Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 6 hónapja #78197 Írta: Varda Tintallë
:D Nem megy realplayerrel, az indításkor megkérdi, hogy le akarom-e tölteni a Quicktime-t. Ha nem, akkor nem indul. :( Pedig megusersupportáltak ma már többen is a kollégák közül.

Aztán egyszer csak valaki azt mondja, hogy hátul a XY teamben nagy mozizás folyik épp.... Tudtam, hogy meg lehet bízni a kollégákban! :D Szóval láttam! Csúcs szuper! Csak kár, hogy otthon így nem tudom nézegetni.

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78189 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Svindler írta: Amugy bizonyos jelenetek arra engednek kovetkeztetni, Argaron tenyleg sulyosan megserul Helm-szurdoknal (vagy talan kesobb?)


Igen, máshol is lehetett hallani, hogy Aragorn megsebesül, és elveszti a lovát is, amit kapott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78175 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szerintem az Aragorn Elrond parbeszed visszatekintes, Elroind v. Aragorn idezi felk Arwen kapcsan. Gondoloma vitatkozas arrol folyik, Arwen osszekotheti-e sorsat egy emberrel. Elrond vmi olyasmit mond: "Az emberek es tundek szovetsegenek ideje lejart. A mi idonk lejart."
Amugy bizonyos jelenetek arra engednek kovetkeztetni, Argaron tenyleg sulyosan megserul Helm-szurdoknal (vagy talan kesobb?), es Arwen menti meg az eletet. - Pl. Elrond mondja: "He is not coming back"Valoszinuleg ezert indul majd el Arwen, hogy meg idoben oda erkezzen. Es ekkor inti Elrond: "There is nothing for you here, only death"Amugy az egyik kepkockan Helm szurdokban szerintem Aragorn lathato, jobb es bal oldalan ket tundevel, akik talan Elrond fiai.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78158 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Mivel a film tartalmazni fog néhány előre- és visszatekintést (Aragorn, Gandalf, Boromir esetében), elképzelhető, hogy az Aragorn-Elrond párbeszéd még a Gyűrűtársáság völgyzugolyi indulása előtt zajlott le, és valaki utólag felidézi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78153 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nagyon jó kérdéseket tesztek fel,
lehet, hogy az Arwen vezette dúnadánok mind úgy néznek ki, mint Aragorn?
Vagy csak visszament Lórienbe (vagy Völgyzugolyba, végül is Elrond is ott volt) hogy elhozza akit el tud hozni, és ebbe beletartozik Arwen is (apropó, még régebben felröppentek hírek mindenféle tünde seregekről Kürtvárnál, annak is van valóságalapja:
Elladan és Elrohir, Elrond 2 fia akik a dúnadánokat kísérik...)


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78150 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Üdv!
1000 hála és köszönet, hogy feltetted a képeket, eddig a Gandalf-balrog harcot és Morannont észre sem vettem...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78149 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Narië írta: De lenne egy kérdésem,amit nagyon nem értek:amikor tündék köpenyben és gyertyákkal vonulnak és az egyik közülük Arwen,az hol van?Völgyzugoly?A szobor mindenesetre olyan....Vagy esetleg Lórien?De akárhogyis,mit keres ott Aragorn?
Aki erre tudna válaszolni,annak nagyon hálás lennék....


Ezt én sem értettem... :? Az még tiszta, hogy indulnak Szürkerévbe, de Aragorn mit keres ott???? Ő nem éppen harcol v.hol?Vagy átruccant egy kis időre Elrondhoz??? 8O :?: 8O

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78143 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Új Két Torony előzetes

Október elsején felkerült a netre az új Két Torony előzetes.
Itt az oldalon 130, az előzetesből kimentett képkockán át végigkísérheted a jeleneteket.
www.tolkien.hu/film/LotRMTTT_tr2.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78138 Írta: Varda Tintallë

Penngaladiel írta: Én a Quicktime 5-öt használom NT-n a munkahelyemen, és többnyire nincs gond vele.


Miután egyszer már :nono: , mert újra kellett húzni a gépet (elveszett néhány céges adat...) Quicktime-mal nem merek próbálkozni. :D

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78137 Írta: Varda Tintallë

Ulmo írta: Próbálj letölteni egy realplayert (keresd a free realplayer hivatkozást):


Jó, megpróbálkozom vele :D

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78124 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

varda írta: :bawling: :bawling: :bawling: A fileformátum érvénytelen. Mivel lehet megnézni egy .mov file-t? Ugye nem quicktime? Mert attól kipurcan az NT. :bawling:


Én a Quicktime 5-öt használom NT-n a munkahelyemen, és többnyire nincs gond vele. Persze ez az adott filmtől is függ. Van olyan, ami teljesen lehalasztja az NT-t, az tény... Az új trailert még nem próbáltam, az itthoni gépemen Win98 van, és azon gyönyörűen megy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78116 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Narië írta: De lenne egy kérdésem,amit nagyon nem értek:amikor tündék köpenyben és gyertyákkal vonulnak és az egyik közülük Arwen,az hol van?Völgyzugoly?A szobor mindenesetre olyan....Vagy esetleg Lórien?De akárhogyis,mit keres ott Aragorn?
Aki erre tudna válaszolni,annak nagyon hálás lennék....


Hát az bizony Völgyzugoly, és a nép készül Szürkerévbe. De hogy Aragorn hogy kerül oda :hein:
Van egyébként egy kémjelentés egy 16 perces vetítésről:

www.tolkienonline.com/docs/7532.html

Érdekes dolgokat ír, érdemes elolvasni (pl Aragorn halála).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78109 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

varda írta: :bawling: :bawling: :bawling: A fileformátum érvénytelen. Mivel lehet megnézni egy .mov file-t? Ugye nem quicktime? Mert attól kipurcan az NT. :bawling:


Varda, ne sírj! Próbálj letölteni egy realplayert (keresd a free realplayer hivatkozást):

www.real.com

Az új változata (real1player) lejátssza a quicktime fileokat is (én így nézem az előzetest a munkahelyemen :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78075 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Varda: QuickTime-mal :( , sajnos pont azzal :cry: .

Valóban naon jó az előzetes :D

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78073 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hi!Hát ez a trailer......FANTASZTIKUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Olyan khirály,hogy órákba tellne,amíg részletezném,szal inkább kihagyom ;)
De lenne egy kérdésem,amit nagyon nem értek:amikor tündék köpenyben és gyertyákkal vonulnak és az egyik közülük Arwen,az hol van?Völgyzugoly?A szobor mindenesetre olyan....Vagy esetleg Lórien?De akárhogyis,mit keres ott Aragorn?
Aki erre tudna válaszolni,annak nagyon hálás lennék....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78066 Írta: Varda Tintallë
:bawling: :bawling: :bawling: A fileformátum érvénytelen. Mivel lehet megnézni egy .mov file-t? Ugye nem quicktime? Mert attól kipurcan az NT. :bawling:

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78029 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
FÚÚÚ!!! Ulmo! Ha szépen megkérlek, nekem is ki tudnád írni CDre? Már ha vinnék a következő talira...nagyonnagyon megköszönném....
AAAAAAAAnnnyira édik ezek a wargok...na, majd még jövök...pápá

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #77980 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo...! 8O Szegény amúgy is gyenge idegeim... :quasi:

Aki nem tudja letölteni ezt a monstrumot (mint én :crazy:) annak ajánlhatok egy kockáról kockára történő végigfutást...itt:

www.lordoftherings.net/two_towers/trailer/tt_trailer1.html

Klikk az "Inside the Trailer"-re. *nyálcsorgat* :eek2:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #77952 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo, imádlak. Majd egy talira viszek CD-t. (Quicktime-od nincs véletlenül? :oops: :roll: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #77944 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Minerva: felírom én neked. A teljes képernyős verziót most töltöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #77935 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Csak az a baj, hogy modemes vagyok, és így kb. három óra lenne, mire letölteném. :cry:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #77933 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én is láttam az új trailert, de nem végig...addig, hogy Frodóék a Holt-lápnál vannak, és Frodó egy Gyűrűt lát, és közel hajol :arrow: innentől mi történt????? 8O :?

amúgy innen is letölthető :arrow: www.always.ejwsites.net/index.htm (szept.30-i bejegyzés) :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #77928 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo... ne... vizuális típus vagyok... Már a gondolattól fel-le ugrálok a széken, hogy mindezt kihagyom... :cry: Valaki nem írna rá nekem CD-re? Adok CD-t... :roll: Pllllíííííz! 8O :cooljump:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #77883 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Elanor: nem tudod, mit hagysz ki! Fantasztikus az előzetes! Legalább egy kisebb változattal próbálkozz meg. Összevissza mindenféle:

Gollam lepottyan a sziklafalról, Frodó és Samu elkapja, közelről megnézik a Morannont, lehet látni Szauron Szemét Barad-dur tetején! :evil2:
Lehet látni, ahogy Gandalf és a balrog együtt zuhan. 8O
Mutatják, ahogy az orkok felrobbantják Kürtvár egyik részét ("meggyújtották alattunk Orthanc tüzét")
Lehet látni Szarumán seregét Orthanc körül - hatalmas! :evil2:
Olifánt négy hatalmas agyarral! :itscool:
Frodó bezuhan a Holtláp egyik tavába, később egy pillanatra megőrül
Szilszakáll futtában felkapja Trufát :itscool:
Farkaslovasok és valakik összecsapnak
Látszik a "szerelmi szál"
És sok ló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #77877 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Afebébe, nem hiszem, hogy ezt most le tudom tölteni (kb egy óra lenne, és mostanában nincs lehetőségem ennyit netezni :bawling: ), de nagyon kíváncsi vagyok rá (főleg Gollamra és Szilszakállra :) )
Aki látta meséljen!!! :lol:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #77798 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Itt elérhető az új előzetes teljes képernyős változatban

progressive.stream.aol.com/newli ... tlr_fs.zip
(39 mega)

Mindenképpen nézzétek meg! Van benne minden: olifánt, farkaslovasok, Ganadlf és a balrog, Gollam megszelidítése, Szilszkáll mozgás közben. :itscool: :dance: :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #77608 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta: Szerintem nem ugyanarról a filmkönyvről beszéltek. Vagy igen? :?:
Az egyik a Képes képes útmutató, ami tele van képekkel, és hülyeségeket írnak benne. A másik a Filmkönyv, kevesebb képpel, több szöveggel. Nekem a 2., a Filmkönyv van meg, és én is imádom azokat a részeket, ahol egymás ugratásáról van szó. :wink:


Én is csodálkoztam, hogy sztetek hülyeségeket írnak a filmkönyvben, de akkor Ti a Képes útmutatóról beszéltek, ugye? Najó, inkább hagyjuk, mert csak belegabalyodunk ;)

(Egyébként nekem mindkettő megvan, a Filmkönyv tényleg ezerszer jobb, és a képek pedig mind a kettőben nagyon szépek ;) )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #77603 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Tegnap este az Entertainment Tonight műsorban adtak egy kis ízelítőt a Két Torony új előzeteséből.

Képek:

www.theonering.net/perl/newsview/2/1033186779

Video:

www.warofthering.net/downloads/t ... lers.shtml

Okt 1-től pedig lesz új előzetes a hivatalos oldalon! :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #76932 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szerintem nem ugyanarról a filmkönyvről beszéltek. Vagy igen? :?:
Az egyik a Képes képes útmutató, ami tele van képekkel, és hülyeségeket írnak benne. A másik a Filmkönyv, kevesebb képpel, több szöveggel. Nekem a 2., a Filmkönyv van meg, és én is imádom azokat a részeket, ahol egymás ugratásáról van szó. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #76767 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nekem is megvan a filmkönyv, és én a képeken kívül még azokat a részeket is imádom benne, amikor azt idézik, amit a színészek mondtak, pl. ahogy Viggo és Orlando hülyültek, hogy ''A tündék csak a hajukat fésülgetik, meg a körmüket reszelik'' (Viggo), meg, ''De örökké élnek!'' (Orlando) :D

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.728 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére