Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Több
13 éve 5 hónapja #395277 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Azonban a jurtában is már erősen fogynak a helyek, úgyhogy aki a jurta és a sátor között vacilál, döntsön, és ne várjon tovább! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395273 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Ha valaki nagyon szeretne faházban lenni, átadhatom a helyem, a jurta is nagyon jónak tűnik! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395270 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Én sátraztam 2004-ben és 2006-ban is a táborban, egyszer sem ázott be (pedig volt, hogy esett) és bár volt hogy elázott a kint hagyott törülköző, a házak tövébe oda tudtam tenni száradni.
Ellenben nagyon jó volt, hogy volt egy kuckóm ahova visszavonulhattam, ahol nem zavart senki.

A sátor titka annyi, hogy jó helyre kell jól felállítani. (ebben viszont többen tudnak segíteni szerintem, ha szépen kéred őket)
És persze kell bele egy jó meleg hálózsák, meg polifoam vagy felfújható matrac. Nekem ezek alapfelszerelések, de ha véletlenül még sincs, akkor viszonylag olcsón lehet jót szerezni (ami aztán némi szerencsével a következő 10-15 évben hasznos lesz).

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395266 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Én már amíg nem tudtam, hogy nem jutok be, akkor is gondolkodtam ezen sokat, hogy mennyire mondanék le házas helyről, ha kéne valakinek nagyon (és tulképp jurtára így is állhat ez a dilemma). Igazából a sátorban alvással magában nem lenne problémám, sőt aludtam már sátorban úgy is, hogy volt házas helyem. Egy dolog, hogy nincs sátram, nincs matracom, nagyon vékony a hálózsákom, viszont sátorban alvós táborozásokról fő emlékem, hogy folyton fázom és minden nedves (nem feltétlenül, mert beázik, akár csak mert párás). Kölcsönsátrakról (nem én kölcsönöztem) meg a tulaj panasza, hogy rosszul rakták el és nedves és koszos és ez meg az elhagyódott meg mittudomén. Bármikor szívesen sátorozom pár napig, de tíz napra túl kockázatos, h minden elromlik, győzzetek meg, hogy nem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395263 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
És tényleg, ha valakinek nincs sátra, írja ki ide, és találunk. Nekem még mindig itt figyel egy tök jó, be nem ázó, előtetős, kétszemélyes(nek csúfolt) sátor, amit nagyon szívesen ingyen és bérmentve kölcsönzök, még a felállításában is segítek, amúgy nem egy atomfizika. :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395256 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
UDPATE:
Dru most szólt, hogy a két kisgyerek biztos nem jön, tehát a 45-46. számíthat a faházra. ;)
A várólistásoknak azt javaslom, hogy NE számítsanak házra. Visszamondás egészen a táborig lehet. Tehát mindenképp a sátorra/jurtára tervezzetek, aztán max. örültök, ha mégis mehettek házba. :)

És mint Alyr mondta, meg sokan korábban: kölcsönkérni is lehet sátrat, szóval no para ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395242 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Aki mégse került házba, az ne csüggedjen, jó eséllyel tud kölcsönkérni sátrat. Nem kell rögtön vételben gondolkodni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395233 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Mikorra derül ki kb. h azok aki "ne vegyék biztosra a helyüket" és a "reménykedők" végülis hol lesznek házban vagy sátorban? :? Hülye kérdés tudom, csak akkor úgy kell szerveznem a dolgokat, pénzügyileg is meg egyéb dolgokban :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395212 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Továbbá:
a szállásadónak nem áll módjában üdülési csekket elfogadni, tehát
A TÁBORDÍJAT SAJNOS NEM LEHET ÜDÜLÉSI CSEKKEL FIZETNI. :(


Tudom, rossz hír, én is azzal fizettem volna, ha lehet :( de nagyon reméljük, senkinek nem lesz megoldhatatlan probléma!
Aki kérte a jellapon, kapott e-mailt is erről.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395194 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
És íme a várva-várt faházas jelentkezés eredmény. SAJNOS A FAHÁZAS HELYEK BETELTEK, A TOVÁBBIAKBAN NEM LEHET FAHÁZBA JELENTKEZNI.

A helyek kiosztásánál a kisgyerekesek elsőbbséget élveznek, ezért kerültek a lista élére. Ha még két gyerkőc jön (Druékkal), akkor nekik is ígértünk helyet, ezért jelenleg összesen 44 faházas helyet tudunk biztosra kiadni, 2-t bizonytalanra. Ugyanakkor néhányan "tartalékosok" is lesznek, mivel a dőlt betűvel jelzett személyek még nem biztos, hogy tudnak jönni táborba.

1. Kaszásné Veréczi Gabriella
2. Kaszás Péter
3. Békési-Szvitacs Eszter
4. Békési Marcell Kristóf
5. Szabó Viktória
6. Szabó Eszter

7. Kádár Anna
8. Tóth Gergely
9. Kiss Gergely
10. Szász T. Zsombor
11. Sörös Péter
12. Kostyál Zsigmond
13. Besse Attila
14. Virók Szilvia
15. Sándor Anna
16. Császár Péter
17. Nagy Andrea
18. Sneider Zsófia Réka
19. Váczi Csilla
20. Papp Miklós Levente
21. Kovács Zsolt
22. Bonácz Ágnes
23. Büki Gabriella
24. Zsupos Rebeka
25. Zsámboki Mónika
26. Hödl Patrícia
27. Várszegi Éva Aliz
28. Kiss Kincső
29. Királyházi Csaba
30. Szabadkai Bálint Szabolcs
31. Mihály Zsigmond Gábor
32. Ábrahám Zsófia
33. Szalay Zsófia
34. Varga Zsolt
35. Bagladi Diána
36. Peller Henriett
37. Kiss Renáta
38. Óbert Anita
39. Gárdonyi Zsuzsa
40. Kiss Kinga

41. Vass Rózsa
42. Sándor András
43. Farkas Tünde
44. Alapi Orsolya

Még ne vegye biztosra a helyét:
45. Kozár Benjámin
46. Pataky Péter

Még reménykedhet a fentiek visszamondásában:
47. Biró Vivien
48. Kozár Roland
49. Orthmayr Flóra
50. Rácz Bálint

Érezze átsorolva magát a 2. helyen megjelölt szállástípusba (hacsak csoda nem történik és sokan meggondolják magukat a fentiek közül):
51. Karskó Kende
52. Laboda Tímea
53. Vonnák Réka
54. Kuttner Bálint
55. Csuti Szilvia
56. Szilágyi Melinda

Az átsorolásnak köszönhetően a 20 jurtás helyből jelenleg 14 telt be (de lehet, hogy 15)! Faházas visszamondások esetén nyilván itt is felszabadul hely.

Valamint álljon itt az összes jelentkező, de immár nicknév szerint:
96 fő

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395183 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A jurtáknak betontalpazata van, középen egy fémváz, amin van konnektor is (kívülről bevezetve). És még az emeletes ágyakat képzeljétek bele.

Értelemszerűen nem tudunk konkrétan ezekről a jurtákról fényképet készíteni, mert csak nyáron állítják fel őket. Még a tavaszi leutazásunkkor sem fognak még állni.

De aki élelmes és talpraesett, Google-on keresgélve találhat fotókat más nyári táborokról, amelyek Boldogkőváralján voltak, és ott láthatja kívülről a jurtákat is. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395179 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
drseres.com/elearning/tesztek/kviz/jurta3.jpg
www.lovasok.hu/images/termekek/jurta2_2.jpg
w.kuruc.org/galeriaN/hir/EMI2009jurta.jpg

Ezekhez lesz hasonló a jurta, értelemszerűen nem lesz rendes ajtaja, csak egy ponyva, és nem lesznek rajt kúl díszítések sem :P
De melegebb, mint a saját sátor.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395168 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Patiszon írta: Ööh, Idhren, csak felajánlottam a sátramat, ebből még nem következik, hogy szabadon vagy anélkül elrabolható a sátor! :)


;) Tudom, sztem más is :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395164 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Ööh, Idhren, csak felajánlottam a sátramat, ebből még nem következik, hogy szabadon vagy anélkül elrabolható a sátor! :)
Kincső: Drukkolok a 100-nak (kapjon egy kis csokit :D ), és ha lesz időd, kérünk listát :)
Rabyn: jó a hálózsák, azt írja "Párosítható" :D Lesznek kicsinyek :D

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395161 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
én is fel tudok ajánlani egy egyszemélyest (najó, papíron kettő, de akkor igen szűkös). igen kicsi, kifejezetten rövid embereknek ajánlott, a felállításában nem tudok segíteni a helyszínen, lévén nem leszek ott, de még megvan a használati utasítás, és átadáskor előképzést is tarthatok :) 1 Polifoamot és 1 hálózsákot is tudok mellé adni igény szerint.

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395160 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
De továbbra is áll a kölcsönkérős dolog, pl Patiszon már felajánlotta az övét kölcsönbe -> szabad a rablás! :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395148 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Akinek nincsen sátra, de szeretne jönni és sátrat venni az kb. ilyen árakkal számoljon.:
www.decathlon.co.hu/HU/masodperc ... -13801346/

Ezek nagyon jó minőségű sátrak és könnyű őket felállítani. (Illetve tudom ajánlani a Decahtlonban kapható hálózsákokat, mert nagyon jók!Az enyém olyan 3ezer forint körül volt az ősszel: www.decathlon.co.hu/HU/s20-kempi ... 170533084/ meleg, kényelmes és puha!)

Persze meg lehet lesni a tescoc, auchanok kínálatát is, ott is ki lehet fogni jó darabokat, olcsóbban, vagy kb. ugyanennyiért.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395144 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Egy-két napon belül összeszámoljuk, hogy kinek jutott faházas hely és kit kellett átsorolnunk, még egy kis türelmet kérünk. (Nem olyan egyszerű, hogy húzunk egy vonalat, mert a kisgyerekesek elsőbbséget élveznek.)
Ugyanekkor be fogom tenni az új névsort is. Jelenleg 96-an vagyunk, addigra remélem, a 100 is összejön ;) (az utóbbi napokban kicsit stagnálunk)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Alustriel
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja #395100 Írta: Alustriel
Alustriel válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Sziasztok!

Végre eldöntöttem, hogy idén is megyek táborba és jelentkeztem, csak azt szeretném kérdezni, hogy ha lehet, hogy jutott-e még nekem házas hely avagy sem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #395032 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A dalnok rend az idei évben igyekszik majd egyfajta bolhapiac jelleget ölteni, ahol mindenki minden szinten megtalálja a kedvére valót. Lesznek ritmusjátékok, improvizációk, éneklések egy és több szólamban, rövid versek megzenésítése, hangszeres (együtt)zenélés, és minden más. Aki úgy érzi, hogy még nem jelentkezett táborba és kreatív énekléssel, dalolászással szeretné tölteni a tábor 11 napját, az ne habozzon. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394974 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy most hova, kihez kerülök, ugyanis idén először nagyjából semmit sem tudok a táborról :P :mrgreen: Sálálá. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394942 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Gandalf írta: Kedves leendő telepesek!

Boldog gondori újévet!

(Igen, tegnap volt március 25. :) )

Azért nem találom sehol a gyűrűmet... ! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394941 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
És lesz nekik valami külön jelentkezés meg tájékoztató, mint tavaly? (mármint én úgy emlékszem, hogy volt nekik)
Mert akkor inkább megvárom azt a reklámozással, vagy valami.

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394939 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Kedves leendő telepesek!

Boldog gondori újévet!

(Igen, tegnap volt március 25. :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394937 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Encsi írta: Külhoniakat mennyire invitáljunk?

Petr nagyon lelkes volt, azt mondta múlt héten, hogy szeretné elhozni a húgait is (ha jól emlékszem, az egyik 25 éves és imád táncolni, a másik meg 16 és írónak készül). :lol:

És idén lehet, hogy nagyobb szerencsénk lenne a szlovénekkel (és ezáltal az osztrákokkal) is, ha jól látom, az ő táboruk aug. 6-14-ig lesz, szóval most a csúszás ellenére nincs átfedés a kettő között.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394934 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Külhoniakat mennyire invitáljunk?

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394857 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Idhren írta: Házban biztosítanak ágyneműt :)

Juhú! :)

Éljen a nagylelkű Faramir nagyúr és az ő csodálatos hitvese, a rohani Éowyn úrnő!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394855 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Gandalf írta:

mogy írta: ALudni meg tippjeim szerint paplan alatt fogsz, nem? :D

Csak ha hoz magával paplant, ágyneműt ugyanis nem biztosítanak. Hálózsák egyszerűbb.


Házban biztosítanak ágyneműt :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394854 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

mogy írta: ALudni meg tippjeim szerint paplan alatt fogsz, nem? :D

Csak ha hoz magával paplant, ágyneműt ugyanis nem biztosítanak. Hálózsák egyszerűbb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394850 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Sötét Úr írta: Nem szoktam szórakozni részletekkel, ha fizetek, akkor egyben befizetem, amim csak van! :) ;)


Énis :P :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.521 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére