Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 8 hónapja #71704 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Vegliad: Nekem is kell!!!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71686 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Vegliad írta: Ha valakinek kell majd a LOTR DVD változatta videon, az szoljon

Szólok! :)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71684 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Vegliad:Nekeeeem! Nekem kell! szólok! majd szólj, hogy mikor lesz meg!:D
pussza, most elhúzok egy hétre:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71676 Írta: Vegliad
Vegliad válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ha valakinek kell majd a LOTR DVD változatta videon, az szoljon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71576 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

hódica írta: Most olvastam, hogy a "Signs" c. film elo˝tt van/lesz TTT trailer.Én semmit sem tudok erro˝l a filmro˝l, ha valaki tudja, hogy miro˝l szól ki játszik benne, mikor mutatják be, annak megköszönném az infót. :P :wink:

Na íme:
Official Signs website: www.signs.movies.com/
Trailer megnézheô itt: www.apple.com/trailers/touchstone/signs/
Különben ezt a filmet az a Shyalaman rendezte aki a Hatodik Érzéket (Gy.Ura elôtt a kedvenc filmem :dance: is!!!)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71537 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Legújabb infoim szerint csak az Austin Powers -Goldmember előtt lesz TTT előzetes. De ne vegyétek készpénznek, és különben is: ez elsősorban az USA-ra vonatkozik, nálunk ki tudja, milyen film előtt megy majd a trailer.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71535 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

hódica írta: Most olvastam, hogy a "Signs" c. film előtt van/lesz TTT trailer.Én semmit sem tudok erről a filmről, ha valaki tudja, hogy miről szól ki játszik benne, mikor mutatják be, annak megköszönném az infót. :P :wink:

PS:az, hogy az USA-ban van a film előtt trailer, az azt jelenti, hogy nálunk is lesz, vagy minden országban más-más filmeket reklámoznak a "nagy" film előtt?? 8O :?: :oops:


Most nézegettem éppen a Vox újságaimat és találtam a filmről egy cikket.Elég hosszú a szöveg,de begépelhetem,ha kell.Addig is:főszereplők:Mel Gibson,Joaquin Phoenix,Rory Culkin.Amerikai bemutató:aug.2.,itthoni bemutató:október.
Most akkor októberig kell várni??? :? :( 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71530 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Most olvastam, hogy a "Signs" c. film előtt van/lesz TTT trailer.Én semmit sem tudok erről a filmről, ha valaki tudja, hogy miről szól ki játszik benne, mikor mutatják be, annak megköszönném az infót. :P :wink:

PS:az, hogy az USA-ban van a film előtt trailer, az azt jelenti, hogy nálunk is lesz, vagy minden országban más-más filmeket reklámoznak a "nagy" film előtt?? 8O :?: :oops:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71517 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Narië írta: Nyugi,jogos...De amilyen képet fogunk küldeni a Viggonak írt levélhez :mrgreen: már nem lennék meglepve,ha a TTT premierjén itt lenne az egész stáb :D


Miért, milyen képet küldtök???? :?: :roll: 8O


Nem tudom, hova kell írni, ezért ide írom: ma este 21,45-kor az MTV 2-n lesz az Eljövendő szép napok c. film, amiben Ian Holm a főszereplő. Remélem AZ az Ian Holm.

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71454 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nyugi,jogos...De amilyen képet fogunk küldeni a Viggonak írt levélhez :mrgreen: már nem lennék meglepve,ha a TTT premierjén itt lenne az egész stáb :D

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #70236 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Elanor írta: www.online.rtlklub.hu/bulvar/?id=20020843121

De szívesen ott lettem volna...*sóhaj* :)


:cry: :cry: :cry: :cry: ÁÁÁÁÁÁÁ ott akarok lenni!!!!!!!!!!!!!!!!! *hisztizik* Semmilyen sztár soha nem jön BP-re!de miért nem!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :twisted: Nem elég hogy csak 27-én lesz videókazi, még dedikálni sem jönnek ide! :evil: :twisted: :evil:

sorry a kirohanásért :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #70230 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Jaaj bocsesz elírtam a nevet... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Mindjárt átszerkesztem.....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #70227 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Narië írta: Áfi:Miért fájdítod a szívem??? :bawling:


Én? Isten ments... max. Elanor.. :wink:
(De az én szívemet is fájdította, szal nem vagy egyedül. :D )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #70225 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Rayan! Imádlak! Köszii! 8O :bounce: *sóhajsóhaj...* Én ezt
márlátniakarom!! :?

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #70222 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Elanor:Miért fájdítod a szívem??? :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:
Elég baj az,hogy mindenki Amerikában és Angliában dedikál,még egy ílyen buliból is kimaradok...hüpp hüpp...Bp miért nem metropolis??

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #70211 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
www.online.rtlklub.hu/bulvar/?id=20020843121

De szívesen ott lettem volna...*sóhaj* :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69480 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Rayan:köszi!!!!!! :P :D

Bár a videót nem tudom megnézni( :cry: ), a képek azok királyak!

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69462 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo, Rayan: Hála, hála!!!!!!! :itscool: :hello: :bounce: :hello:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69436 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo, már betettem a Legolas és A Két Torony topicba 8)
De nagyon köszönjük, szerintem még alig látták :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69433 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Itt pedig néhány kép a Gy.U. bővített kiadásából és a Két Toronyból:
www.theonering.net/movie/scrapbo ... r_Spy_Lutz
(remélem, még nem szerepeltek sehol) :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69430 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Rayan: :hello: :cheers: :itscool: :eek2: :mrgreen: :dance: :sungl:

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69426 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Baromi fontos!!!

Ezen az oldalon megtaláljátok a FOTR DVD extended edition preview jeleneteiből a képeket, és persze a pár perces hiper-szuper-mega videót! Ez a 4 CD-s verzióból származik.

WinMedia kell hozzá, és tök jó minőség. (nagyrészt)

Tessék megnézni, de rögtön, ugyanis rohadt jó!!!
(Még Szauront is mutatják, teljes emberi valójában!!!)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69415 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Lara, Ulmo:millió köszi :P

És sorry, hogy ilyen értetlen vagyok. :oops: :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69404 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
www.lightsoutentertainment.com/c ... 34669,4789 ,

Képek is vannak ott bizony, de aki csak el akarja olvasni, és emiatt nem képes vágólaozni, annak itt a szöveg:

"EXCLUSIVE: Fellowship Of The Ring Special Edition DVD pictures & info! Find out what's in that extra 30 minutes!!!
Sunday, July 7, 2002 2:37AM PDT - by Brian

We've got some exclusive pictures and information on what will be included on the special extended 4-disc edition of Lord Of The Rings: The Fellowship Of
The Ring DVD hitting store shelves November 12th!

Here's what we found out from our friends at Newline:

On November 12th, 2002 Lord Of The Rings: The Fellowship Of The Ring will be released as a 4-disc special extended edition DVD which will integrate

approximately 30 minutes of extra footage never-before seen, into the original theatrical release. Check out some exclusive info we found about about what's being included:

What can viewers expect from the 3 and a half hour immersion into Middle Earth??? WE'VE GOT THE ANSWERS!!! Here's what's to be expected...check
out the stills!!! (Click to enlarge)

? Galadriel's Gif-Giving Scene. As the elves prepare to leave Lothlorien, Elf Queen Galadriel bestows a special gift upon each of the nine members of the
Fellowship.
? Bilbo Baggins writing a journal entry entitled "Concerning Hobbits," which serves as a history of the Hobbits and their bucolic lifestyle.
? A new introduction of loyal Hobbit Sam Gamgee.
? More footage from the Prancing Pony Inn, with Peregrin "Pippin" Took, and Meriadoc "Merry" Brandybuck happily singing Hobbit songs.
? Sam & Frodo witnessing the stately Exodus of the Elves on the road to Bree.
? Aragorn singing an Elvish ballad that adds back story to the implications of his love for Arwen
? Aragorn beside his mother's grave in Rivendell.
? An extended sequence of the Fellowship's departure from Rivendell.
? Pre-battle scenes in the Mines Of Moria, explaining how the dwarves came to be in the mines.
? Character material delving into the complicated relationship between elves and dwarves.
? Additional footage from the Fellowship's climatic battle scene.



? Composer Howard Shore has returned with his Academy Award winning score and recorded 50 minutes of new music with the London Philharmonic for



the special extended edition set!


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69352 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69344 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Igen hódica, egyszerre jelenik meg a DVD és a kazetta (szinkronizált és feliratos) is, augusztus 27-én.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69324 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Állítólag az Austin Powers 3 előtt lesz Két Torony-előzetes. De hogy ez nálunk is így lesz? :?


Jajj ne!!!!!!!!!!!! :crap: Annyira nem szeretem az AP filmeket!!!!!! :down: Nincs valami másmilyan film, ami előtt adhatják? MIB előtt nem volt....pedig hogy vártam... :bawling:

Még egy kérdés Ulmo:a feliratos változat is aug. végén jelenik meg???

Narie:gratula...nekem soha az életben nem lesz DVD lejátszóm... :cry: :? :evil:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69310 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Állítólag az Austin Powers 3 előtt lesz Két Torony-előzetes. De hogy ez nálunk is így lesz? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69301 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát a Men in black elôtt nincs,ma láttam,csak emiatt....
Milyen "nagy nyári mozifilm" lesz még?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69290 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát Pj állítólag azt mondta,hogy valamelyik nagy nyári mozifilm előtt/után :roll: Reméljük a legjobbakat,én tavaly már májusban láttam.

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.867 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére