Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Több
13 éve 4 hónapja #396870 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Köszönöm! :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396868 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Grondir írta: Arról lehet tudni valamit, hogy végül is milyen népek/nemzetségek lesznek, és ki fogja vezetni azokat? :)


A farsangon kerültek ezek nyilvánosságra, de akkor idézem ;) :

Dol Amroth lovagjai: Milendoria

Harad népe: Gillz

Minas Tirith emberei: Rabyn

Sinda tündék: Esgal

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396865 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Arról lehet tudni valamit, hogy végül is milyen népek/nemzetségek lesznek, és ki fogja vezetni azokat? :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396856 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Snuffles írta: Csapattopikok mikor lesznek? Elfelejtettem, mikor szoktak megnyílni, bocsánat :D


Június közepe körül.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396855 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
De Angwenünk már van :D A lovaghölgy teljesen jó, csak nem olyan vicces, mint a lovagina, de hidd el, megvagyok az utóbbi nélkül azért és szívesen leszek lovaghölgy :D Persze többedmagammal, szóval gyertek lovagiaskodni, hörrmorr. :P
Csapattopikok mikor lesznek? Elfelejtettem, mikor szoktak megnyílni, bocsánat :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396815 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Snuff, ezt szakszóval lovaghölgynek, vagy iron maidennek hívják. :) Csak szegecsek kérdése.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396811 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Alyr Arkhon írta: Nincs senki aki karja erejével segítene a hölgyeknek, s kardja élével a királynak?
[...]
Csatlakozz, ha szereted a kardforgatást, az íjászatot, a harcot!


Elég gáz lesz, ha egyedül én leszek lovag, én is inkább lovagina ( :P ), úgyhogy jelentkezzetek! :hörög:
Léccilécci.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396806 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Dodiee írta: Úgy mennék harcolni Alyrhoz :( Ha nem lenne ilyen gyenge a csuklóm... És alacsony a fájdalomküszöböm... Mi gyönyörtől s örömtől fosztatok meg ezáltal! Senki sem tudhatja aki nem próbálja ki! Jelentkezzetek Ithilien Lovagrendjébe hogy utána elmesélhessétek nekem milyen jó volt, és miből maradtam ki :)


Ezzel csatlakozva az összes eddig szóló rendhez: Jelentkezz te is a Dalnok rendbe!!
Milyen csendes lesz ez a tábor, ha nem lesz elég ember/tünde, hogy énekével és/vagy hangszereivel megzenésítse azt.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396788 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Dodiee írta: Úgy mennék harcolni Alyrhoz :( Ha nem lenne ilyen gyenge a csuklóm... És alacsony a fájdalomküszöböm... Mi gyönyörtől s örömtől fosztatok meg ezáltal! Senki sem tudhatja aki nem próbálja ki! Jelentkezzetek Ithilien Lovagrendjébe hogy utána elmesélhessétek nekem milyen jó volt, és miből maradtam ki :)


:lájk:
És akkor most ilyet kérek a kézműves rendnek is! :mrgreen:


Ja, igen, JELENTKEZZETEK A KÉZMŰVES RENDBE!!! Mert ott szép és jó, és szeretem, ha sokan vagyunk. :)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396781 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
:lájk:

Csatlakozom az előzőkhöz:
Jelentkezzetek táborba, szervezzetek be másokat is, és töltsétek fel Ithilien első lovagrendjét!

Hogy egy klasszikust idézzek:

Férfi-e az, aki nem teszi jobbá a világot?

Légy félelem nélkül az ellenségeid előtt, mondj igazat akkor is, ha az életedbe kerül!

Ne rettenj meg soha ellenségedtől!

Nekünk jutott, hogy megvédjük ezt a várost, nem a köveket, hanem az embereket, akik a falakon belül élnek.

Keleten két ember között csak a fény van!

A szentséget az igaz tettekben és a védtelenek melletti bátor kiállásban találod!

:idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396778 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Úgy mennék harcolni Alyrhoz :( Ha nem lenne ilyen gyenge a csuklóm... És alacsony a fájdalomküszöböm... Mi gyönyörtől s örömtől fosztatok meg ezáltal! Senki sem tudhatja aki nem próbálja ki! Jelentkezzetek Ithilien Lovagrendjébe hogy utána elmesélhessétek nekem milyen jó volt, és miből maradtam ki :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396762 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Hamarosan itt van április 30, és még mindig oly kevesen jelentkeztetek Ithilien Lovagjai közé.

Kivesztek hát a lovagi erények?
Kiveszett volna a vitézség Középfölde népeiből?

Nincs senki aki karja erejével segítene a hölgyeknek, s kardja élével a királynak?

Csatlakozz, hogy kardunk még élesebb, pajzsunk még erősebb lehessen!

Csatlakozz, ha szereted a kardforgatást, az íjászatot, a harcot!

Várnak Ithilien Lovagjai!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396746 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Huh, alig ismerek valakit a jurtából, úgyhogy lesz 10 nap arra, h megismerkedjek a "jurtatársakkal".... :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396619 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Látogató nap(ok):

A tábor első hétvégéjén szívesen látjuk azokat, akik csak 1-2 napra tudnak vagy szeretnének belekóstolni a tábori hangulatba. Július 23-án, szombaton kb. déltől július 24-én délig-délutánig várjuk a látogatókat. Saját sátras szállást és étkezést biztosítunk (ebédtől ebédig). A részvételi díjat mindenképpen előre kell befizetniük a látogatóknak is (Magyar Tolkien Társaság 11709002-29902286-00000000, OTP).

Részvételi díjak:
- Nem tagoknak: 3500 Ft
- Pártoló tagoknak: 3300 Ft
- Rendes tagoknak: 3000 Ft

A vegetáriánus étkezés igénylése +250 Ft többletköltséggel jár.
(Jelentkezési lap hamarosan!)

***

Kikerültek a 7 és 9 napos árak is a főoldali cikkbe .

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396556 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Jó, persze. Írtam, hogy személyesen is lehet ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396554 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Grt írta: Halihó!
Kincső, ha a szülői nyilatkozatot a TLV döntőn nyomom a kezedbe az úgy jó? Nem kellene postázni meg ilyesmi.


Csatlakozom! :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396552 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Halihó!
Kincső, ha a szülői nyilatkozatot a TLV döntőn nyomom a kezedbe az úgy jó? Nem kellene postázni meg ilyesmi.

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #396484 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Kincső (Thilanna) írta:

Jurtás lista:


Juppíííííí!!!
Jó csapat lesz jurtában! :D :D :D

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #396476 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Üdv!
Kincső: tegnap küldtem egy mailt, hogy Kozár Roland visszamondta a tábori jelentkezést. Csak mivel láttam h még benne van a faházas listába gondoltam szólok, ha netán nem érkezett volna meg. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #396471 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Beteltek a jurtás helyek is, így már sem faházba, sem jurtába nem tudunk jelentkezést fogadni. Aki jönne, de nincs sátra, jelezze, és adunk kölcsön!

Új faházas lista+várólista (voltak változások):

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #396447 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Idhren írta: Kiírjuk, hogy ne legyen kavarodás, de sztem csak a fórumba, meg a Facebookos oldalra, főoldali cikkbe még nemtom.
Ksözi amúgy, hogy felhívtad a figyelmemet :)

Szuper. Köszi, hogy felfigyeltél rá :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #396446 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Kiírjuk, hogy ne legyen kavarodás, de sztem csak a fórumba, meg a Facebookos oldalra, főoldali cikkbe még nemtom.
Ksözi amúgy, hogy felhívtad a figyelmemet :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #396444 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Teljesen. Utolsó kérdés: ezt az információt kiírjátok valahova angolul, vagy saját szavainkkal foglaljuk össze az esetleges érdeklődőknek? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #396439 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Hivatalos álláspont:

A külföldiek jöhetnek, ha akarnak, a magyaroknak is meghatározott feltételek mellett, de külön nem lesz propagálva, és a programokat sem fogjuk úgy alakítani, hogy többnyelvűek legyenek.
Természetesen ha jönnek, akkor annak örülünk, mint bárkinek. De a rövidebb idő csak egyéni esetekben lehetséges, mint már említve volt :)
A nem propagálás egyébként nem azt jelenti, hogy eltitkoljuk, hanem azt, hogy szólunk nekik, aztán jönnek, vagy nem.

Remélem tiszta így :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #396424 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Aeglos írta: Megkérdeztem őket a fórumukban, hogy érdekli-e őket. Ha lelkes tolongás alakul ki, akkor érdemes foglalkozni a kérdéssel, ha ismét csak a "jajde szép jelmezek vannak és olyan kedves mindenki, amúgy egyszer majd öregkoromban a saját szememmel is megnézném" jellegű hozzászólások érkeznek, nem hiszem, hogy nagyon megerőltetjük magukat az invitálásban és a külföldieknek való szervezésben.

Akkor ezek szerint ez még nem eldöntött kérdés?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #396420 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Sil írta:

Gandalf írta: off/
Tavaly volt külön promóció a külföldieknek (angol nyelvű oldal, angol nyelvű előzetes stb.), és anno komolyan tervbe volt véve, hogy x. darab jelentkező után külön csapatot is kapnak. Más kérdés, hogy nem éltek elegen ezzel a lehetőséggel, így végül semmi ilyesmivel nem készültünk.
/on

Na igen, de tavaly a két hetes csúszás miatt konkrétan volt átfedés a szlovénok táborával, idén azért ilyen nem lenne.


Megkérdeztem őket a fórumukban, hogy érdekli-e őket. Ha lelkes tolongás alakul ki, akkor érdemes foglalkozni a kérdéssel, ha ismét csak a "jajde szép jelmezek vannak és olyan kedves mindenki, amúgy egyszer majd öregkoromban a saját szememmel is megnézném" jellegű hozzászólások érkeznek, nem hiszem, hogy nagyon megerőltetjük magukat az invitálásban és a külföldieknek való szervezésben.

Üdv!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #396416 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Gandalf írta: off/
Tavaly volt külön promóció a külföldieknek (angol nyelvű oldal, angol nyelvű előzetes stb.), és anno komolyan tervbe volt véve, hogy x. darab jelentkező után külön csapatot is kapnak. Más kérdés, hogy nem éltek elegen ezzel a lehetőséggel, így végül semmi ilyesmivel nem készültünk.
/on

Na igen, de tavaly a két hetes csúszás miatt konkrétan volt átfedés a szlovénok táborával, idén azért ilyen nem lenne.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #396413 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Meta, egyáltalán nem ellened érveltem, hanem csak indokokkal igyekeztem alátámasztani az ismertetett döntést, mivel az összes hozzászóló ezt látszott igényelni. És én pont hogy úgy éreztem, hogy a Te korábbi hsz-ed volt átgondolt és az enyémmel összhangban álló (hogy csupán fontos, hogy mondjuk meg, mi a hivatalos álláspont, de körüljártál sok szempontot pro és kontra). :)

A látogatónapok egyébként idén az első hétvégére kerültek, mint a főoldalon olvasható -- most ezt is kipróbáljuk (tavaly voltak azért a gyakorlatban kiderülő ellenérvek a végére tétellel szemben, amelyeket kiküszöbölhet az elejére tétel, aminek nyilván más hátránya van, de tökéletes úgyse lesz sose).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #396411 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
off/
Tavaly volt külön promóció a külföldieknek (angol nyelvű oldal, angol nyelvű előzetes stb.), és anno komolyan tervbe volt véve, hogy x. darab jelentkező után külön csapatot is kapnak. Más kérdés, hogy nem éltek elegen ezzel a lehetőséggel, így végül semmi ilyesmivel nem készültünk.
/on

A látogatónapok rendszere idén erőteljesebben van szabályozva, magyaroknak és külföldieknek egyaránt, erről a főoldali cikkben olvashattatok is részletesebben. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #396409 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Nem kell ám leérvelni a fejemet, én is furcsálltam tavaly a külföldiek a táborba ötletet, de szerintem tök jól jött ki a táborvégi látogatónapok magyarok és külföldiek tekintetében egyaránt (sokkal jobb valaminek a végében részt venni, mint az elejében, meg addigra az ember megszokja a tábor résztvevőit, és el tudja különíteni, ki az, aki csak picit jött), csak tekintve, hogy tavaly meg voltak hívva, szerintem nem ártana egyértelműen közölni, hogy most nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.522 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére