Humor

Több
19 éve 10 hónapja #226011 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Humor
Ez nem sikerült aaannira rosszul:

Rövid könyveckék:
:aragorn3: Aragorn: Szerénységem
:legolas4: Legolas: Természetes kinézet
:gandalf2: Gandalf: Fiatalodj percek alatt!
:theoden1: Théoden: Bízzunk a szolában :wormtounge1:
:arwen1: Arwen: Hallgassunk apánk :battleelrond1: szavára
:boromir1: Boromir: Életem ártatlan örömei - Tiniuralom Gondorban
:wormtounge1: Gríma: A hűségről
:frodo4: Frodó: Elvonó - avagy: nincs fű!
:sam2: Samu: Szeretetet Frodó :frodo4: úrnak!
:pippin8: Pippin: Bolondulj meg!
:eowyn2: Éowyn: Nőiesség és Hódítás
:faramir1: Faramir: Az én normális családom :faramir1: :boromir1: :denethor1:
:merry6: Trufa: Rábeszélőképességemről
Szilszakáll: Sebesség
Feanor: Megbocsátásról
:elrond1: Elrond: Ne szólj bele!/Az élet optimista oldala
:gollum2: Gollam: A pszichiátria előnyei
:gimli2: Gimli: Szeresd a tündét!
:denethor1: Denethor: Szeretteink :faramir1: tálalva - szakácskönyv
:sauron1: Szauron: A kalózkodás bűncselekmény

Niéla: honnan szeded ezeket az emotikonokat? nekem ilyen nincs.
Idhren: köszi! Amúgy a tied is khirály, csak azír nem mondom, mer már a ttcn olvastam őket

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226006 Írta: Idhren/Ryelnya
Idhren/Ryelnya válaszolt a következő témában: Humor
A fenét vagy béna!
Egyébként nagyon jók, bár nem tudtam elolvasni Alyr és Niéla műveit. Egyelőre...

it shouldn't hurt me to be free-emilíana torrini

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226004 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Akkor hát: Szilágyi Örzsébet LEVELÉT megírta...

Címzés: Denethor
, Ecthelion fia, Gondor Helytartója, 9400 Gondor, Minas Tirith, Fellegvár, félemelet, balra

Kedves Denethor!

Meg tudom érteni szenvedéseidet. Örülj, hogy Gandi legalább a maradék hobbitot itthagyta. A kis Borbak, aki még Szilszakállnak sem átallt beszólani, most mindenáron ragaszkodott hozzá, hogy hűséget esküdjön nekem. Úgyhogy mi is Keresztapát játszottunk. Én már sztoikus nyugalommal fogadom, hogy mindenki letegez...
A helyedben valahogy kiiktatnám Pippint . Híres bajkeverő, félek, hogy még vesztedet okozza... Jó tanács: NE engedd, hogy bármit megnézzen, bármihez hozzányúljon!
Én meg itt kerítősködöm. Jött valami csuklyás pasi , és Aragornt kereste... gyanítom, hogy egy perverz kószab*zi tünde :elrond1: az illető.
Denny! már figyelmeztetni akartalak! NE egyél paradicsomot :dance: ! Meg paprikát se... Hát nem nézel te híreket abban a palantírban?! Nem hallottad, hogy mordori arzén-bromid-diszulfid van benne?????????
Amúgy tök jó, hogy meggyújtottátok a jelzőtüzeket. Olyan Khirályul néztek ki! Bocsánat. Helyesbítek. Hhelytartóul! Megyünk ám!
Ne légy már depi. :crap: :crying: :cry: :bawling: Hidd el, visszatér a fiad ! Ha meg nem, hát Eru adta, Eru elvette... azért nem kell mindjárt az Anduinnak menni...
Vigasztalódj! Nézd meg ezeket! :D :lol: :P :) :mrgreen: :bounce: :up: :hello: :wink:

Forró baráti öleléssel:

a Te Teddyd

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225996 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Humor
A balrogos annyira jó!!! Még! Ilyeneket! Imádom őket! :D :hello: :cheers: :itscool: :agree:
Kérdés: én mér' vagyok ilyen béna? :hein:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225995 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta:


Feladó: Grisnák, ork hadvezér és gemkapocs*
Cím: Lugbúrz, "Szemesnek áll a világ" hivatal
Feladás helye: Rohan, nagy pusztaság, kicsit balra.

A csoport tagjai az eddigi információkkal ellentétben meglepően kitartóan harcoltak, összesen 17 személy elvesztésével sikerült elragadnunk a négyből két félszerzetet, likvidálva őrzőjüket, míg a másik kettő kézrekerítésével megbízott vasudvardiak egyik felét egy rózsabokor verte vissza, a másikat gombaszedés közben lemészárolták. (veszteséglista 3. számú mellékletként csatolva) Úgy tűnt, a két kószáló félszeretet végleg elszökteték, így a visszavonulás mellett döntöttünk - az uruk-haik vezetője, egy Lurtz nevezetű holmi szimmetriára hivatkozva még egy nyilat akart lőni a fentebb említett likvidált (ekkor még csak harcképtelen) ellenfélbe de párbajba bonyolódva egy másikkal elhalálozott.


Alyr, ez nagyon jóóóó... :P :lol: :D :)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225992 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor


Jelentés

Címzett: Szauron, A Sötét Úr
Feladó: Grisnák, ork hadvezér és gemkapocs*
Cím: Lugbúrz, "Szemesnek áll a világ" hivatal
Feladás helye: Rohan, nagy pusztaság, kicsit balra.
Jelentés tárgya: Körözött fajú egyedek elfogatásának fogananatosítása és ennek körülményei

Jelentés:
Miután megkaptuk a III/3019/02/26/78 különleges utasítást, a vasudvardi uruk-hai orkokkal, barátságot színlelve feléjük, elindultunk felkutatni az ellenséges csoportot amely a szemünk láttára akadályozta meg tettleg egy nyílvesszővel (1. számú mellékletként csatolva) amely bizonnyal a Lórien nevű ellenséges államból származik (a szakértő jelentése 2. számú mellékletként csatolva) a Nagy Szárnyas Futár céljának elérését.
A felkutatás az ütemterv szerint sikeresen befejeződött, s miután nyilvánvalóvá vált, hogy a csoport tapasztalatalnságának illetve belső ellentéteknek köszönhetően szétszéledt, oly módon, amelyet egy tapasztalt északi kolléga "szőketünde virágszedők alakzata"-ként definiált elkezdődött a tervezési fázis. Ekkor kaptuk kézhez a III/3019/02/26/79. különleges utasítást mely szerint a csoport tagjai között található 4 azaz négy darab félszerzet akiket a III/3018/10/14/12 különleges utasítás szerint rendkívüli eljárással kell Lugbúrzba szállítani. A tervet megváltoztattuk a körülményeknek megfelelően majd nekifogtunk a kivitelezésnek.
A csoport tagjai az eddigi információkkal ellentétben meglepően kitartóan harcoltak, összesen 17 személy elvesztésével sikerült elragadnunk a négyből két félszerzetet, likvidálva őrzőjüket, míg a másik kettő kézrekerítésével megbízott vasudvardiak egyik felét egy rózsabokor verte vissza, a másikat gombaszedés közben lemészárolták. (veszteséglista 3. számú mellékletként csatolva) Úgy tűnt, a két kószáló félszeretet végleg elszökteték, így a visszavonulás mellett döntöttünk - az uruk-haik vezetője, egy Lurtz nevezetű holmi szimmetriára hivatkozva még egy nyilat akart lőni a fentebb említett likvidált (ekkor még csak harcképtelen) ellenfélbe de párbajba bonyolódva egy másikkal elhalálozott.
A terv utolsó fázisaként igen gyorsan elhagytuk az erdőt és a rohani puszták felé indultunk s már útközben nézeteltérésünk támadt a vasudvardiakkal, hiába minden barátság részünkről. egyelőre számbeli fölényben vannak és meglehet, egy esetleges nézeteltérés nem a kívánt eredményt fogja hozni. Vezetőjük, bizonyos Uglúk tizedes minduntalan parancsokat osztogat a ranglétrán felette állóknak is. Nincs tekintettel egynémely ködhegységi szármású kolléga hajlott korára és elégtelen felszerelési lehetőségeire.
Mai napon már két egyednek is fejét vette a szerinte elégtelen haladási sebességük miatt. (maradványaik 4. számú mellékletként csatolva)
További utasításra várva
a legmélyebb tisztelettel

Grisnák, ork hadvezér és gemkapocs

Jelentés vége






*= A gemkapocs ork hivatali rang, közvetlenül a rajzszög felett de még a cellux alatt található


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225990 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Addig is
Khazad-dum hídja, ahogy a valóságban történt.

Ga: Ez a Balrog, és ha nem tudsz megfelelni a 3 kérdésére, lezúgandol.
A: Télleg?
Balrog: Naa, ki lesz az első?
Bo: Majd én megmutatom! Egy gondori nem ijed meg egy ilyen... izétől!
Bal: Na... mi a neved, zsidó?
Bo: Te marha, az a másik filmbe van!
Bal: Akkor fenti kérdés, mínusz az etnikai besorolás.
Bo: Boromir, Gondor Helytartójának fia!
Bal: Mi a célod?
Bo: Megsemmisíteni a Gyű...
Bal: Nana, ne füllents, mert leesel!
Bo: oké... a Gyűrűt akarom...
Bal: Na azér'! És a harmadik kérdés: mi a legtitkoltabb bűnöd?
Bo: Ez indiszkrét kérdés!
Bal: Hát súgjad a választ a fülembe...
Bo: De akkor vedd magad takarékra, mert leég a bőr a pof...
Bal: oké! (lejjebb tekeri a gázt) na?
Bo (pirulva súg)
Bal: Mi? Te perverz állat! Menj, ne is lássalak! Következő!
Gimli előlép
Bal: Mi a neved?
Gi: Glóin fia Gimli!
Bal: Mi a célod?
Gi: Per pillanat kijutni innen!
Bal: Mi a kedvenc kajád?
Gi: Omló hús, a csontjáról.
Bal: Mehetsz. Következő!
Frodó jő
Bal: Neved?
Fr: Zsákos Frodó, a Megyéből!
Bal: Célod?
Fr: Elpusztítani a Gyűrűt!
Bal: Mi a kedvenc színed?
Fr: A kék!
Bal: Mehetsz... Következő!
Trufa és Pippin.
Bal: Egyesével nem lehetne?
P: Mi egyek vagyunk... (pirul, mosolyog)
Bal: Jóságos Morgoth, kikkel vagyok én körülvéve! Menjetek, de gyorsan! (magában morog) Perverz állatok, egyik a testvérével, ezek meg b***k... Következő!
Samu: Eressz át, de izibe!
Bal: Csak lassan. Neved?
Samu: Csavardi Samu, Cövek Bódi fia. Az öregem mindig azt mondta...
Bal: Kuss! Célod?
Samu: Hát az, ami Frodó úrnak...
Bal: Mi? Még egy b**i? Komolyan, én felmondom ezt az állást. Na, eridj a gazdád után! (nyöszörög) Következő!
Legolas: Legolas vagyok, Thranduil fia! Mondd, nincs nálad egy spongya?
Bal: Az minek?
L: Bekormoztad a kedvenc tükrömet!
Bal (sírógörcsöt kap, és mérget iszik) Tűhűnj ehel! Mami... segíts...
Gandalf: Én a Titkos Tűz szolgája vagyok! Én táplálom Anor lángját!
Bal: Ne haragudj, hogy megkérdezem, de mi az az Anor lángja?
G: Mit tudom én... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! /lezuhan/
Aragorn: Na megállj Balrog! Engem kérdezz!
Bal: Ki vagy?
A: Aragorn, Arathorn fia, Elesszár, a Tünde-kő, Estel Adániel, Thorongil, Telcontar, a Vándor, a Kósza, Isildur Örököse, Elendil ük-ük-ük-ük-ük-ükunokája...
Bal: Elég!!! És mi a célod?
A: micsoda h*lye kérdés! Hát hogy Khirály legyek!
Bal: Na, nagypofájúkám, erre felelj: mennyi Isildur átlagos úszási sebessége?
A: Gyűrűvel vagy Gyűrű nélkül?
B: Hát azt meg honnan tudjam ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.... /lezuhan/ paccs.
A: Hú, ez meleg volt.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225986 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor

Aldarion írta: Egy saját rajz Aragorn haláláról :roll:
Klikk
Valamint egy firka a Charadrasról :D Klikk

[size=9:1th7x02r](Zárójelben jegyzem meg, hogy itt , meg lehet találni a teljes Urak Gyűrűjét)[/size]


Jaaaaaaaaajjj!
(Fősulis könvtárba' vok s furcsán néznek rám... Vazsudvardró' nincs rajz?)

Na, most elárultam magam...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225929 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Na, akkor Galadriel naplójának erősen javított változata:
www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1481

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225916 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Humor
Egy saját rajz Aragorn haláláról :roll:
Klikk
Valamint egy firka a Charadrasról :D Klikk

[size=9:18s4voax](Zárójelben jegyzem meg, hogy itt , meg lehet találni a teljes Urak Gyűrűjét)[/size]

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225868 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Könyv: Turgon és Gondolin népe: égjünk együtt!
Mondatok, amik illetlenül hangzanak:
Finrod: Te is úgy nézel ki, mint akit egy farkas tépett meg!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225850 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Humor
Amit sosem mondanának ki:
:sam2: Samu: Kuss, Frodó! Ha még egy szót hallok leütlek!
:gandalf2: Gandalf: Én tulajdonképpen Aragornnak :aragorn3: segítek visszatérni.
:boromir2: Boromir: EZT apámnak :denethor1: !
:arwen2: Arwen: Apának :elrond1: van igaza!
:gollum2: Gollam: Dagadt hobbit :sam3: a legjobb fejecke, drágaszág!
:wormtounge1: Gríma: Én Szarumánt :sarumane1: szolgálom, tulajdonképpen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225849 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
sajnos nincs időm normálisan végigolvasni a termést, de első ránézésre (is) színvonalas, jó alkotásoknak tűnnek. Én magam is hoztam most egy kis szöszenetet:

"Arcok, amiket érdemes lett volna látni Középföldén" sorozat folyatása:

Gondolin népe, szerencsétlenek, amikor rájöttek, hogy nem a nap, hanem a balrogok miatt vöröslik az ég északról...
Melkor, amikor rádöbbent, hogy hiányzik az egyik Szilmaril
Lúthien, amikor Huan megszólalt
Beren ugyanekkor (wazze, de megijedetm, amikor megszólalt a lú..)
Elrond, mikor Isildur közölte, hogy nem semmisíti meg a Gyűrűt
A hobbitok Bilbó ajándékai láttán
Frodó, amikor közölték, mennyit is ér a mithrilpáncéling
Thingol, amikor Beren visszajött
Mandos, amikor Manwe közölte, hogy de, igen, a száműzött noldák visszatérhetnek
Ugyanő, amikor az első noldát engedte vissza
Fingolfinék, amikor rájöttek, hogy igenis a noldák kezdték az öldöklést Alqualondeban
Eomer, amikor meglátta Galadrielt
Feanor, amikor rájött, hogy annyira azért még ő se halhatatlan...(szegény)
Finrod, amikor beren belépett, és előadta, mi járatban van (szegény)
Feanorék, maikor rádöbbentek, hogy Középföldén orkok, balrogok, meg más hasonló finomságok is leledzenek

Mondatok, amik furán hangoznának az illető szájából:

Gollam: "Ez miért nem használ fogszabályzót? Miért nem jár logopédushoz?
Feanor: Ki ez az egoista állat?
Thingol Lúthiennek, amikor Mandostól viszsatért: Ez elő ne forduljon többet!!
Szarumán: Nahát, micsoda egy tolvaj!!
Lobélia: Nahát, elvenni a más kanalát...

Legrövidebb/leghosszabb könyvek

Feanor: Hajszál híján
Gollam: A fogszabályzó használatának előnyei
Ungoliant:Erkölcsi útmutató: A falánkság, mint főbűn
Banyapók: A túlzott jóllakottság hátrányai
Celegorm: A gyermekszeretetről
Feanor és fiaia: "Ne ölj"

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225848 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Humor
Ez a bedepizős Dencsi nagyon király :hello:
Meg ez is: ki mondta, hogy a láva forró? :lol:
A Galadriel utolsó mondata azér' az, mer' Samu szúrja le őt, mivel Frodó csak az övé :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225842 Írta: Idhren/Ryelnya
Idhren/Ryelnya válaszolt a következő témában: Humor
Niéla, ez talán az eddigi legjobb.... :dance: :itscool: :hello: :cheers:


Gollam :gollum2: utolsó mondata: Ki monta, drágaszágom, hoty esz a láva forró, gollam, gollam??

it shouldn't hurt me to be free-emilíana torrini

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225768 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Már régen volt...

Címzés: Théoden
, Thengel fia, Lovasvég királya, Rohan, Dúnharg, örsvezetői sátor

Drága Teddym!

Figyelmeztettél, de azért ERRE nem számítottam!!! Beállított a vén cukrosbácsi , és persze nekiállt villogni a frissen hipózott cuccával.
Hozott egy pimasz kölket , aki kérdezés nélkül pofázott, és LETEGEZETT!!! :mad2: Engem, Gondor Helytartóját !!! Úgy döntöttem, kegyes leszek a szegény kis debilhez, és nem csapatom le a fejét a vár fokán. Pedig ráférne, érzem... csak az az áldott jó szívem ne lenne!
Nagyon hálás volt, mivel a fiam érte halt meg (hát nem szörnyű?! egy ilyenért!) és valami olyasmit rebegett, hogy szolgálni akar. Leereszkedően hagytam, hogy kezet csókoljon, majd közöltem vele, hogy lehet, hogy egy napon majd én is kérek tőle egy szívességet (közben a macskámat simogattam, és igyekeztem brandósra venni orgánumomat).
Hazajött Faramir . Jól lecsesztem, amiért nem bírt egy sms-t megereszteni, miközben atyai szívemet aggodalom mardosta! Ráadásul kiderült, hogy találkozott valami házaló ékszerésszel (olyan volt az is, mint ez a Pippin nevű) és látott nála egy csini Gyűrűt, de nem vette meg, mert túl sokat kért a fazon.
-És nem tudtál volna alkudni, du Esel??? - dühöngtem.
-De lieber Papa, az a Gyűrű veszélyes!
-Ajvé, córesz! - reagáltam ógondori nyelven.
Nagyon berágtam rá. Egy nyavalyás nazgúl , meg potom 600ezer ork elől megfutni!
-Visszamész Osgiliathba!!!
-De papa, az lehetetlen! Voll mit orkkommandó! :urukhai2: :urukhai2: :urukhai2: :urukhai2: :urukhai1: :urukhai1: :urukhai1: :urukhai2:
Sóhajtottam.
-Bezzeg a bátyád nem ezt mondta volna! Hanem azt, hogy: Voll mit Orken, sehr gut, jeeeeeeee! Orken lesznek kaputt!
-Hát azt kívánod, bár én haltam volna meg helyette?
-Most minek tagadjam?
-Na jó... azért is megmutatom, hogy érek annyit, mint ő! Visszafoglaljuk Osgiliath-t, hadd lássák az orkok, hogy Gondor Über Allles!
-Faramir ! Moderáld magad! Nicht vor dem goj! - intettem Gandalf és Pippin felé.
-Hát... ha visszajövök, légy jobb szívvel irántam.
-Na... majd meglátjuk! - szóltam nagy kegyesen, majd nekiláttam az ebédemnek. A srác távozott. Az utcán békeaktivisták virággal szórták meg őket, és bömbölték, hogy Let The Sunshine In... Becsukattam az ablakot Pippinnel.
Rájöttem, hogy valami hasznát lehet venni a kis hülyének is!
-Te... tudsz énekelni? - kérdeztem, miközben javában kajáltam a paradicsomokat. Rohadt diéta, rohadt biokaja-reklámok a palantírban!!!
-Hát nem vagyok egy Pavarotti, de azért...
-Akkor énekelj...
Nem fogod kitalálni, mit énekelt!!! "Always look on the bright side of life..." Azt hittem, menten sírógörcsöt kapok. Képes ilyet énekelni, midőn egy szem megmaradt gyermekem a biztos halálba vágtat... hehe.
Azt hiszem, kicsit kivagyok. :crap: Talán beszélnem kéne Szauronnal. Totál kibukott Szarumán halála miatt, és esküdözött, hogy csak én kellek neki. Persze! Ha a ló nincs, szamár is jó?! Bojkottáltam egy darabig, de nagyon hiányzik... *könnycsepp* :crying:
Drága Teddy , senki sem ért meg. Csak Te! Írj valami vigasztalót, mert bedepizek... :bawling: :bawling: :bawling:
Mi újság felétek?

Csókol.: Denethor , Gondor Helytartója

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225713 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Humor
Utolsó mondatok:

:elrond1: Elrond: Olyasvalaki miatt jöttem el, akit szeretek! És ez mellesleg nem te vagy, Aragorn :aragorn3: ...
:gandalf2: Gandalf: Ki mondta azt, vazze, hogy nem tudok repülniiiiiiii...?
:fight: Aragorn: Mi a francért nem működik ez a szellemeken?
Bosziúr: Jé! Egy spiné :eowyn2: a csatában!
:boromir2: Boromir: Mikor fésülted/mostad meg a hajad, mocskos ork :urukhai1: ?
:faramir1: Faramir: Anyu jobb volt mint te, apa :denethor1: !
:pippin6: Pippin: Beszél a fa!
:celebrian1: Galadriel: Milyen édes ez a Frodó :disappear: !
:frodo4: Frodó: A papírjaid, :gollum2: Szméagol, csak tegnapig voltak érvényesek![/list]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225641 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Humor
Köszi Idhren, egészen elpirulok :oops:
Mindenki: sirály, csak így tovább!
Alyr: az a Mormogos wonderful! :itscool:
Niéla: szintén :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225596 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Humor
A magas tesztoszteronszintu japan mernok utja: Kando

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225498 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Humor

Niéla Alondriel írta: Lurtz: Szarumááááán!!!


Hát ez nagggyon jó!!! :itscool:

---

[size=9:178kvgqy]Ezt elsősorban spanyolul tudók figelmébe ajánlom (nem nagy szám, és bocs, ha már írták volna):[/size]
-Mit jelent a "fea"?
-Csúnya lélek...

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225492 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Humor
:biggrin2: :biggrin2: :biggrin2: :tongue:
Ez nagyon yooooooooo!!!!

2 csend veszekedik, azt mondja az egyik
-
mire a masik
-


mit mond Aragorn :aragorn1: Gandalfnak :gandalf2: egy fa'raszto tura uta'n?
-?
-Jo' nektek, a munka'tok a Hobbitok :sam3: :merry6: :merrypippin: :merry1: :bilbo1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225468 Írta: Idhren/Ryelnya
Idhren/Ryelnya válaszolt a következő témában: Humor
Egy éjjeli lepke naplója
1. bejegyzés
Kibújtam a bábból. Szép szárnyackáim vannak. Hoppsz, ezt mász mongya így....

2.bejegyzés.
Van itt egy jó nagy torony. Alatta szép fák. Meg virágok.... Ilyen szép virágokat eddig még sehol nem láttam.

3. bejegyzés
Kivágták a szép fákat, brühühühühűűű........!!!!!

4. bejegyzés
Ma elkapott egy rohadt vénember :gandalf2: és arra kényszerített, hogy repüljek el valami Gvájihír-sashoz. Majdnem letörölte a port a szányackáimról! És ráadásul az a Gvájihír marhára messze lakik!

5.bejegyzés
Elmentem Gvájihírhoz. Egész rendes egy madár. Elvezettem a vénemberhez, :gandalf2: akinél éppen ott volt egy másik vénember. :sarumane1: A szürke vénember :gandalf2: lógott lefelé a toronyból. Aztán leugrott, rá Gvájihírre. Én meg elrepültem.

it shouldn't hurt me to be free-emilíana torrini

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225374 Írta: Idhren/Ryelnya
Idhren/Ryelnya válaszolt a következő témában: Humor
Niéla, nagyon jó..... :dance:

it shouldn't hurt me to be free-emilíana torrini

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225371 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
2. Miben alszol?

Aragorn: Hát abban a szakadt koszos göncben, amiben nappal is vagyok…
Legolas: Rózsaszín babydollban, plüssnyuszikával.
Éowyn: Páncélingben, meg erényövben, karddal!
Szarumán: Hát ebben a csini fehér hálóingben…
Boromir: Úgy, ahogy Eru megteremtett… ádámkosztümben. (Riporternő elájul) Te, vigyázz, még eltöröd azt a mikrofont!
Elrond: A lányom lila hálóingében.
Arwen: Kis cuki csipkés rózsaszín hálóingben, mert a lilámnak lába kelt… vajon ki nyúlta le?
Galadriel: Bőrszerkóban, meg szegecselt csizmában!
Celeborn: Bojtos hálósapkában meg mamuszban. Macikával.
Denethor: Már megint beleavatkozol a privát ügyeimbe?! Na jó, elárulom: ebben a csini prémes Schlafrockban…
Gríma: Guminővel.
Szauron: ÉN NEM ALSZOM, TE IDIÓTA! NEM LÁTOD, HOGY NINCS SZEMHÉJAM?!
Gimli: Bajuszkötőben.
Frodó: Macis pizsiben.
Samu: Jégeralsóban.
Trufa: Elefántos pizsiben.
Pippin: Angyalkás pizsiben.
Gollam&Szméagol: Tangáckában…
Théoden: Mi az már megint? Öö… még mindig harcolok!
Éomer: Ruhástól, a lovammal.
Haldír: Galadrieltől csórt bőrcuccban.
Gandalf: Egy mágus abban alszik, amiben akar!
Faramir: Mindegy, úgyis hamar lekerül… hoppá, elszóltam magam…
Boszorkányúr: Széép, hooosszúú, FEKETE hálóingben!
Szauron Szája: Én nem alszom, mert a Főnök személyes sértésnek veszi. Mivel ő nem tud aludni, egész éjjel dobozolunk…
Lurtz: He?!
Bilbó: Jó kis kényelmes frottírpizsibe, a Gyűrűcskémmel…

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225370 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Mormog RULZ!!!!!!!!!

Addig is:

Körkérdések
Ki a legjobb pasi Középföldén?

Aragorn: Hát én.
Legolas (elmerengve): Elrond úr olyan cuki…
Éowyn: Mi az, hogy pasi? Mi ez a hímsoviniszta, feudális, ultrakonzervatív hozzáállás?!
Szarumán: Hm… hát van még valakinek ilyen szép, hosszú körme, mint nekem?
Boromir: Na, mit izélsz, csávókám? Én vagyok itt a menő! Vágod?!
Elrond: Bevallom… sohasem tudtam választani Gil-galad és Elendil között…
Arwen: Hát a Hozé Armandó! Ja, hogy ő nem szerepel a filmben? Akkor egye fene, Aragorn is megteszi…
Galadriel: Természetesen én. (Riporter: De PASI!) Mondom, hogy én.
Celeborn: Hát szóval izé… szerintem… (kap egy taslit) Galadriel Úrnő szerint… szerintünk… a feleségem.
Denethor (két paradicsom között): Mi van? Buzinak nézel, hülye firkász, vazze’?!
Gríma (rajongva): Szarumán olyan szexi!
Szauron: Az én drága pici nazg

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225300 Írta: Idhren/Ryelnya
Idhren/Ryelnya válaszolt a következő témában: Humor
Mirlen írta:

Bizonyára a nyomába se fogok érni, az ilyen nagy neveknek, mint Alyr vagy Niéla, de azért próbálkozom!

Nehogy mondd, hogy nem jó!!! Leestem a székről röhögtemben!!!! :lol:

it shouldn't hurt me to be free-emilíana torrini

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #225294 Írta: Idhren/Ryelnya
Idhren/Ryelnya válaszolt a következő témában: Humor
Elrond, a pesszimista :elrond1: - ezen a címen íródott az alábbi mű, saját tollamból.
Ha esetleg valaki úgy érzi koppintottam róla, az tök véletlen, mert Elrond naplót a megírás előtt nem olvastam, csak utána.


1. bejegyzés
Ma kinyírták Gil-galadot :battleelrond1: meg Elendilt. Hurrááááá! Most enyém a Vilya. Király. (Bocsika, Aragorn.) Isildur meg tökre tuskó. Azt hiszem, mostantól pesszimistább leszek a többi tündénél. :legolas1: :legolas3: :thranduil1: :glorfindel1: :legolas4: :legolas5: :celebrian1: :celeborn1: :arwen2: :arwen1: :battleelrond1: :haldir1: :legolas6: Isildur ugyanis nem dobta ki a Gyűrűt.
2. bejegyzés
Vettem egy jó kis telket valami völgyben. Egész jól néz ki. Valinorhoz képest viszont semmi. De persze nem is voltam Valinorban. Lehet, hogy Elros halála után lettem véglegesen pesszimista. Bár az itteni tündék :legolas6: :haldir1: :thranduil1: :legolas1: :legolas6: :legolas6: :celeborn1: szerint inkább pancser vagyok.
3.bejegyzés
Készen van Imladris. De már Galadriel :celebrian1: is jobb helyen lakik. Ez nem ér.
4.bejegyzés
Eszembe jutott a gyerekkorom. Ez nem történik meg sokszor. De rájöttem, hogy Maedhros egész jó fej volt. Kár, hogy totál nem emlékszem anyura.
5.bejegyzés
Jó régen írtam (az emberek szerint.). Gyermekét egyedül nevelő szülő lett belőlem. A három gyerek miatt nagycsaládos vagyok, meg még ez ez egyedülszülőség... Az a jó benne, hogy ígyis-úgyis ingyen kapjuk a tankönyveket. Bár Arwennel :arwen1: nem igazán bírok. Mindig elröhögi magát, ha azt mondom neki, hogy rossz kislány. Pedig ez Elladannál meg Elrohirnál bejött. Most jövök rá, hogy Arwen :arwen1: TÉNYLEG lány. Francba.
6.bejegyzés
Gandalf :gandalf2: egyfolytában itt lóg. Vén szatyor. Már nagyon unom, hogy ennyire optimista.
7.bejegyzés
Gandalf :gandalf2: még csak hagyján! Most idecsődített egy rakás törpöt :gimli2: :gimli1: :gimli2: :gimli1: :gimli2: :gimli1: :gimli2: :gimli1: :gimli2: :gimli1: :gimli2: :gimli1: :gimli2: meg egy hobbitot. :bilbo1: Gáz.
8.bejegyzés
Idejött lakni Bilbó. :bilbo1: Rosszabb, mint Gandalf. :gandalf2:
9.bejegyzés
ÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!! Most meg NÉGY hobbit!! :sam3: :pippin8: :merry6: :frodo4: NÉGY!!! Ráadásul Aragorn :fight: még jobban hajt Arwenre :arwen1: . Most, hogy mondtam neki, hogy jön velem Valinorba. De a csaj bezzeg nem akar jönni.
10.bejegyzés.
Ma üvöltözést tartottunk az udvaron. Szóltam a krónikásnak, :haldir1: hogy ikább írjon 'Tanács'-ot a nagykönyvbe. Frodó :frodo4: azt hiszi, képes kinyírni Szauront. :sauron1: Hülye.
11.bejegyzés
Frodóék elindultak. Gandalffal :gandalf2: fogadtam, hogy nem sikerül. Ha sikerül a küldetés, 5 zsákkal kevesebb tartalék pipafüvem van Bilbónak :bilbo1: . Ha meg nem, van egy varázsbotom.
12.bejegyzés
A fenébe! Ugrott 5 zsák pipafüvem! És Arwen :arwen2: mégiscsak Aragorn :aragorn1: felesége lett. Most Arwyka :arwen2: meg fog halni.:crying: Aragorn :aragorn3: király. Herueru, hová fog jutni Gondor???? És egész Középfölde?? Tar menel, ha itt most emberek :aragorn3: :boromir2: :eomer1: :eowyn1: :eowyn2: :faramir1: :goldberry1: :theoden1: :wormtounge1: :boromir1: :aragorn1: :denethor1: :eomer1: :theoden1: :faramir1: :boromir2: fognak uralkodni.... Jajj, de sajnálom a Megye-beli hobbitokat...Szegénykéknek nem maradnak tündék!!! Ráadásul még élnek orkok! :urukhai2: :urukhai1: :urukhai2: :urukhai1: :urukhai2: :urukhai1: :urukhai2: :urukhai1: :urukhai2: :urukhai1: :urukhai2: :urukhai1: :urukhai2: :urukhai1: A Morgoth fejéből kiszűrődő nagy sötétség elpusztíthatatlan.

it shouldn't hurt me to be free-emilíana torrini

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225275 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Humor
Királyság! Jó hogy nem nyúvasztottad ki szegény Mormogot! Vége lenne a leveleinek. Bár... honnan fogja tudni a további történetet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225270 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Kedves topiclakók, nem lehetne a jövőben a sok nagy betűket kisebbekre cserélni?
Más: Az offtopic dolgokat a lehetőségekhez mérten eltávolítottam.

Megint más, nem mint topicgazda mondom: Nem lehetne a közvetlen szexuális célzásoktól eltekinteni? Egyrészt a "Legolas homoszexuális" már igen régóta lerágott csont, másrészt a dolgot körül lehet írni, ha már mindenáron arról akarsz paródiát szerezni.


És most:

Jelentés

Címzett: Szauron, Annatar, a Sötét Úr.
Feladó: Mormog, Suttog fia, balrog és portás
Cím: Mordor, Barad dúr
Feladás helye: Ködhegység oldala
Jelentés tárgya: Az előző jelentésben említett csapat sorsáról

Jelentés:

A múltkor félbehagytam a társaság áthaladtának leírását. Az említettek után hamarosan elérték a Mazarbul termét, ahova az egyik nagy csarnokon át jutottak. (A csarnokok igazán jó helyek, még a trollok is kényelmesen elférnek benne, minap tartottunk egy kis szüreti mulatságot és igen jól sikerült. Esetleg elő lehetne jegyezni későbbi felhasználásra is)
A csarnokban is éjszakáztak mivel Aragorn szerint ott nehéz meglepni őket. (ez valóban így van, de a kitűnő akusztika miatt mi nemigen tudtunk aludni azon az éjjelen, az egész hegy zengett a horkolástól, az őrszemek szerint két lavina is volt miatta. )
Reggel aztán megtalálták annak a törpnek a sírját, még csak meg se köszönték hogy olyan szép sírkövet faragtam neki. (eredetileg csak egy fémkoporsó volt de Kalapácsos Kőmuki, a hely troll ellenőre azt mindenáron el akarta tenni tubákosszelencének, ezért inkább faragtam köré némi követ. Sajnos nem tudtam ráírni, hogy "Balin, Fundin fia, Mória szerződéses ura" mivel nem tudom törpül mi a szerződés. (arról nem is beszélve hogy az a kis incidens ami végülis a helyi törp kolónia sajnálatos eltűnését okozta, pont a szerződés megszegésével kezdődött, de ezt jól eltették a kis szakállas illetők, és persze tagadják de nagyon) így csak a "Mória ura" került rá. Gandalf megtalálta a hely krónikáját, amiből (többször átolvastam ezért is kerültek rá égésnyomok) kategorikusan kihagyták a szerződést, ami a földszinti és emeleti helyiségek bérletére vonatkozott a mithriltermelés 50%-áért cserébe. (Mivel a mithriltelérek a pinceszint alatt kezdődnek és mivel a mithrilbányászat lényege hogy a köveket csiklandozni kell és ez némi zajjal jár főként ha sikeres, nem is volt olyan magas ár) Elszörnyülködtek, hogy milyen gonoszak voltak az orkok meg kegyetlenek (amikor a csaták előtt személyesen felügyeltem a fegyvereik fertőtlenítését nehogy a kelleténél több bányász legyen munkaképtelen - persze csak a korai időkben, később már mindegy volt) meg efféle. Erre kicsit megmérgesedtem és felküldtem a helyi néptáncegyüttest ami már évek óta nyeri az Északföldi Ork Nemzetközi Néptáncversenyeket (bátor fiúk mivel ősi szokás szerint a dobogóra nem érdemesült versenyzőket a győzelmi lakomán feltálalják) hogy megmutassák mifélék is az orkok igazán. Ám azok persze nem várták meg, alig melegedtek be a dobosok, az alig felfegyverzett táncosok szecskává voltak aprítva. Kalapácsos Kőmuki bement, hogy rendet csináljon, de torkán akadt egy nyílvessző.
Erre persze elvesztették a fejüket az orkok, én kellettem, hogy lecsendesítsem őket. Az ajtónál volt némi afférom Gandalffal mert egy gyors varázslattal világoskékre akarta festeni én meg nem hagytam. Némileg megnyugodtak a kedélyek, és elindult a TETRIS (Teátrális Elárasztó Terv Rémesen Izgatott Szereplőkkel - az elnevezés egy orktól származik aki imádta a köveket fentről ledobálni és azokból így falat építeni. Ő maga belehalt a játékba mivel az egyik troll véletlenségből kőnek nézte amikor játszottak) aminek során dobszóval és tűzzel fűszerezve, harci kiáltásokat hallatva elárasztjuk a Híd előtti csarnokot. Minden jól is ment, amikor felbukkantam a lángok közül, Legolas felsikoltott, ahogy csak egy tünde tud, ebből majdnem baj lett mert többen el akartak szaladni ennek hallatán. Végül rendet csináltam de addigra a hídon voltak.
Ez a Gandalf azt hiszem hallott már rólam, mert becsalogatott a híd közepére és amikor már elsápadtam és nem mertem lenézni (szörnyű nehéz egy karddal és egy korbáccsal a kézben egyensúlyozni) összetörte alattam a hidat. A korbáccsal megpróbáltam elkapni a szélét, de beleakadt annak az átkozott mágusnak a köpenyébe és lerántotta. A zuhanás leírhatatlan volt, főleg, hogy időközben Gandalf elkezdett csépelni a kardjával.
Leestünk a víztározóba és némi kézitusa után menekülőre fogta a dolgot, de lehet hogy csak azért mert megint magas helyekre akart csalni. Fölmentünk azon az iszonyat sok lépcsőn, és mikor lihegve felértem újfent nekemesett és azon a régi romos kilátón a laza köveken lökdösni kezdett. Aztán gyúrt egy hógolyót, és kioltotta azt a pici lángocskát ami a viziharcot is túlélte a fülem mögött. Pedig az a kedvenc lángocskám volt. Kicsit helyretettem utána, de végül elgáncsolt és leestem a hegyoldalra. Már számot vetettem az élettel, amikor ráestem egy sziklára ami puhának bizonyult. A többi úgyszintén. Hatalmas porral omlottak össze de puhák voltak és felfogták az esést. Azt hiszem a Nagyfőnök amikor ezeket a hegyeket csinálta kicsit be akarta hozni a lemaradást és néhány kőlufit is iderakott gondolván, hogy úgyse jár erre senki, a sasok meg nem tudják mi fán terem a kőlufi.
Miután elült a por egy alagutat láttam amelynek a túloldalán fény ragyogott. Halk zene szólt és kis fehér izék röpködtek mindenfele. (azt hiszem galambok voltak, de a galambok általában nem mesélnek favicceket ahogy ezek tették) Rövid gondolkodás után felhívtam a figyelmet arra, hogy Gandalf egy szinttel feljebb van, mire sűrű bocsánatkérések közepette eltűnt a jelenés. Csak egy galamb maradt és idegesen röpködött mígnem rá nem kacsintottam amúgy balrogosan. Mostmár elmondhatom magamról, nemhiába vártam, hogy a számba repüljön a sült galamb.
Gandalf hamarosan egy sas hátán távozott kelet felé, én meg addigra szinte teljesen felépültem és szépen visszasétáltam a hegyek mélyére. További utasításra várok.

Maradok tisztelettel

Suttog fia, Mormog.

Jelentés vége









"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225266 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Nincs időm levélre, ezért néhány utolsó mondat.

Aragorn :aragorn1: : Ah, Arwen :arwen1: , végre kettesben lehetünk, a hülye apád nélkül... khh jájj ez fájt... *szoprán hangon* Elrond?! :battleelrond1:
Boromir :boromir2: : Ugyan már, az orkok nem tudnak célo... ahh...
Denethor :denethor1: : Hirtelen olyan melegem lett...
Boszorkányúr: Egy nő!!! Segítség, anyuuuuuuuuuuu...
Szarumán :sarumane1: : 1. Gríma :wormtounge1: ! Ül! Jól van! Most pitizik! Okos kutya!
2. Ostoba szolga, hogy is hihetted, hogy jelentesz nekem valamit? Én csak Szauront szere... ááááááááá... hörr... bluggy...
Pippin :pippin7: : Uram, elénekeljem azt, hogy "Nézd mindig az élet napos oldalát"?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.415 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére