Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 6 hónapja #79457 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Na kedveseim!

Megnéztem a xXx-et :mrgreen:

Nemcsak, hogy érdemes volt a trailer miatt végigülni, hanem, ez tulajdonképpen egy marha jó film! Igazi pörgős, lendületes akció. És nem utolsósorban Vin Diesellel és MARTON CSOKASSAL a főszerepben!!! Minerva, ő játssza a főgonoszt!!! :twisted: :twisted: :twisted: És nyugodtan mondhatom, hogy Királyul.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79448 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én is úgy tudom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79416 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az XXX-et nem láttam, de már többen is mondták, hogy van.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79413 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
XXX előtt biztos van?
Mert álmatlanság előtt van, azt tudom :)

Üdv:
Thaur

Állítólag a Red Dragon előtt az új trailer lesz majd.

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79409 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Álmatlanság és XXX előtt van. Épp most láttam az Álmatlanságot... :itscool: :bounce: ÉS előtte TRAILER!!!! :bounce:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79377 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én megnéztem a Különvéleményt, de az előtt nem volt, pedig reménykedtem benne... :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79374 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Elanor írta: Egyébként milyen trailer van a mozikban? Vmelyik olyan, ami a neten is fenn van, vagy egy teljesen küklönböző, esetleg egy összevágott?

Ez engem is érdekelne,úgyhogy ha vki tudja plíz válaszoljon! :wink:
Ha már holnap ezért megyek Álmatlanságoz nézni... :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79372 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Bocsi, de muszáj egy kicsit offolnom...a tesómék most mentek el megnézni az xXx-et, és hívtak engem is, de nem mentem el...(bár, ahogy őket ismerem, vlsz. végül nem is azt fogják nézni... :) )
A film maga nem érdekel, de azért a trailert megnéztem volna!!!!

Egyébként milyen trailer van a mozikban? Vmelyik olyan, ami a neten is fenn van, vagy egy teljesen küklönböző, esetleg egy összevágott?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79348 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
ainu: el kell, hogy szomorítsalak, pesti vagyok (Estel és Dín pécsi), tehát hacsak nem jársz Pesten, akkor kissé nehézkes a CD elküldése (a postában nem nagyon bízom, de ha nincs más megoldás, az is jó).
Hogy melyik a negyedik előzetes? Amit tavasszal a mozifilm végéhez "ragasztottak", csak nálunk nem lehetett moziban látni. Az internetről egy csúnya villogó videó formájában lehetett letölteni, azóta szereztem egy jobb változatot belőle (csak holland felirat van rajta :roll: ).
Osgiliath tényleg a régi Gondor fővárosa volt. Állítólag Faramir ide viszi Frodóékat, bár én ezt nem hiszem el, minek mennének oda?
Még valami: kockázd ki a Gandalf-balrog párost. Igazi harc dúl közöttük! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79315 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo: Bocs, nem tudom, honnan vettem, hogy te BP-n laksz. Figyelj, itt van Pécsett a hőerőmű régi zagytározója, ami ilyen tó-féle. Nem jelennél meg ott egyik délelőtt a cd-vel? De mindegy, jó nekem a pellérdi halastavak valamelyike is, vagy ha a kerti slag is folyónak számít, akkor ott is, amíg nem jön a fagyszezon!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79314 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo: Ami a négy előzetes cd-re írását illeti, az ötleted remek, és én élnék is a lehetőséggel, de sajnos Pécs és Budapest elég messze van, én meg nem vagyok a legjobb ultramaratonista (megkockáztatom, a legrosszabb ultramaratonista vagyok a világon). Szóval ha meg tudod tenni, inkább linkeld ki őket, én meg valahogy megpróbálom letölteni, ha működik ez a dolog. Ha meg nem figyeltem eléggé, és nem lehet mindet letölteni, akkor inkább csak azokat, amiket igen.
A másik, hogy mi is ez a négy előzetes? Hogy egyszerűbb legyen a dolog, leírom, hogy én miket láttam:
1. Az első hivatalos TTT-trailert, amit gondolom már mindenki ronggyá nézett (hehe: láttatok már rongyos monitort?). Ebben volt ugye Edoras, meg a Helm-szurdoki csata, Legolas lépcsőn-csúszásával, és a végén jött Gandalf, a fehér. Ez megvolt ugye az apple.com-on.
2. Néhány hete láttam a "Hogyan készült"-et, amit már nem tudom, honnan töltöttem le, csak annyit, hogy két avi-ról van szó, és nagyon-nagyon jó volt. (PJ meg a stáb beszél kicsit a forgatásról, és rengeteg klassz jelenetet mutatnak közben.) Utólag rájöttem, hogy ez a FoTR dupla DVD-s változatának kelléke, ahol még szebben mutat. (Jut eszembe: ennek kapcsán Dodiee megígérte, hogy jön velünk Új-Zélandra, de azóta semmi hír róla. Ti tudtok valamit? Biztos már kiment, csak nem szólt! Szép, mondhatom!)
3. Ezen a héten jött ugye a következő előzetes (áldassék érte Ilúvatar neve!), amit gondolom senkinek nem kell már részletezni, mert úgy látom, nem csak ultramaratonban vagyok a világutolsó, de a legújabb TTT-trailerek megtekintésében, és az ahhoz való hozzászólásban is. Nem baj, annyira tetszett, meg úgyis grafomán vagyok, csépelem még kicsikét a billentyűket, hogy mi is volt benne:
Még több jelenet Rohan gyönyörű földjén (ha jól belegondolok, majdnem az egész előzetes ott játszódik), kezdve Aragorn, Gimli és Legolas elfogásával, az Edorasban történteken keresztül a Helm-szurdokba való vándorláson át az ottani ütközetig bezárólag; Vasudvard, és Szarumán orkjai, amint Orthanc tornya körül gyülekeznek (hihetetlen képek!!!); váltott farkasok, szintén valahol Rohan környékén; Pippin és Trufa az orkok fogságában; Frodó és Samu Mordor kietlen pusztái felé, a Holtlápnál, és Gollammal, akit megszelidítenek, és egy pillanatra látszik Mordor északi kapuja is (gondolom), aminek most nem jut eszembe a neve; Az Olifánt (annyira jó, hogy arra nincsenek szavak: tényleg négy agyara van, és hatalmas nagy!!!); Gandalf zuhanása a Balroggal, találkozása Aragornékkal, és Théomer királlyal való beszéde; Szarumán a Palantírral, és a dúnföldi (?) emberek közt; Aragorn pipázik (ezt most vettem észre!), Arwen pedig csókolózni szeretne vele, pedig Éowyn is szerelmes a fess dánba (mit akartok, annyira nem vészes, ha ez lesz a beígért szerelmi szál); Az ent Trufát kapja föl (kikockáztam a jelenetet), de neki sajnos csak a lábai látszanak, mert elég nagy; Szerintem Osgiliath romjai is feltűnnek (kövezzetek meg, de akkor sem emlékszem pontosan: ugye Osgiliath Gondor régi fővárosa?); Meg még egy-két tündés-Elrondos kép, amit nem tudok hova tenni.
Bocs, kicsit elragadtattam magam - mindig ennyit írok, ha végre leülök a Fórum elé...

Oké, ez összesen három volt. De melyik a negyedik?! Lusta vagyok visszanézni a sok-sok oldalt, mondjátok meg inkább, léci!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79141 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ha minden igaz akkor a TTT premierje január 9.-én lesz itt nálunk.Már megint nem a világpremierrel egyidőben... :evil: :evil: :( :x
Mit is vártunk? :oops: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79136 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Na, remek... Én eddig január első hetéről tudtam (8 körül)!
Viszont az Álmatlanságot akkor mindenképpen megnézem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79097 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Gyerekek!

Lehet gyűjteni a pénzt repülőjegyre :arrow: www.theonering.net/perl/newsview/8/1034108918 :P :D (amilyen mázlink van hozzánk v.mikor január közepén fog elérni :evil: :evil: :cry: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79081 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hurrááááá....végre van valamifilm eltt trailer jejejejeeee ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79079 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Estel Adániel írta: Hehe! :D Én anélkül ültem be hétfőn este az Álmatlanságra, hogy ezt tudtam volna... :up: Meg is lepődtem, amikor egyszercsak az egyik előzetes úgy kezdődött, hogy "New Line Cinema" ;)
8O 8)


De jó lehetett neked... :roll: :wink: Széles vásznon TTT-trailer...hmmm... :roll: :D :D :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79019 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

hódica írta: TTT-trailer :arrow:
a magyar mozikban az Álmatlanság(okt.3-tól), illetve az XXX(okt.10-től) c. filmek előtt látható. :!: :D :D :D

egész cikk :arrow: www.vox.hu/online/hirek.php?action=hir&id=891389

Hehe! :D Én anélkül ültem be hétfőn este az Álmatlanságra, hogy ezt tudtam volna... :up: Meg is lepődtem, amikor egyszercsak az egyik előzetes úgy kezdődött, hogy "New Line Cinema" ;)
8O 8)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79016 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
kriszana: mondjuk úgy, hogy szólsz nekem, én felíron neked CD-re, és valahogy eljuttatom hozzád.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79010 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
háát, minden irígységem azoké, akiknek már részük lehetett ebben a nagyszerű élményben, mert én eddig elszalasztottam a lehetőséget :?
Ulmo, le tudnád írni, hgoy honnan lehet beszerezni mind a 4 előzetest? Vagy ez nem publikus? A moziban mindenesetre meg fogom nézni

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78997 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
:hello: :hello: :hello: :hello: :hello: !!!!!!!!!!!!akkor vegre en is lathatom!!!!!!!!!!!!!!!koszi,ezer hala, Szent Hodica :D !

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78912 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
TTT-trailer :arrow:
a magyar mozikban az Álmatlanság(okt.3-tól), illetve az XXX(okt.10-től) c. filmek előtt látható. :!: :D :D :D

egész cikk :arrow: www.vox.hu/online/hirek.php?action=hir&id=891389

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78906 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nekem is! Nekem is! Plíííz! :bounce: :bounce:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78870 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Elanor: ha érdekel Szilszakáll arca is, elküldhetem a képét.


Mondjuk az igaz, hogy az egyik előzetesben már láttam egy pillanatra, de azért megköszönném, ha elküldenéd! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78778 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Lara: a negyedik, amit említettem, a Gy.U. DVD "Így készült a Két Torony" 10 perces filmje. Nem igazi előzetes, inkább werkfilm, de nagyon jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78776 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sziasztok!Annyira hiányoztatok,hogy le sem tudom írni :crap: !Végre meg tudtam nézni a trailert,és rájöttem,hogy nem bírom ki januárig :D !Most annyira boldog vagyok!Ulmo írta,hogy négy előzetes van,de én most csak 3-at tudok beazonosítani,vki leírná a negyediket?Emlékszem arra a nagyon rossz minőségű villogósra,amin mutatják Szilszakállt,ugyanaz kínaiul,vagy hogyan :confused2: ,és a mostani 3 perces gyönyörűség.Köszönöm!

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78767 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
VÉGREEEEEE!!!ÉN IS LLÁTTAAAAAAAM!!!!!!! 8) 8)
Köszönöm Ancalimonnak.... 1000000 millió hála....
Télleg nagyon gyönyörü... *sóhajt*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78720 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
És ha Ancalimon gépe olvassa a CD-met, megnézhettük volna mind a négy előzetest egymás után.

Olyan messze van még január :bawling:

Elanor: ha érdekel Szilszakáll arca is, elküldhetem a képét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78667 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Csatlakozom Áfihoz, én is szeretném megköszönni, hogy az egyébként nagyon is hivatalos közgyűlésbe be tudtuk iktatni a trailer megtekintését :)
Megérte! Iszonyú jó!!! A végén persze felharsant az ilyenkor szokáso ''Nézzük meg mégegyszer!'' felkiáltás, maint meg is tettünk az egész társaság nagy örömére :)

Azért azt sajnálom, hogy Szilszakállnak csak a lábát láthattuk... :(
Ja, és Gollam...khm...kicsit érdekesen néz ki...nem mondom, lehetne rosszabb is, de azért nem nyerte el 100%-osan a tetszésemet.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78626 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Khm... engedtessék meg egy kis kirohanás:

LÁTTAM A TRAILERT!!! VÁÁÁÁ! [size=9:12t1q0kn](köszönöm..)[/size]

Azok a képek.. az a zene...
Hihetelen nehéz jegyzőkönyvet írni, miután az embernek ilyen élményben volt része.. :lol:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78236 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Végre valahára VÉGIG tudtam nézni a trailert. :D :!: :D :D Eddig csak kb. a 2/3-ig jutottam el, s aztán nem töltötte tovább, de most végre megkönyörült rajtam! :D :D :D

És láttam entet!!!!!!!!(ha csak a lábát is, de láttam :D :D )

[size=9:hi3fybab]most olyan boldog vagyok :D [/size]

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.807 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére