szabdalni, mintha papírlapok lennének. Nekem a flash jött be, de biztos, hogy mással is lehet térképet rajzolni, esetleg még jobban is... Csak megemlítettem, hogy én azt használom erre a célra...

Örülök, hogy tetszik, újabb nincs, ezt akkor raktam fel, amikor a postot írtam... :)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304315 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kar'sa írta: Hmm... én térképrajzoláshoz Macromedia Flash-t használok
ITT egy minta

(jah, én is írok könyvet, sok egyéb ittenivel együtt, ez egy részlet a bolygóból, ahol játszódik, hengervetületes kép... Kicsit kezdetleges, lehet, de még majd csiszolgatom...)


Nos a Flash mellett a Freehand is Macromedia. Corel, Freehand, Adobe Illustrator , mi térképészek ezt a három progit használjuk leggyakrabban. De van még az AutoCad a Microstation ezek inkább tervezői progik, és egy tipikusan csak térképész progi az Ocad amiben az összes tájfutó térképet csinálják!
De ha flasht akar legyen flash én még nem tanultam de szeretném felvenni mint specit!
A Falsh is vektoros?
Négyzetes hengervetület vagy Mercator hengervetület?
Jól néz ki a bemutatód! Van frissebb változat?

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304309 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hmm... én térképrajzoláshoz Macromedia Flash-t használok
ITT egy minta

(jah, én is írok könyvet, sok egyéb ittenivel együtt, ez egy részlet a bolygóból, ahol játszódik, hengervetületes kép... Kicsit kezdetleges, lehet, de még majd csiszolgatom...)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304293 Írta: Négy évszak
Négy évszak válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Köszönöm szépen!
:) :) :)

Áldás kísérjen,bárhol is légy...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304252 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Egy eltévedt hozzászólás egy másik topicból:

Gelmir írta: Üdv!
Meg tudná valaki mondani hogy honnan szerezhetném meg az

EMK I-II-t

és/vagy

A gyűrű nyomán- Fa és levélt?

Ha valaki tudja írjon!

Címem: turin@citromail.hu

Előre is köszönöm!

Üdvözlettel, Gelmir

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304244 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Négy évszak írta: üdw mindenkinek!

walami térképrajzoló programot keresek!!!!

Előre is köszi!


CorelDraw
Adobe Illustrator
Freehand

kb... ennyi amit te is elérhetsz!

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304160 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ben Kenobi írta:

Négy évszak írta: üdw mindenkinek!

walami térképrajzoló programot keresek!!!!

Előre is köszi!

Szerintem Glorylget kérdezd efelől, ő asszem térképeket rajzol. :) (Ha így írja a nevét. :oops: )



Glorlyg. :wink:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304144 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Négy évszak írta: üdw mindenkinek!

walami térképrajzoló programot keresek!!!!

Előre is köszi!

Szerintem Glorylget kérdezd efelől, ő asszem térképeket rajzol. :) (Ha így írja a nevét. :oops: )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304142 Írta: Négy évszak
Négy évszak válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
üdw mindenkinek!

walami térképrajzoló programot keresek!!!!

Előre is köszi!

Áldás kísérjen,bárhol is légy...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302884 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hali! Keresem Amelie Nothcomb: A gyilkos higiéniája című könyvet. Amúgy mindenkinek ajánlom figyelmébe, mert egy csúcs könyv!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302188 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nincsen meg valakinek Barabási Albert-László: Behálózva c. könyvének rövid vázlata?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 napja #301220 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

I-thorin írta: Sziasztok!Légyszi,ha valaki tudja,hogy hol lehet megvásárolni a babót,az üzenjen!!!
Előre is köszike!!!!!!!!!!!!!!!!


bármelyik Libriben sztem

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 napja #301203 Írta: I-thorin
I-thorin válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!Légyszi,ha valaki tudja,hogy hol lehet megvásárolni a babót,az üzenjen!!!
Előre is köszike!!!!!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 napja #301150 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ethuil írta:

Sasha Vykos írta: meg egy közérdekű, angol second hand könyvesbolt a neten(pontosabban egy oldal ami több használtkönyvesbolt kínálatát teszi elérhetővé az Usa-ból, UK-ből, és Írországból):
www.abebooks.com


fura, hogy mindenütt ugyanaz az ár van feltüntetve... vagy csak én keresek rosszul (vagy túl jól :D )

nézd meg néhány oldallal arrébb:) egyébként lehetséges hogy van több azonos áru darab.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 napja #301149 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Snuffles írta: Nem szerepjátszom csak a világ érdekel. Deltától vannak klánkönyvek, de addig nem hiszem, hogy tudnám élvezni, amíg nincs meg az alapkönyv, nemde? Nem is volt jó így. Mindegy.


azért ajánlom, hogy próbáld ki a játékot! :) .
Közelebb hozza a világot, átélhetővé és személyessé teszi...én teljesen véletlenszerűen kezdtem el játszani és teljesen beleszerettem:)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 napja #301137 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Snuffles írta:

Dreamer_KF írta: Heheheh..Vampire..Minek az neked..
Egyébként Delta árulja a Book of Nod-ot..
Gyönyörű kiadvány. Mondjuk megvan a legtöbb Vamp cucc PDF-ben... :D

[size=9:3hknchv9]Monitor előtt olvasni szerintem a legszarabb, mert kifolyik a szemem általában. Nem szerepjátszom csak a világ érdekel. Deltától vannak klánkönyvek, de addig nem hiszem, hogy tudnám élvezni, amíg nincs meg az alapkönyv, nemde? Nem is volt jó így. Mindegy.[/size]


Khmm..

Egyrészt utálom a kicsi betűket, kifolyik a szemem. Általában ignorálom őket, de mivel nekem válaszolsz..eh, mind1.

Szóval a Deltánál minden van - angolul. Képregény, akció figura, dobókocka..
Regény ezer féle, szabálykönyv is.
A klánkönyvek közül a 3rd nekem nem tetszik, a revised még oké, a 2nd editiont szeretem. Ha már szabálykönyv: a Dark Ages kijött magyarul is, na az PONT jó 3rd edition, és a könyv is szép.

Ha nem gond az angol, akkor ajánlom a Transilvanian Chronicles-t, ami úgy kezdődik, hogy a magyarok berongyolnak a Kárpátokba..És Bulcsút beöleli egy német lovag.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 napja #301094 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Snuffles írta:

Sasha Vykos írta: nyugati aluljáró second hand könyvesboltok, tele van szerepjátékos könyvekkel, illetve a nyugatival szemben a váci út legelején szintén egy antikvárium.

ott van vampire is esetlegesen? (úgy értem, látott-e már valaki olyasmit arra, vagy netán úgy sejti, hogy az is szokott lenni?) köszönöm :]

jaja, szokott lenni, pár hete láttam pl toreador klánkönyvet:)=

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300759 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Dreamer_KF írta: Heheheh..Vampire..Minek az neked..
Egyébként Delta árulja a Book of Nod-ot..
Gyönyörű kiadvány. Mondjuk megvan a legtöbb Vamp cucc PDF-ben... :D

[size=9:rcnvgobx]Monitor előtt olvasni szerintem a legszarabb, mert kifolyik a szemem általában. Nem szerepjátszom csak a világ érdekel. Deltától vannak klánkönyvek, de addig nem hiszem, hogy tudnám élvezni, amíg nincs meg az alapkönyv, nemde? Nem is volt jó így. Mindegy.[/size]

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300758 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sasha Vykos írta: meg egy közérdekű, angol second hand könyvesbolt a neten(pontosabban egy oldal ami több használtkönyvesbolt kínálatát teszi elérhetővé az Usa-ból, UK-ből, és Írországból):
www.abebooks.com


fura, hogy mindenütt ugyanaz az ár van feltüntetve... vagy csak én keresek rosszul (vagy túl jól :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300757 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Snuffles írta:

Sasha Vykos írta: nyugati aluljáró second hand könyvesboltok, tele van szerepjátékos könyvekkel, illetve a nyugatival szemben a váci út legelején szintén egy antikvárium.

ott van vampire is esetlegesen? (úgy értem, látott-e már valaki olyasmit arra, vagy netán úgy sejti, hogy az is szokott lenni?) köszönöm :]


Heheheh..Vampire..Minek az neked..
Egyébként Delta árulja a Book of Nod-ot..
Gyönyörű kiadvány.

Mondjuk megvan a legtöbb Vamp cucc PDF-ben... :D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300756 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sasha Vykos írta: nyugati aluljáró second hand könyvesboltok, tele van szerepjátékos könyvekkel, illetve a nyugatival szemben a váci út legelején szintén egy antikvárium.

ott van vampire is esetlegesen? (úgy értem, látott-e már valaki olyasmit arra, vagy netán úgy sejti, hogy az is szokott lenni?) köszönöm :]

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300755 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
meg egy közérdekű, angol second hand könyvesbolt a neten(pontosabban egy oldal ami több használtkönyvesbolt kínálatát teszi elérhetővé az Usa-ból, UK-ből, és Írországból):
www.abebooks.com

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300754 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Négy évszak írta: Hát tényleg nem tud senki M.A.G.U.S. könyweket??????????????
Nem hiszem el :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Naaaa,walakiiiiiii :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

nyugati aluljáró second hand könyvesboltok, tele van szerepjátékos könyvekkel, illetve a nyugatival szemben a váci út legelején szintén egy antikvárium.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300751 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Négy évszak írta: Üdw mindenkinek! :bounce:

Nincs walakinek(wagy nem tud)M.A.G.U.S. 1 Törwénykönywe,ill. Bestiárium,walamint egyéb kiegészítők???

Köszi :!: :!: :!:


Néhányat még imitt-amott lehet kapni. Ajánlom "A Könyvesboltot", a Kodály köröndön.

www.akonyvesbolt.com/

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300750 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Prisca írta: Hali! Már nagyon-nagyon régóta keresem Ray O'Sullivan: Sötét prófétacímű könyvét. Tud valaki segíten?


Antikváriumokat ajánlok. Máshol nincs, ha megvételre keresed.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300736 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hali! Már nagyon-nagyon régóta keresem Ray O'Sullivan: Sötét prófétacímű könyvét. Tud valaki segíten?

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300476 Írta: Négy évszak
Négy évszak válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hahóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!
valakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Áldás kísérjen,bárhol is légy...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299968 Írta: Négy évszak
Négy évszak válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nagy Mókamester vagy te Solamh :!: :!: :!: :!: :!:


Engem komolyn érdekelne a dolog!

Áldás kísérjen,bárhol is légy...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299931 Írta: Solamh
Solamh válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
hát ha arra gondolsz. akkro én tok neked mondani. Acél és oroszlán. Bábjáték és egyéb elbeszélések, eddig ezt a kettőt olvastam. Ileltve az acélt még nem. Annyira nem érdekes. Bár sztem ezzel nem sokat segítettem:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.630 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére