Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Több
13 éve 5 hónapja #394679 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Én kaphatnék hivatalos visszaigazolást a levelemről a szeretve tisztelt tábori Atyaúristenektől? :P

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394676 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Hűű, de kényelmes mindenki :P :)
Faházak túl népszerűek...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394674 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Természetesen rendszeres időközönként frissítjük a névsort, a rendi jelentkezések állapotát és a szállástípusok kihasználtságát, de ebben türelmeteket kérjük, a jelentkezések folyamatosan érkeznek be, és a feldolgozásuk is eltart egy kis ideig.

Ne aggódjatok, nem maradtok információ nélkül, mindössze nincs valós idejű eseménykövetés. :)

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394670 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A névsor is lesz majd update-elve?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394652 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Update: 60 jelentkezőnk van, és 35 faházas hely telt be. (A 30 betelt faházas az 54-nél volt.)

Szerk.: 65 jelentkező, 39 betelt faházas hely!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394643 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
o_O :sietjelentkezni:

A kézműves rendről lesz majd esetleg valami bővebb infó? Megint drótozni fogunk, vagy általánosabb lesz?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394642 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Még egy fontos infó: a 46 házas helyből eddig 30 telt be, a 20 jurtásból pedig 3.
Aki mindenképp házba szeretne jönni, ne habozzon sokáig!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394634 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A hagyományőrző rend, úgy tűnik, idén elsősorban mesékkel, történetmondással fog foglalkozni (mivel én is és segédeim is eléggé rágerjedtünk a mesékre-mesélésre). De természetesen, akárcsak tavaly, idén is rugalmas lesz a program, tehát ha a rend tagjainak vannak konkrét (a többieket is érdeklő) ötleteik, azokat is szívesen fogadjuk akár előzetes ötletként, akár a helyszínen.

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394632 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Ééééés dobpergés... íme az első 50 jelentkező! :)

Rabyn
Alyr Arkhon
Orowan/Gery
Felagund
Aeglos
Zsodoo
serpa
Sötét Úr
tramit
Attila
Athramien
Esgal
Ery
Alew
Estel Adániel
Dodiee
fqqdk
Morgana
Idhren
mogy
Elrenor
lexilver
Angwen
Lyona
Gilith
_Zsozsó
Stara
Adanedhel
darthpit
tehdreamer
silcucc
Vewy
Fio
Maverick (BigFoot)
Xeophitia
vicky.f
Ilinkó
Olosta
(Bellovicz) Martina
Lamy
Patiszon
andariel
Ringbearer
Kuvasz
Kincső (Thilanna)
Eruntale/Hanna
Gandalf
Gumipók
Narbeleth
Ratzkha

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394555 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
:idea:
Ma estére elhozzuk Holdföldét (gy.k. Ithilien) Magyarországra!
Figyeljétek az eget!
(Remélhetőleg nem lesz egész éjjel ennyire felhős, és látni fogunk belőle valamit.)

Részletek itt:
index.hu/tudomany/2011/03/19/szu ... e_az_egen/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394481 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A harcos rendről kicsit bővebben írok ide, "nem hivatalos" információkat, mivel kérdezték milyen lesz. Elsősorban azoknak szól akik voltak már a tavalyi táborban is:

- Ez a harcos rend másféle lesz, mint tavaly
- A rendi foglalkozások során végigvesszük Középfölde fegyvereinek forgatását a puszta ököltől kardon és íjon át a lándzsáig, a jelentősebb népek harcmodorával együtt
- Ha elegen leszünk megtanulunk néhány egyszerűbb csatában használt csapatformációt is
- A végén összevetjük a különféle népek mindenféle tudását, és megalkotunk egy szép látványos rendi bemutatót (olyasfélét mint a 2010-es KÖMTön volt

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394470 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Legyen április 30-ig.
(És aki mondjuk májusban betölti, azzal hajlandó vagyok tárgyalni h. esetleg neki se kelljen.)

A szülői jóváhagyónak két funkciója van: 18 éves kor alatt még a szülő az anyagi felelős azért, hogy befizesd a részvételi díjat, másrészt ha a táborban sem vagy még 18, akkor ezzel igazolja, h. tud róla és jóváhagyta, h. hol vagy, kinek a felelősségére bízva. Mivel a befizetési határidők május 30. ill. június 30., aki április és a tábor közt tölti csak be, azért még a szülő kell kezeskedjen, h. be fogja fizetni a pénzt.
Köszi a megértést :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394468 Írta: darthpit
darthpit válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A 18 év alattis nyilatkozat hogy vonatkozik?
-A jelentkezési űrlap kitöltésekor nem töltötte be a 18-at
-A tábor kezdetéig nem töltötte be
(-Az ápr. 30-as határidőig nem töltötte be)

Csak mert április közepén leszek 18, és mi alapján számoljam

Elcsaljuk a haláltól jogos diadalát. Le nem győzetünk. Tiszta szívvel ugrung két lábbal a pokolba, tudván: Mi újra felemelkedünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394439 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Dreamer_KF írta:

Alyr Arkhon írta: Emellett persze igyekszünk "hatékonyak" maradni, hátha egy sereg ork épp le akarná rohanni a tábort. :)


Micsoda? Már mért rohannám le a saját táborom? :mrgreen:

Círdan identitászavarban ? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394435 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Ha bármilyen kérdésetek van amúgy a táborral kapcsolatban, akkor írjatok bátran a ithilien2011foszervezok férgecske googlegroups plötty kóm e-mailcímre, és mi igyekszünk válaszolni, amilyen hamar csak tudunk.

(sztem az okos botok lassan már ezeket a ferdítéseket is el tudják olvasni, nem is tudom, minek töröm magam...)

Ez a cím a főoldalon is kint van, meg a telefonszámom, ha valakinek a szülei esetleg személyesen szeretnének beszélni valakivel.

Jelentkezzetek sokan :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394424 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Alyr Arkhon írta: Emellett persze igyekszünk "hatékonyak" maradni, hátha egy sereg ork épp le akarná rohanni a tábort. :)


Micsoda? Már mért rohannám le a saját táborom? :mrgreen:

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394395 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Thorongil Hunadán írta: Az árban benne van a leutazás is, ha csoportosan megyek?


Nincs, sajnos, mert nem tudjuk megoldani a közös buszt, vonattal kell leutazni, de majd utána nézünk, hogy csoportos kedvezménnyel nyomuljunk :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394394 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
SÚ: :lol:

Azért még akadhatnak páran:

A Harmadkor 3020. évében járunk. A Gyűrűháború már véget ért, Sauron elbukott. Minas Tirith Fellegvárának ormán újra a királyok zászlaja leng. Ám a győzelem még nem teljes; Ithilien vad, szépséges vidékét még orkok lábai tapossák, Minas Morgul névtelen iszonyata még mindig súlyosan üli meg a kihalt földeket, és egyetlen kósza sem meri megközelíteni a halott város völgyét.

A Király Helytartója most olyan bátor telepeseket és felfedezőket toboroz, akik hajlandóak vele tartani Ithilien régóta lakatlan vidékére, hogy Gondor nevében ismét birtokba vegyék, megtisztítsák és újjáépítsék az egykori őslakosság elhagyatott otthonait.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394392 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Alyr Arkhon írta: ... hátha egy sereg ork épp le akarná rohanni a tábort. :)

Szerintem ez elképzelhetetlen. Az orkokat legyőztük, nem? (Vagy az Elrond volt?) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394390 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Dreamer_KF írta: Sziasztok!

Szintén érdekel az üdülési csekkes megoldás!

Más:

RENDEK: Mi a lényegi különbség a harcos és kalandor rendek között? A Kalandor, mint olvastam talán a második Kácsárdhoz hasonlítható? Kötélpálya, csomózás, tűzrakás stb, míg a harcos csak csépel? :)

A leírások alapján meglehetősen hasonló rendek. Mi alapján válassza az ember egyiket avagy másikat?


A harcos nem csak csépel.
Márk - legalábbis az alapján amit nekem mondott - egy kaszkadőrös rendet csinál, náluk tudtommal a harc nem fog állandó szerepet játszani. De ezt majd kifejti bővebben ő, gondolom.
Én meg a hagyományosabb egymást csépeljük dolog mellett szeretnék színpadi előadást csinálni mindenféle fegyverekkel és koreográfiával. Emellett persze igyekszünk "hatékonyak" maradni, hátha egy sereg ork épp le akarná rohanni a tábort. :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394384 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Alyré sem teljesen a klasszikus harcos-kardozós, de az a legbiztosabb, ha írtok nekik és megkérdezitek tőlük, náluk jobban egyikünk sem tudhatja! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394382 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Az árban benne van a leutazás is, ha csoportosan megyek?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394379 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Gandalf írta: Felhívnám a figyelmet a listába csak nemrég berakott új rendre: ez a kiránduló/kósza rend, melyet Patiszon vezet. :) Köszönjük, hogy el/bevállalta!


Fél nappal később, h. kikerült a cikk, már beleírtam a kósza rendet, és akkor még csak 5 jelentkező volt, akik kaptak is mailt h. módosíthatnak erre ;) mindenki más már tudott róla, mikor nekiállt a jellapnak. (Tegnap 15-nél tartottunk, ma még nem néztem :) ) Az olcsóbb-drágább (nem ilyen csúnyán fogalmazva, "B" ill. "A" árkategóriás) felosztás pedig természetesen a jellapon és a kalkulátorban is szerepel! ;)

A rendi leírások a cikkből és a jellap rendválasztós oldaláról is elérhetőek, valamint az MTT/Írások menüben a legfelső cikk - csak h. ne mindig ezt a topikbeli linket kelljen visszakeresni ;)

Harcos vs. kalandor rend: Alyré a klasszikus harcos-kardozós, Márk pedig inkább kúszó-mászós, ügyességi, kötéllel bánós - legalábbis amennyire én tudom. Tehát igen, Dreamer, a kalandor Kácsárd2-szerű, tekintve h. Márk vezeti :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394373 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Dreamer_KF írta: RENDEK: Mi a lényegi különbség a harcos és kalandor rendek között? A Kalandor, mint olvastam talán a második Kácsárdhoz hasonlítható? Kötélpálya, csomózás, tűzrakás stb, míg a harcos csak csépel? :)

A leírások alapján meglehetősen hasonló rendek. Mi alapján válassza az ember egyiket avagy másikat?


Ez engem is érdekel!
Nem lehetne kicsit konkrétabban, hogy mi lesz az egyikben, és mi a másikban?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394371 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Lamy írta: Van a rendekröl valahol reszletes leiräs, ill. hogy ki mit tart?

Igen. Sőt! Még azt is beleírták, melyik olcsóbb és melyik drágább rend:
tolkien.hu/index.php?option=com_ ... Itemid=205

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394370 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Van a rendekröl valahol reszletes leiräs, ill. hogy ki mit tart?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394369 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Felhívnám a figyelmet a listába csak nemrég berakott új rendre: ez a kiránduló/kósza rend, melyet Patiszon vezet. :) Köszönjük, hogy el/bevállalta!

Ilyen és ehhez hasonló módosítások és kiegészítések miatt érdemes rendszeresen belekukkantani majd a táboros cikkekbe, amelyek folyamatosan frissülhetnek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394368 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Tudtommal eleddig mi sem találtunk jobb képet, és amikor a főszervezők megnézték a helyszínt nem voltak felállítva, így kép nem, legfeljebb szóbeli beszámoló állhat rendelkezésünkre (leszámítva azt az igen aprócska képet).

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394357 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Egy fél bélyegnyi méretű képet láttam róla, amiről elég kevés derült ki. Körben, a kerületére merőlegesen emeletes ágyak voltak a képen, elég meggyőzően nézett ki. Áram állítólag van, másról nem nagyon tudok. (Ha jól tudom. Julcsi lakott már benne, remélhetőleg majd ír rá bővebbet.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394353 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Sziasztok!

Van képetek vagy valami más, közelebbi a jurtákról?
Mármint tudom, mi az, és hogy elméletben hogy néz ki, de itt és most mire lehet számítani?
Köszi.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.504 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére