Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 4 hónapja #86188 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Elanor: Majd ha meglátod a filmet, rájössz, hogy jogos volt a barátnőid kérdése...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #86039 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én vmelyik este a cinematrix mozimagazint láttam(asszem ez volt a címe... :oops: ) és ott mutattak két jelenetet a bővített változatból.Az egyik az volt amikor Aragorn énekelt a másik pedig mikor Frodó és Samu megleste a Nyugatra vonuló tündéket.
Sztem kriszana is ezt látta de én viszont nem láttam TTT trailert a műsorban... :( :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #86032 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Asszem legutóbb a stella Moziklub reklámjában volt,m de tavaj sokat adták a FotR trailer, és akkor száguldottam, mint Villám:) Superman csiga volt mellettem:)és csodák csodája, egyszer se taknyoltam el:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #86012 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
mér hol szokott menni, én még soha sehol sem láttam...

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #86003 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én általában úgy vagyok, hogy mondjuk állok a konyhában, és hallom, hogy vagy megy a TTT zenéje, vagy valaki beszél róla, akkor repülőstartból végigszáguldok az előszobán, és becsúszok a nappaliba a tévé elé :D Így az utcsó pár percet mindíg elkapom:)))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85947 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Tudom, hogy már mindenki ezerszer leírta, hogy milyen jó az előzetes a HP előtt, de én ma láttam. És mit ne mondjak nem volt semmi.... (jó magyaros mondat lett... :) ).
Csak ültem és bámultam... hogy ez milyen film lesz... tejóég... (csak az rontott egy kicsit a hatáson, hogy a bnőim - akik persze nem olvasták a könyvet - elkezdték kérdezgetni, hogy "ugye Aragorn nem hal meg?? Ugye nem lesz semmi baja... :x )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85895 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Huh, de mérges voltam, mikor a Harry P. elött a bemutatóban egy faszi elkezdett nevetni Gollamon, Ő a kedvenc szereplőm. Gondoltam odamegyek azt beleverem fejét falba, de mikor láttam, hogy 3 fejjel magasabb nálam, és a vállam nincs olyan vastag, mint az ő nyaka, gondoltam hagy nevessen... de akkor is idegesített.

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85726 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
szerda éjjel is volt valami előzetes a volt kukacoskettőn. Éjfél körül,véletlenül odakapcsoltam, akkor kezdődött vmi moziműsor. A csaj azzal kezdte a mondókáját: "Jó hír,hogy most is vannak premier filmek, rossz hír, hogy a TTT nincs közöttük." - Na erre kezdtem odafigyelni... és nemhiába,mert ott volt az előzetes éjfél után 11 perccel. Sajna nem tudtam felvenni, de nagy öröm volt látni 8)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85713 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Huuuh... képzeljétek, itt netezek, egyszerre csak apám szól, hogy menjek... modom, mit akarhat...erre látom, hogy a TV-ben ott van Frodó és Samu!! Hát nem volt semmi...az MTV volt vmi műsor, nemtom, milyen, aztán mutatták Éomer és Aragornék találkozását, annyira jó volt...csak rövid...
Hogy fogom én kibírni januárig :?: :?: :?:

(Bocsi, de ezt most muszáj volt..eléggé nagy megrázkódtatás volt... :lol: )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85681 Írta: A Fák Úrnője
Ráadásul 5 perc (se) volt! A fene vinné el az RTL Klubot meg az egész Stella Moziklubot! Le is törlöm azonnali hatályall a kazit... :x

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85673 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hogy tenné Morgoth valahová az RTL Klubot! :rmad2:
23:25 helyett éjfélkor kezdődött, a végén volt a Két Torony, duma-duma-duma, közben mentek az előzetesek képei. Lényegében semmiről sem maradtatok le :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85664 Írta: Niphredil/Szméagol
Nem tudtam felvenni... :(
Egyébként igen, a háromperces elozetes megy. (az izgalmasabbik). Mi teljesen magnukon kívül voltunk, amikor megpillantottuk, hogy New Line Cinema... A barátnoim mondták elotte, milyen jó lenne, ha lenne a TTT elozetes, és ott volt! Egész végig egymás kezét szorongattuk, és azt gonodoltam, hogy ha most nem lenne a HP2, már akkor is megérte az egész.

:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85636 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
23:25-KOR A STELLA MOZIKLUBBAN(RTLKLUB) VEGIG TTT-ROL LESZ SZO :D :D :D !!!!!!!!!
EL NE SZALASSZATOK :wink:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85622 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
ainu: nem baj, legközelebb viszek serpenyőt, megbánja még hogy elémállt...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85490 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Biztos nem látta a FotR-et! Ha látta volna, emlékezett volna, hogy a lámpás pasiknak érdemes vigyázni a sötétben... Még a végén jön egy nazgúl, és huss... Fej nélkül elég nehéz a helyére kísérni bárkit! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85409 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Aki a helyére kíséri az embereket..ugyanis a társaság, akikkel mentem, lefoglalt vagy 30-40 helyet,de nem tudták megmondani, melyikeket, és a mellettem ülők megtalálták abban a sorban azt a két helyet, ami nem a mienk volt.. és jött a lámpás pali, hogy üljenek el, és ki előtt állt vajon meg??????

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85399 Írta: A Fák Úrnője
Lámpás pasi? Milyen lámpás pasi???

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85356 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nekem hosszabbnak tűnt, bár én akkor egymásik dimenzióban járta:)) Kettővel mellettem egy kretén elkezdi:"júúj, de cuki vaaagy, kicsi szöszi buzigyerek, kicsi barna buzigyerek.."aszittem nekiesek...aztán jött a lámpás pasi és elémállt :evil:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85348 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A HP előtt a háromperces van, ugye?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85129 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ja...xXx...Azelôtt én is láttam... :roll:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85125 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Jah, bocsi, xXx-et akartam írni :biggrin2:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85124 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Rayan írta: A Signs elo´´tt a másik Két T. elo´´zetest adták, és az pl. elég sötét volt

Miiiii???Neked volt a Signs elôtt TTT??? 8O Hát ilyen nincs!nekem miért nem adtak??? :evil: :evil: :rmad2: :bawling: :bawling: :crazy: :hein:
[size=9:3ljhwccs]Narië naggyon mérges[/size]

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85109 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
MA éjjel 1 körül ismétlik a Pro7-ebn a CinemaxxTv-t, abban van a novemberi TTT-előzetes! Videókat izzítani!

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85078 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Tudjátok, mi lepett meg a trailerben a legjobban? Hogy valami fantasztikusan jó a minősége. A Signs előtt a másik Két T. előzetest adták, és az pl. elég sötét volt. Ez meg 8O Ragyogó színek, szélesvásznú kép, egyszóval ÜT.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85037 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Igen,szerintem is óriási élmény a trailer a moziban!Igazából én kb.100szor láttam gépen,és azt hittem,hogy már nem lepôdök meg rajta a moziban.De (szerencsére) tévedtem...Annyira fantasztikus volt!!!Biztos ami biztos,még egy jó párszor megnézem a Harryt :)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85000 Írta: Lord Maul
Lord Maul válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ja, adják a sima theatrical trailert szinkoronosan a Harry Potter előtt... mindenkinek nagyon ajánlom megtekintésre, mert ez a trailer önmagában is egy remekmű (Clint Mansell zene a végén nagyon ott van a szeren :) ), és akármilyen tévén, projektoron, netalántán számítógépen láttad eddig, tapasztalatból mondhatom, hogy a nagy mozivásznon még sokkal, de sokkal jobb lesz. :)

We will drive the machinery of war with the sword and the spear and the iron fist of the orcs!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #84998 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Igen,tényleg nagyon jó!De ha jól emlékszem,az a régi trailer,amit valaki már egyszer berakott...
Ez azt jelenti,hogy már nem lesz új?? :bawling:
Nem tudjátok,hogy a magyar változatot le lehet-e szedni valahonnan?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #84947 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sziasztok!

Képzeljétek ma megnéztem a Harry Potter 2. részét( :lol: ) és van előtte TTT előzetes!!!Elég hosszú és számomra egy csomó minden új volt benne. :D Most úúúúgy örülök. :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #84785 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Azt elfelejtettem mondani, hogy Quicktime lejátszó kell hozzá :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #84730 Írta: A Fák Úrnője
Nekem egyik se jön beee! :cry:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.872 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére