Humor

Több
19 éve 11 hónapja #221126 Írta: Smeagolam
Smeagolam válaszolt a következő témában: Humor
Alyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyr!! Kaland 8. része is nagyon RUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUULZZZZZZZZZZZZZZZZZ :itscool: :up: :up: :hello: :up: :up: :itscool: , csak... múltkor számtech órán próbáltam olvasni... és elég érdekesen néztek rám az osztálytársaim :D :mrgreen: :twisted: :lol:

A hülyeségnek nincs határa, de életcélom azt átlépni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221056 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Humor
No nem mintha a Glaurung első kiengedéséről és a Dagor Bragollach-beli ténykedéseiről szóló cucc a Szilmarilokban "elégnek" volna nevezhető a Narn i hîn Húrin-hoz képest... :roll: :shake:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221053 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Humor

Niéla Alondriel írta: Bocs, de Glaurung korábbi tényke eiről nem tudok eleget...


Lásd valami Tolkien nevű fickónak a Szilmarilok című könyvét ;) :P

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221051 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor

Black Glaurung írta:

Lesz Níniel napló is, meg persze Glaurung, esetleg még Beleg... sőt Mîm is lehet, ha tetszik...


Sz.-tem Glaurungnál nem csak a Túrinos cucc legyen benne....
(hanem mondjuk:
1.nap: Elmentem sétálni és erre néhány rovar elkezdett pálcikákkal lövöldözni aztán elfutottak..
20.nap : A rovarokat tündéknek hívják.....
21.nap: Megszivatom őket. Csinálok egy jó kis erdőtüzet (bár a környéken nincs erdő de attó még jó hangzik)
Vagy vmi ilyesmit


Bocs, de Glaurung korábbi ténykedéseiről nem tudok eleget...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221045 Írta: BlackRainbow/Lebi
BlackRainbow/Lebi válaszolt a következő témában: Humor

Lesz Níniel napló is, meg persze Glaurung, esetleg még Beleg... sőt Mîm is lehet, ha tetszik...


Sz.-tem Glaurungnál nem csak a Túrinos cucc legyen benne....
(hanem mondjuk:
1.nap: Elmentem sétálni és erre néhány rovar elkezdett pálcikákkal lövöldözni aztán elfutottak..
20.nap : A rovarokat tündéknek hívják.....
21.nap: Megszivatom őket. Csinálok egy jó kis erdőtüzet (bár a környéken nincs erdő de attó még jó hangzik)
Vagy vmi ilyesmit

Köcöntelek a valóság civatagában

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221033 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Humor
:itscool:

 Éomer: A lovakat megölik, ugye?


Egyszer vki megkérdezte tőlem, amikor a lovasíjászatról volt szó:
"Lelövik a lovakat?"

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221026 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor

Eldamyn írta: :hello: :up: :itscool: :mrgreen: :cross:
Halálosan jó.

Níniel szépen tanul. Már egész mondatokat képes kimondani. Pl: „Add ide a sört” „Kopj le, Brandir” „Aki próbálkozik valamivel, tökön rúgom” stb.

De másokat is idézhetnék.
Cool.


Lesz Níniel napló is, meg persze Glaurung, esetleg még Beleg... sőt Mîm is lehet, ha tetszik...

addig is
valami egészen más
még néhány rövid könyv

A világ legrövidebb könyvei, GyU verzió:
 Akármelyik tünde: Ork barátaim listája
 Legolas: Vanitatum vanitas – Éljünk tükör nélkül
 Szilszakáll: Az iparosodás előnyei
 Gollam: A helyesz kiejtész
 Denethor: Az optimizmusról
 Gimli: Hagyjuk nyerni a tündét
 Szarumán: Én és a Greenpeace
 Éowyn: A konzervatív nőideál
 Faramir: Következetesség
 Boszorkányúr: Esti mesék hobbitgyerekeknek
 Szauron: Látási problémák
 Samu: Legyünk toleránsak a skizofrén Gyűrűfüggőkkel
 Elrond: Emberek, akik hallgattak rám
 Boromir: Ne vigy minket a kísértésbe

egyéb

A GyU szereplők kedvenc versei:
 Gandalf: Petőfi Sándor: Befordúltam a konyhára, rágyújtottam a pipára…
 Samu: Vergilius: IX. ecloga, József Attila: Kertész leszek
 Denethor: Ady Endre: A Tűz csiholója
 Bilbó: József Attila: Talán eltünök hirtelen…
 Elrond: Ady: Párisban járt az Ősz
 Boromir: Petőfi: Akasszátok fel a királyokat
 Aragorn & Arwen: Vörösmarty: Csongor és Tünde
 Haldír: Petőfi: Egy gondolat
 Théoden: Zrínyi Miklós: Szigeti veszedelem
 Éowyn: Arany János: Rozgonyiné

egyéb:
A hősök kedvenc filmjei:
 Frodó: Scorsese: Krisztus utolsó megkísértése
 Hobbitok úgy általában: Menzel: Sörgyári capriccio
 Aragorn: Excalibur
 Arwen: mindegy, csak jó csöpögős legyen
 Théoden: Friedkin: Az ördögűző
 Samu: Sturges: A hét mesterlövész (lásd: A Megye megtisztítása)
 Szauron: Riefenstahl: Az akarat diadala
 Gollam: mindegy, drágaszágom, cak legyen benne tudathaszadászosz gyilkosz!
 Éowyn: Jeanne d’Arc
 Éomer: A lovakat megölik, ugye?
 Szilszakáll: Erin Brockovich – Zűrös természet
 Denethor: Coppola: Apokalipszis most

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221019 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Humor
:hello: :up: :itscool: :mrgreen: :cross:
Halálosan jó.

Níniel szépen tanul. Már egész mondatokat képes kimondani. Pl: „Add ide a sört” „Kopj le, Brandir” „Aki próbálkozik valamivel, tökön rúgom” stb.

De másokat is idézhetnék.
Cool.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221015 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
És most
valami egészen más
Hogyan különböztessünk meg különböző enteket meglehetősen nagy távolságról
és most
I. rész
Szilszakáll
diakép
Narrátor: Szilszakáll. Szilszakáll. Esetleg Fangorn.

És most
valami egészen más
újabb napló a Narn i hîn Húrin-hoz :cooljump:

Túrin Turambar szuper titkos naplója
1.nap
Megsértettek ezek a buzeráns, festett hajú tündék. :thranduil1: Beállok rablónak.
5. nap
Kinyírtam a rablóvezért. Én vagyok a főnök. Felvettem a Neithin művésznevet.
Nemtomhányadik nap
Találkoztunk egy törppel. :gimliaxe: Sunyi alak. Felajánlotta, hogy hazavezet minket, miután egész éjjel ázattuk az esőben.
Következő nap
Megérkeztünk az Amon R

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220993 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Niéla: Csirke rulez! :lol: Rám szóltak a nethelyen, mert túl hangosan vihogtam...

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220792 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Humor
Valóban. Abban az éjszakai órában, amikor ez a cikk íródott [size=9:3ewc1vmj](báj permí)[/size], nem igazán volt agyi kapacitásom, hogy ilyenekre is gondoljak, mint pl. a termékeny utód, szal módosítom a cikket:

A faj: tolkienos
És a két alfaj: emtétés és álemtés


Remélem, így már stimmel.

Egyébként én is kíváncsi vagyok az első termékeny utódra. :wink: :D

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220765 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Humor

(Estel Adániel) írta: No és termékeny az utód? :deal: :lol:


Az majd elválik! :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220624 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Humor

&#61610; Galadriel: Akarsz belenézni Galadriel Grilljébe, csirke?

&#61610; Arwen: Mert nem volt elég bátorsága, hogy lemondjon a halhatatlanságról a kakas kedvéért!


:up: :itscool: :hello: :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #220622 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Humor
No és termékeny az utód? :deal: :lol:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220621 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Humor

Kincső írta:

Angwen írta: Eldamyn: inkább két alfajnak nevezném őket, hiszen tudtommal a faj meghatározása: azon egyedek, amelyek képesek egymással termékeny utódot létrehozni... :twisted: :twisted: :twisted:


Kipróbáltad? 8O


Mások már igen ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220620 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor

Angwen írta: Eldamyn: inkább két alfajnak nevezném őket, hiszen tudtommal a faj meghatározása: azon egyedek, amelyek képesek egymással termékeny utódot létrehozni... :twisted: :twisted: :twisted:


Kipróbáltad? 8O

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220619 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Humor
Eldamyn: inkább két alfajnak nevezném őket, hiszen tudtommal a faj meghatározása: azon egyedek, amelyek képesek egymással termékeny utódot létrehozni... :twisted: :twisted: :twisted:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220614 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Kösz! lesz Túrin naplója is (már megvan) úgyhogy ha kicsit könyörögtök, felteszem.

Csirkében nekem Denethor válasza a kedvencem... :denethor1:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220612 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Humor
Niéla: A csirkés nagyon üt! :mrgreen: :itscool:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220588 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Humor
Tök jóóóók!


Újságcikk:


Biológiai felfedezés

Nemrégiben a magyar kutatóbiológusok rábukkantak 2 felettébb érdekes, csak Magyarországon őshonos állatfajra. A kettő kísérteties hasonlóságot mutat egymással (Tehát egy családba sorolják őket). Jellemzőik a szemek alatti nagy, sötét karikák és a gondolkodás egy furcsa formája. Továbbá érdekességük, hogy ha sokat ismételgetik előttük az "Ez a Tolkien nem volt normális illetve a "Pistike apukája alkoholista..." mondatokat, hamar emlegetnikezdenek egy bizonyos THK-t vagy valamit a finom vérről.
Mindkét faj csoportos életmódot folytat: gyakran verődik csordákba, amely legtöbbször a két faj egyedeiből vegyesen tevődnek össze. Ilyenkor méginkább feltűnőek a mimikrire amúgy sem túlzottan hajlamos -pozőr- egyedek. Jellegzetes hangjelük az "Akkor nincs időm." mondatra emlékeztet. Leggyakoribb köztük a fekete színű, de egyébként színük nemmeghatározott, csak az év egy bizonyos időszakában, amelynek neve: tábor.
Besorolásuk nagy fejtörést okozott a kutatóknak. De végül az eredmény:
Állatok országa
Gerinctalanak törzse
Az álltalános iskola 1. osztálya
Rendetlenek rendje
Sok hülye jó nagy családja

És ezen belül a két faj:
Az emtétés és az álemtétés
(Mindkét fajon belül találhatóak vérszívó egyedek is.)



Bocsánat mindenkitől, semmit nem sértésnek szántam.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220558 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Ma nem bírok magammal.

Nem tom, volt-e már csirke GyU módra, ezeket én találtam ki. :cheers:

Miért ment át a csirke az úton? &#8211; GyU szereplők válaszai&#61610; Boromir: Mert nem tudott ellenállni a Gyűrű csábításának.
&#61610; Frodó: Mert tudta, hogy ez a küldetése része.
&#61610; Gollam: Cirke? Fúj! Halacka&#8230; halacka&#8230;
&#61610; Aragorn: Mert tudta, hogy felvirradt az ő napja&#8230;
&#61610; Boszorkányúr: A nyavalyás csirke átment az úton, mert tudta, hogy a mi lovaink nem mennek át!
&#61610; Gandalf: Egy csirke pontosan akkor megy át az úton, amikor akar.
&#61610; Faramir: A csirke átment az úton?! Ezért halállal lakol!
&#61610; Galadriel: Akarsz belenézni Galadriel Grilljébe, csirke?
&#61610; Elrond: A csirke tudta, hogy az ő ideje ezen az oldalon lejárt, és átment Valinorba.
&#61610; Arwen: Mert nem volt elég bátorsága, hogy lemondjon a halhatatlanságról a kakas kedvéért!
&#61610; Szarumán: Ostoba csirke, nem ismered Szauron hatalmát! Hiába mentél át az úton, végül csatlakozni fogsz hozzá!
&#61610; Samu: A gazdája is átment, nem maradhatott!
&#61610; Pippin: Kíváncsi volt, mi van a túloldalon&#8230;
&#61610; Gandalf: De el is gázolták, te ostoba Tuk!
&#61610; Denethor: A csirke tudta, hogy úgyis megsütik. De volt benne annyi tartás, hogy önként ment a grillbe!!!
&#61610; Éomer: Mit keres egy csirke, egy páva és egy törpepapagáj ezen a földön?
&#61610; Gríma: Mert a hálátlan gazdái kidobták, mert túl sokat kukorékolt.
&#61610; Trufa: Mert segítségére akart sietni barátnőjének, akit megtámadott egy kánya.
&#61610; Legolas: Mert meglátott egy jól tükröző kirakatot.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220557 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Íme, naplók a Narn i hîn Húrin-hoz...

1.[/code] Mablung szuper titkos naplója
1.nap
Húrin felesége meg a lánya itt dekkol nálunk. A mami nem az esetem, de Nienor elég jó bige. Lehet, hogy megpróbálom becserkészni.
4. nap
Hasztalan próbálkozom, Nienor rám se bagózik. *duzzog* Ja, amúgy Morwen meg akarja keresni a fiát. Hiába mondtuk neki, hogy már rég feldobta a bakancsot.
5. nap
Ma ultimátumot adtam Nienornak. Nemet mondott. Hát olyan sokat kívánok?
6. nap
Fel akartam kötni magam, de az állat Melian ellőtte a kötelet. Közölte, hogy megbízatást kapok. Izélje meg!
8. nap
Titokban követnünk kell Morwent. Baromi izgalmas. Süket, mint az ágyú.
(később) Most én vagyok hülye? Hogy lehetünk harmincegyen, ha harmincan indultunk el???
9. nap
Nienor titokban utánunk lopózott, és csatlakozott hozzánk, jesssz! Lehet, hogy mégis érez irántam valamit?
10. nap
Elvittük a csajokat egy dombra, amikor váratlanul ránk támadt Glaurung. És tüzet okádott.
- Ott fúj! &#8211; kiabálta az őrködéssel megbízott tünde.
- Fegyvert a kézbe! Poroltót készenlétbe! &#8211; bömböltem. Glaurung a következő pillanatban harminc poroltó össztüzébe került. Ettől kicsit ideges lett. Csapott egyet a farkával, mire mind szétszaladtunk.
Mire visszaértem, a helyzet a következő volt: Glaurung sehol, Morwen sehol, az embereim sehol, Nienor pedig a domb tetején állt, egyedül. Na végre, eljött az én időm! Most vezetgethetem, és mivel amnéziás lett, majd azt mondom neki, hogy járunk.
(később) Nienort jól lehet vezetgetni, de ha a kezén kívül bármi mást megfogok, reflexből pofon vág.
12. nap
Nienor végre bedobta a szunyát. Embereimmel buzgón tapiztuk, mikor ránk támadt egy csomó ork. Erre felriadt, és úgy elrohant, mint akit puskából lőttek ki. Orkok utána. Mi az orkok után.
Nienort futás közben sztriptízt mutatott be, amit az orkok és mi egyaránt nagyon értékeltünk. Sajnos, nem értük utol.
22. nap
Még mindig Nienort keressük.
68. nap
Még mindig.
254. nap
Még most is. Hová a bánatba lett ez a csaj?????
406. nap
Ma találkoztunk Túrinnal. Jé, ez még él? Hiba van a rendszerben. Elmondta, hogy kinyírta Glaurungot. Francba, mi akartuk!!!
Kérdezte, mi van a családjával. Mondtam neki, mire elkezdett eszelősen vihogni, hogy na ne má&#8217;, ilyen jó poént még életében nem hallott. Valami olyasmit vettem ki belőle, hogy Nienor egész véletlenül pont hozzájuk került, és pont hozzá ment feleségül! Ez tényleg ciki. Ő is így gondolhatta, mert elrohant. Loholtunk utána, de sajnos elkéstünk. Mire odaértünk, beledőlt a kardjába. Komolyan, az emberek mindig túlreagálják a dolgokat. Azért állítottunk neki egy csini sírkövet, és ráírtuk:
TÚRIN TURAMBAR DAGNIR GLAURUNGA
Fogalmam sincs, mit jelent ez, de olyan jól hangzik. Aztán fogtam egy flakon rózsaszín graffitifestéket, és ráfújtam a márványra:
NIENOR NÍNIEL
Alá pedig zárójelben:
(Megmondtam, hogy inkább gyere hozzám! Hallgattál rám? NEM! Megszívtad? MEG! Na ugye!
Mablung)
[/code]

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 11 hónapja #220222 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Humor
Eldamyn: nem akarok idézni, az egész, ahogy van.... :up: :hello: :itscool: :mrgreen: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220218 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor

Eldamyn írta: No. Itt van néhány apróhirdetés:


Mr és Mrs Turambar házasságközvetítő irodája
Fö szponzorunk: Glaurung

Magányos nolda herceg beszélgetőpartnert keres.
Nevem: Maedhros
Jelige: "Lógj velem!"


Jajj... ezek fájtak... de jók! Igaz is, a Túrin-féle sztoriból voltak már naplók? Mert ha nem, majd írok... :cooljump:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220205 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Az új termések naggyon jók!

Szolgálati közlemény: mivel a Galadriel naplójának utolsó fejezetei enyhén szólva is csapnivaló fércművek, ezért az egészet úgy ahogy van, átírom. Bele fog telni egy időbe, de ez így nem maradhat..

Aki segített és aki segít, annak köszönöm a segítségét!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220192 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
Nem úgy értettem :D
Azért annyit már én is megtanultam, hogy ha már álruhába, akarommondani áltestbe bújtatok akkor nem lógtatok ki ilyen feltűnően a sorból... :wink:
Eredetileg úgy gondoltam, h. mondjuk Szauron odaküldte az embereit, hogy terelje el a bakacsinerdei tüncök figyelmét a samponokkal és egyebekkel kapcsolatos belviszállyal, amíg ő nyugodtan garázd... izé, dolgozhat Dol Guldurban, vagy valami ilyesmi. :wink:
Csak ezt a naplóíró-énem nem tudja :) (Ettől a naplótól még a végén tényleg skizofrén leszek... :D )
De akkor még gondolkozom... :twisted:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220183 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Humor

Eldamyn írta: Magányos nolda herceg beszélgetőpartnert keres.
Nevem: Maedhros
Jelige: "Lógj velem!"


:mrgreen:

Ez a legjobb!

Mit szólt be Maedhros Melkornak, mikor megpróbálta rávenni, hogy hagyjon fel a Szilmaril-hajszával:

- Na, haggyál lógva!!!


:lol: :lol: :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220181 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor
Kincső: Jómagam csupán egyszer voltam a Vakarcsékerdőben izé... Bakacsinerdőben, szvsz éppen akkor mikor a naplód kezdted. Nos ha szabad választanom akkor már inkább a Külső Sötétség... Nem is maradtam ott 2 napnál tovább testet váltottam és pucoltam vissza Völgyzugolyba!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220158 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Kincső: Azért odáig nem süllyestem, hogy az összekomfortos és előnyös színű Dol Guldur helyett holmi erdőben lakjak ilyen... szóval bámulósok között.
Még akkor sem amikor nem telt takarítónőre mert a pókok mind megették.
A Nagyúr meg mindig is előnyben részesítette Völgyzugolyt...
Szerintem a nem-is-tüncök a két ápoló... ti meg... szóval... nem véltelenül löknek vissza a bácsik amikor ki akarsz menni az erdőből...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220139 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
Na már pár embernek említettem, hogy megkeresem a régi naplómat, hamár így lebuktam, hogy bámulós vagyok. Azaz kikérem magamnak, én tünc vagyok! :wink:

1. bejegyzés
Kedves Naplóm!
Azért kezdek Beléd, mert már majdnem mindenkinek van naplója, csak az olyanoknak nem, akik nem a legújabb és legmenőbb sampont használják, nem úgy fésülik a hajukat, int Legolas, és nincs legalább 10 tükör a szobájuk falán. Itt Bakacsinerdőben mi lenézzük az ilyen elmaradtakat, akik szinte nem is méltóak a tünc névre. Igaz, csak egy-ketten vannak. Ők bámulósoknak hívnak minket, mondván, hogy egész nap a tükreinkbe bámulunk. Ez persze nem igaz, mert sok időt töltünk hajmosással, fésülködéssel (ja, de ahhoz is kell tükör), és az íjunk látványos fényesítésével a tünclányok orra előtt, ha esetleg nem őket bámuljuk, miközben tünctáncolnak vagy a folyóban fü&#8230; izé, hátha egy 50 éven aluli kistünc véletlenül megtalálja a naplómat (Elbereth ne adja), ezt inkább nem írom le&#8230;
Szóval ott tartottam, hogy már minden hozzám hasonló tüncnek van naplója, amibe leírja, hogy aznap hányszor mosott hajat, hogyan hordja Legolas (és következésképp az összes többiek) a haját, és hogy melyik tünclány szerinte a legszebb táncolás és fü**** közben. Legalábbis ezt mondják el belőle.
Tehát, én ma 8-szor mostam hajat. Tegnap váltottunk frizurát, azaz Legolas, de fél óra múlva mindenkié olyan volt (kivéve persze a nem-is-tüncöket). Most jobb oldalt van egy kis fonott tincsünk, és a hajunk többi része a baloldalra fésülve. De változás várható, mert a pletykák szerint Legolas szívszerelmének nem tetszik ez a viselet. Kár, mert az enyémnek igen. Sajna szinte mindig nagyon ügyesen elrejtőznek fü*** közben, vagy olyan helyre, ahol nem találunk rájuk, vagy olyanra, ahol nem látjuk őket a nádtól. Pedig Ő olyan szééép&#8230; és sosincs egy pillanat, amikor a hajából akár egyetlen tincs is fésületlen lenne, még tánc közben sem, pedig Ő ugrál a legszebben&#8230; Most abbahagyom, mert ha Róla ábrándozom, nem tudok naplót írni.



Melkor és Szauron Nagyurak, kritikát valamint reagálást pl. a nem-is-tüncök kilétére (gondolom sejtitek az ötleteim :twisted: :wink: ) kaphatok? *szépennéz*
Folyt. köv. :wink:
Kincső

u.i.: mivel elvileg a folytatásos cuccokat a fanficbe (is) kell rakni, ott is megtalálható, a folytatásokat is majd ugyanoda (értsd: ugyanabba a doksiba) felteszem :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.457 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére