Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 11 hónapja #55047 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Akkor az első DVDn nem lesz hosszabb 30 percel a film?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #55045 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szerintetek érdemes lesz megvenni ezt a Collector's Boxset-et?Úgyértem,csak a csomagolás miatt,vagy lesz rajta még vmi,ami a négylemezesen nem kap helyet?

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #55039 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ehhez még annyit, hogy a Collectors' Boxsetben lesz még egy plusz film, a National Geographic LOTR: Beyond the Movie című alkotása (egy külön lemezen).
DE EZT MIKOR LEHET NÁLUNK IS KAPNI? VAGY BÁRMELYIK VÁLTOZATOT?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #55034 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az RPG HU-n olvastam most a hirt:

Augusztus 6-an lesz a film DVD kiadasa (legalabbis Angliaban).
Elso korben csak a `sima` kiadas fog megjelenni, 2 lemezes kiadasban.
Elso lemezen a film lesz. Masodikon nehany extra foglal helyet, ugy mint 10 perc elozetes a Ket Toronybol, a Fox Network TV bemutatoja, a Sci-Fi Channel bemutatoja, Quest For The Ring (gyanitom ez werkfilm lehet), 3 mozi bemutato, 6 tv bemutato, Enya videoklipje, Electornic Arts jatek preview, es egy kis meglepetes: Peter Jackson bemutatja a kibovitett DVD verziot.
A DVD boritojan az egyik filmplakathoz hasonlo kepmontazs lesz lathato.

Az elozekbol kovetkezik, hogy lesz kibovitett DVD kiadas is.
Valoszinuleg november 12-en. Ez alig negy(!) lemezen fog helyet kapni.
Az elso ket lemezen a film lesz, kibovitve 30 perccel (ezzel osszesen 210 perc kozelebe kerul a film), valamint Peter Jackson, a szineszek es a csapat kommentarjaival.
A harmadik es negyedik lemezen osszesen 6 ora anyag lesz, mindennel ami a `sima` kiadas extrai kozott van, es megfejelve jopar perc (ora?) werkfilmmel. Egyelore ezeknek a plusz dolgoknak a pontos listajara meg varnak.
A DVD boritoja egy regi konyvet fog mintazni.

Most ugrik a majom a grizbe, ugyanis lesz meg egy Collector`s Boxset is.
Csupan a doboz lesz extra design-os, ket oldalt a ket szobor fog allni, korulotte atlatszo a doboz, es igy latod a belsejet, hogy mit is tartalmaz. Ez a kiadas `strictly limited` lesz, ajanljak, hogy rendeld meg elore, mert lehetseges, hogy mikorra kiadnak, mar el is fogyott az osszes. :-]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54821 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hmm... nincs véletlenül mostanában vmilyen új TTT előzetes? Nekem az is újnak számít, ami már a kínai/japán/kreai után van. Mert hallottam csiripelni a madarakat, de persze, lehet, hogy rosszul csiripeltek... ;)
Szóval van új trailer, vagy nincs? Ez itt a kérdés!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53894 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo ha ezen múlik, megyünk!! :lol: :twisted: :lol:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53875 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

zsoffija írta: A pluszjelenetek a következők:egy énekszám a hobbitok előadásában( :) );

Ez az a bizonyos Mug of Beer c. szám lesz a Pajkos Póniban, amit már valahonnan letöltöttem?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53853 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
pipike: Úgy legyen! A DVD-n magyar felirat biztos lesz, a szinkron miatt lehet, hogy tüntetnünk kellene az Intercom székház előtt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53795 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szerintem bizos lesz magyar szinkron és felirat is!Mert ha nem.... :twisted:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53723 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
shaira: lesz-e magyar szinkron a DVD-n? Hát én nagyon szeretném, ha lenne. De ez sajnos a kiadón és a magyar forgalmazón múlik, és őszintén szólva nincs túl sok esélye. :cry:
A fő probléma az, hogy pénzbe kerül a szinkron DVD-re pakolása, a forgalmazók meg nem biztos, hogy kiadnak érte annyi pénzt. Pedig megérné!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53588 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Robin,nekem meg tudnád szerezni a videót?Minden pénzt megér....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53316 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A DVD-n magyar szinkron lesz? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53184 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo:valahogy sejtettem. :?
Mind1. :(
És videón,úgy mint moziváltozat-mikor lesz?magyarul?

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53105 Írta: Lack
Lack válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sziasztok!

Tud valaki olyanban segíteni,hogy milyen progival lehet lejátszani a GY.U-t?ugyanis megkaptam lemezen,csak nincs lejátszó programom.
Ha valaki tud ilyen infoval szolgálni,hogy mi a program,és hol találom,azt elöre is megköszönöm :wink:
Ha lehet a lacakka@freemail.hu -címre,köszi
sziasztok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53100 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
zsoffija, ki kell, hogy ábrándítsalak (sajnos). Az eddigi ismerteők szerint csak a Special Edition DVD változaton lesznek rajta a kivágott részek :(
És ez is csak novemberben jelenik meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53041 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
ha jól értettem valaki keresi a GyU-t videokazin.Én meg tudom szerezni,de elég drágán,1500 ft.Feliratos,nagyon jó minőségű.Ha érdkelel,írjatok emlit!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53038 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
:cry: :cry: :cry:
a meghatottságtól sírok! :P
nem mintha bármelyik ismerősöm képes lenne ezekre a bűvésztrükkökre...vagy mikre...
Remélem,a kivágott részeket a videjó-változatba is berakják :?

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 12 órája #52941 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Valamilyen úton biztosan át lehet venni!
Az egyik haverom a GYU divx(?)-et át tudta rakni videokazira! Tehát lehetséges! (Csak nekem gőzöm sincs hogy csinálta! :oops: )

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 19 órája #52863 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Már mondtam, hogy csak a japánul beszélőt vagy miet tudtam megnézni... és abban nincs Gollam... se Holtláp... csak egy pillanatig az Emyn Muil...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 20 órája #52836 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
:?:
ha te mondod... :)
Végülis igazad lehet!
majd kérek...a szülinapomre DVDt.lejátszani. :?
És ha át lehet venni kazira... :D
most örülök,köszi!!!!!
mármint...VAN...lehet rá esélyem,hogy megcsodáljam...az éneklő hobbitokat :)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 20 órája #52833 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Zsoffija: attól szerintem még érdemes megvenni, hisz ki tudja... nekünk is előbb volt DVD lemezünk, mint DVD lejátszónk! :wink: :P És majd megpróbálok utánaérdeklődni az okosoknál, hogy DVDt át lehet-e venni kazira...úgyhogy még nincs veszve semmi! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 21 órája #52832 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Zsoffija megint akcióba lép:

:)

cikk of újság:

A gyűrűk ura-hosszabban

"Noha még majdnem fél év hátra van A gyűrűk ura DVD-megjelenéséig,Angliából máris felreppentek hírek a lemez extráiról.Egy hatalmas adag előzetes,videoklip,interjú és rövid dokumentumfilm mellett a legérdekesebbek minden bizonnyal azok a jelenetek lesznek,amelyeket a moziváltozatban nem láthattunk.A hírek olyan kiadásról szólnak,amelyben a kivágott jeleneteket nem egy csokozba gyűjtve helyezik el,hanem a filmbe illesztve láthatjuk őket.Az amúgy sem rövid A gyűrű szövetsége így kerek 30 perccel lenne hosszabb.(na most jön a lényeg!!!)A pluszjelenetek a következők:egy énekszám a hobbitok előadásában( :) );Frodó és Samu tündék egy csoportját pillantja meg,akik úton vannak a halhatatlan föld felé,Frodó arra ébred,hogy Aragorn egy tündedalt dúdolgat,egy új jelenet Aragornnal Völgyzugolyban,egy másik jelenet a szövetségVölgyzugolyból való elindulásáról;további jelenetek Mória bányáiból;Galadriel ajándékokkal bocsátja útjára a szövetség tagjait Lothórienből.Remélhetőleg a DVD-re vonatkozó híresztelések kívétel nélkül igaznakbizonyulnak majd,és A gyűrűk ura rajongóinakígy lehetősége nyílim,hogy még mélyebbre merülhessenek Tolkien fantáziavilágában."

huhh.
Kár,hogy nincs DVDnk... :cry:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #52801 Írta: szürketünde
szürketünde válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
üdv.
Láttam képeket a Két toronyból és már nagyon várom.
Számomra egyedül Éowyn okozott csalódást. :( Nem így képzeltem.
Ha megjelenik VHS-en és DVD-n a Gyűrű szövettsége, szerintem jobban megéri a DVD, mégha 10e-be kerül is(merthogy kb, ennyi lesz az ára), már csak a kivágott jelenetek miatt is!
Namarie

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #52252 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szilszakáll mintha kicsit hasonlítana Gimlire! Legalábbis profilból...
Az előzetes végi Gollam nem hasonlítana az első részben látottra? És az baj? Eddig csak távolról láttuk, vagy túl közelről, és alig szólalt meg. Most ahogy beszél, az már tök hiteles: ...the thieves, the filthy little thieves, who stole my preciouss, and we wants it ... Ez már az igazi Gollam.
Ja, én úgy tudtam, hogy a QT előzetest kézikamerával vették fel a moziban. A hangja legalábbis erre utal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #52127 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Üdv!
Nem lesz sötét a 2. rész. Erre most jöttem rá. Csak a quick time előzetes vsz. egy olyan minőségű filmből van kivágva, amit szinkron céljára szoktak odaadni a stúdióknak. A kínaiul beszélő előzetes sokkal színesebb... Én bízom benne, hogy jó lesz.
Láttam eneteket!!! Pontosabban Szilszakállt...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #52065 Írta: szaurun
szaurun válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem tudom melyik trailert láttad,de amit én néztem annak a végén
Gollam is megjelenik még ha nem is úgy ahogy Tolkien a könyvben
leírta.A felvétel egyébként egy kicsit sötét,így nehezebb kivenni az
alakját,de ha jól megnézed az biza Gollam! Igat szerintem nem fog hasonlítani arra a terentményre akit az első részben egy pillanatra láthattunk Mória bányáiban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #52037 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sajnos Szilszakáll bácsi nagyon keveset szerepel benne... :cry:
Gollam meg kicsit se :cry:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #51935 Írta: szaurun
szaurun válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Köszi az infót,így végre én is meg tudtam lesni a trailert(vagy mit)
Végül is tetszett,de az Eowin Aragorn párharcot én sen értem.Gondolom
a forgatókönyvíró szeretett volna belecsempészni egy kis izgalmat kettőjük karakterébe.Kár volt az biztos!Engem legjobban az Entek
és Gollam ábrázolása érdekelne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #51716 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Kicsit sötét, kicsit (nagyon) villog, de ott van mind a négy perc. Hogy PJ miért tolt ki így világgal :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #51649 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Kéttorony előzetes: (kattints oldalt a Mozik fülre, és a képek alatt, a hírek között, kicsit lejjebb van :)

www.hardwired.hu/#h1708

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.734 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére