Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 4 hónapja #84600 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Három újabb videó a Két Toronyból:

img-nex.theonering.net/movies/WB-WargAttack.mov
Vargok támadása (érdemes figyelni, Legolas hogyan száll fel a lovára!)

img-nex.theonering.net/movies/WB-Edoras.mov
Éowyn, a kardforgató hercegnő

img-nex.theonering.net/movies/WB-Fangorn.mov
Hobbitok találkozása Szilszakállal :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83565 Írta: A Fák Úrnője
Nah, hát nekem se türelmem, se gyors gépem nincs, szóval... meg se próbálom... :cry:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83544 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ha valaki mindent meg akar tudni arról, hogyan készült a dagorladi csata a Gy.U. elején, nézze meg ezt az oldalt:

www.lordoftherings.net/effects/index.html

Majd kattintson a az "Enter the prologue" feliratra. Gyors gép kell hozzá, vagy nagy adag türelem, de megéri! Még saját orkot is lehet készíteni! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83281 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
18. ha jól tudom

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83273 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát a Harry P.már csak 2 hét!!Akkor addigra készíthetne PJ egyet!!
Nem tudod,hogy az USA-ban mikor jön a TTT?15-e? :oops:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83181 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Biztosan lesz! A FotR előtt is volt vagy négy. Emlékszem, még a Harry Potter előtt is volt egy (akkor) új előzetes, és talán idén is lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82994 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem tudjátok hogy mikor jön az új trailer?Ugye lesz még egy?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #81673 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
5 új perc a filmből.
A minősége nem a legjobb, de feltétlenül érdemes letölteni!
Kb. 16 mega.

www.warofthering.net/downloads/t ... lers.shtml

Compilation of Actual Movie Clips from Electronic Arts' The Two Towers

Képek ebből az 5 perces anyagból:
www.warofthering.net/movies/photos/tttclipet/
(az oldal alján ne felejtsetek el a Next-re is ráklikkelni :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #81601 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Lara: nem akarlak elkeseríteni, de innen szerintem a LoTR PC game demóját lehet letölteni. Láttam belőle képeket, és pont annyira bóvli, mint amennyire egy "muszáj-csinálni-egy-ilyet-is-mert-most-nagyon-megy-a-tolkien-láz"-típusú játéknak lennie kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #81441 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Állítólag innen le lehet tölteni A gyűrűk ura játék demóját.Ha vkinek sikerült,mondja meg hogyan kell!
www.fileshack.com/file.x?fid=1425

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #81320 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hali! A legfrissebb hírek szerint újabb Két Torony-trailer várható :hello:
Az USA-ban a Harry Potter 2. része előtt fogják vetíteni, november 15-étől. Állítólag több lesz látható Szilszakállból is :agree:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #81304 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Menü Clip!!!A 4 lemezes bővített változat menüje egy rövid filmben:
www.warofthering.net/downloads/f ... lers.shtml
(Az oldal alján keressétek Menu Clip NEW!)

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #81066 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Képek a bővített DVD-ből:

www.bagendinn.com/exdvd.htm

Nagyon Aragorn! 8O

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #80208 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
ainu:le a kalappal :hello: :cheers: demajd szolj,hamar megvan es leugrok Pecsre :evil3: !

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #80112 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nagyon szívesen! :D Mi, pécsiek tartsunk össze! ;) Egyébként a listakészítést, és a "kép, mint link"-módszert én is csak onnan lestem el...

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #80070 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Földim, Estel! Nagyon rendes vagy, kösz a segítséget! Amennyi eszem van, soha az életben nem jöttem volna rá, hogy ezt megis lehet nézni valahol.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79842 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Rayan írta: És nem utolsósorban Vin Diesellel és MARTON CSOKASSAL a főszerepben!!! Minerva, ő játssza a főgonoszt!!! :twisted: :twisted: :twisted: És nyugodtan mondhatom, hogy Királyul.

Rayan! KÖSZI!!!!! (De miért nekem címezted? )Mind1, IMÁDLAK! Lehet, hogy mégis megnézem, pedig nem állt szándékomban... ;) Óh, Celeborn! Sietek, várj meg! :P :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #79765 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79757 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Soha többet nem próbálkozok linkeléssel!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79755 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Közben itt böngészgetek és találtam egy ilyet:

www.theonering.net/movie/preview/ttt_093002_01.html

A kikockázások mellett olvashatunk is a képeken látottakról. Hasznos, csak kár, hogy nem hollandul van!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79751 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Áfonya: Tényleg kincs, te meg nagyon ügyes vagy, hogy ilyeneket találsz! Köszi!!!
angelina: Nem akarlak überelni, de mindenképpen el kell mondanom, hogy én KIZÁRÓLAG a négy DVD miatt veszek egy DVD-ROMot, és KIZÁRÓLAG a négy DVD és a DVD-ROM miatt veszem fel a diákhitelt. Bibibí!

Most akkor az xxx előtt a legelsőnek kiadott trailert nyomják? Vagy én ezt most alaposan félreértettem? És szerintetek még hány előzetes lesz a megjelenésig?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79749 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo: Asszem besült a zagytározós poénom (tudod, tavak, folyók, tengerek... gondoltam a zagytározó is ebbe a kategóriába tartozik... na mindegy...)
Hát, nem tudom mikor megyek Pestre, talán nem mostanában, de legrosszabb esetben kibírom januárig, és megnézem moziban, ha lemaradok az előzetesről. Azért biztos ami biztos, beiratkoztam egy intenzív holland nyelvtanfolyamra, hátha mégis megszerzem egyszer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79629 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
:up: :mrgreen: :D :D :lol: !!!!!!jesszus,Afi,mar ezert veszek egy DVDt :D !

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79626 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Jó sok info a bővített DVD-ről!

www.theonering.net/perl/newsview/8/1034494568

Akarom! Most!

Kis részlet az extrákról az egyik szerencsés munkatárstól, aki részt vett a tesztvetítésen:
"[....]... amit kapunk, az exkluzív betekintés a színészek életébe, a többi színész szemszögéből...nagyszerű dolgok. Ha nem dolgoztam volna két évet ezen a filmen, és éreztem volna úgy, hogy egy nagy család része vagyok, akkor most biztosan ilyen érzésem lenne, miután láttam ezeket a részeket. Hallhatjuk, amint Dominic Monaghan elmeséli, milyen volt, mikor előszor találkoztak John-Rhys Davies-sel, aki elvitte őket vacsorázni, és egész hadsereg számára elegendő ételt rendelt (8O), hallhatjuk, hogyan visít úgy Billy Boyd, mint egy lány (na erre befizetek! :D ), és hogy hogyan kiabált Ian McKellen Dom-mal és Elijah-val, amikor túl hangosan hallgatták a zenét sminkelés közben (ezt így el tudom képzelni, ahogy Sir Ian kivágja az ajtót, kis remegés a szeme alatt..."Kapcsoljátok ki az a ***** zenét!" ), és hogy Sean Bean annyira fél a helikopterezéstől, hogy képes volt két órát gyalogolni a forgatási helyszínig, miközben a többiek repültek." :lol:

Kincs ez a DVD, én mondom nektek. 8O

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79597 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Igen, ez valójában az első trailer, amit láthattunk. A netről már rég letöltöttem, de így, széles vásznon, sok négyzetméter nagyságban sokkal hatásosabb volt.

Én is úgy hallottam, hogy az xXx előtt biztos, hogy van, méghozzá több moziban is. Tehát GYU-rajongók, fel az xXx-re!

Egy kis kérés: Ne offoljuk szét a topikot azzal, hogy ki milyen más filmet látott és miért tetszett/nem tetszett neki. Előre is köszönöm.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79590 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az a trailer van a mozikban, aminek a végén Gandi visszatér, és Legolas hatalmas kék szemeit mutatják 2 másodpercre. (Kő-hegyen néztük.)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79582 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Mi az hogy már mindenki látta a traliert moziban csak én nem?????
(Le vagyok maradva)

:twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79565 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Rayan írta: Na kedveseim!

Megnéztem a xXx-et :mrgreen:

Nemcsak, hogy érdemes volt a trailer miatt végigülni, hanem, ez tulajdonképpen egy marha jó film! Igazi pörgős, lendületes akció. És nem utolsósorban Vin Diesellel és MARTON CSOKASSAL a főszerepben!!! Minerva, ő játssza a főgonoszt!!! :twisted: :twisted: :twisted: És nyugodtan mondhatom, hogy Királyul.


Melyik trailer van előtte???
Az új(szept.30-i), vagy a régebbi "entmentes"? :hein: :look:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79471 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
naugye :D !imadunk AL :hello: !huuu,en mar iszonyuan varom a Voros sarkanyt!!!egy vacsora Dr Lecterrel...mas nem is kell :twisted: !es lesz elotte uj trailer???

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79466 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sziasztok!

Voltam +nézni az Álmatlanságot és végre valahára láttam a trailert!Jaj most úgy örülök!!! :P :D
1ébként a film se volt rossz... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.734 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére