Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 8 hónapja #69287 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Tényleg,nem tudjátok,hogy mikor fogják már végre a mozikban is bemutatni a trailert??És milyen filmek után?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69209 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ezaaz!!Rádumáltam ôseimet,hogy vegyenek DVD-lejátszót :mrgreen: :!: :!:
És akkor a GyU-t már azon nézhetem meg :!: Hú de örülök :dance: :bounce: :cheers: !!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69147 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
hódica: fel a fejjel! Kazettán két változatban jelenik meg a film: normál szinkronizált, és szélesvásznú feiratos! :up:
(Én inkább a szinkront favorizálom. Én jobban szeretem a Zsákost hallani Baggins helyett.)
Adalék: a fél órával hosszabb extra változat is lesz kazettán!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69130 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Csak azt szeretném tudni, hogy a videó nem jelenik-e meg feliratos változatban is :?: :?:
Ugyanis én úgy szeretném. :oops: Na jó végülis ez senkit sem érdekel, főleg nem azokat, akik kiadják a kazit.Amúgy én már beleéltem magam a 6.-ai időpontba..kár...De a lényeg hogy 1 hónap múlva lesz kazi. :hello:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68997 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo:köszi. :)
Sejtettem,hogy csak a DVD-n lesznek rajta az extrák,de azért reménykedtem.Be kéne már szereznem egy DVD lejátszót... :roll: :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68979 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Lili: a DVD extrái sacc/kb 158 percet tesznek ki, ami ugyebár plusz egy kazetta lenne. Tehát sajnos marad a DVD. Aug. 27 az itthoni megjelenés (jobb helyeken aug. 6, a hollandoknál már most lehet kölcsönözni).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68896 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: DVD-információ: a GY.U. kétlemezes (normál) változata augusztus 27-én jelenik meg, és videokazettán is! A film magyar szinkronnal :hello: lesz, az extrákhoz magyar felirat, kommentárok, dokumentumfilmek, May It Be, Két Torony előzetes, stb. Az extra változat (30 perccel hosszab), csak november végén-december elején ér ide. (és állítólag ezt is kiadják videokazettán)


Az extrák csak a DVD-n lesznek rajta?Mert jó lenne,ha ezúttal a kazin is rajta lenne. :lol: És ez az aug.27.-e az itthoni megjelenést jelenti? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68891 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát, Sil, én reméltem, hogy nem ez lesz belőle, de hát megint mit tudunk csinálni!!! Azért én megnézem! Ha ideér!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68865 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo:jó hallani! :cooljump:
Most megint azt kell mondanom,van olyan is,hogy igazság!
Mán alig várom!!!!!!!! :D :itscool: :hello: :up: :cheers: :bandit: :bounce: :sungl: :tongue: :biggrin2: :pimp: :smokin: :cool2: :clown: :agree: :mrgreen: :wink: :lol: :) :P
urrá-urrá-urrá!
(extrák csak DVD-n,ugye? :? )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68860 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A National Geographic Channel műsorán lesz (július végén v. aug. elején kezdődik) egy oan sorozat, aminek a címe A kulisszák mögött elképzelhető, hogy a GyU-s werkfilmet is leadják vmikor.
Reménykedjünk :D

Megj: TV-újságban aug. 4.-én vasárnap láttam először (19 óra), de a Nat. Geo. műsorán júl. 28-ra van meghirdetve az 1. rész

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68584 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
DVD-információ: a GY.U. kétlemezes (normál) változata augusztus 27-én jelenik meg, és videokazettán is! A film magyar szinkronnal :hello: lesz, az extrákhoz magyar felirat, kommentárok, dokumentumfilmek, May It Be, Két Torony előzetes, stb. Az extra változat (30 perccel hosszab), csak november végén-december elején ér ide. (és állítólag ezt is kiadják videokazettán)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68438 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Vic írta:

Undómiel írta: Nagyon szép a honlap Vic! Tudnád dióhéjban vázolni, miről szól majd a film? És Mo-n mikor mutatják be? Ennek is van egy többkötetes könyvváltozata, nem?


Hát, sajnos csak annyit lehet tudni róla, amit a honlapon is írnak a tartalomnál. Letöltöttem a trailert is, és nagyon jónak tűnik, de ez is egy olyan film lesz, amit mindenképpen látni kell, hogy az ember eldönthesse, valóban jó-e maga a film, hiszen maga a látvány még nem minden.
De azért már a gondolattól is borsózik a hátam, ahogy a sárkányok letarolják Londont. :wink: 8) Bízzunk benne, hogy jó kis film lesz. 8)

Ma láttam erről a filmről előzetest a BBC-n a Talking Movies-ban. Állítólag (a kommentár szerint) csak egy szimpla akciófilm sárkányokkal.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68424 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Találtam egy előzetest a játékból.Gyönyörű a képe,alig várom,hogy megjelenjen.Le kell tölteni!

www.lotronline.com/index.php?action=file&id=104

:dance: :hello: :itscool:

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62119 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Undómiel írta: Nagyon szép a honlap Vic! Tudnád dióhéjban vázolni, miről szól majd a film? És Mo-n mikor mutatják be? Ennek is van egy többkötetes könyvváltozata, nem?


Hát, sajnos csak annyit lehet tudni róla, amit a honlapon is írnak a tartalomnál. Letöltöttem a trailert is, és nagyon jónak tűnik, de ez is egy olyan film lesz, amit mindenképpen látni kell, hogy az ember eldönthesse, valóban jó-e maga a film, hiszen maga a látvány még nem minden.
De azért már a gondolattól is borsózik a hátam, ahogy a sárkányok letarolják Londont. :wink: 8) Bízzunk benne, hogy jó kis film lesz. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61950 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nagyon szép a honlap Vic! Tudnád dióhéjban vázolni, miről szól majd a film? És Mo-n mikor mutatják be? Ennek is van egy többkötetes könyvváltozata, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61915 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ha lehet hinni az előzetes híreknek, akkor az MTV Movie Awardson - vagy azelőtt - lesz előzetes a TTT-ről. De én majd akkor hiszem, ha látom... 8) :D

OFF: ne haragudjatok azért, mert ezt ebbe a topicba pakolom be, de nem igazán tudom, hogy hova lehetne máshova:

Egy másik fantasy filmről lenne szó, amit nyáron fognak bemutatni az USA-ban - július 12-én.
A film címe: REIGN OF FIRE
Rendező: az X-aktás Rob Bowman
Főszereplő: Matthew McConaughey
Ez a film hivatalos honlapja:
bventertainment.go.com/movies/re ... ndex.html#
Már csak azért is érdemes ide ellátogatni, mert ilyen minőségi, gyönyörű honlapot ritkán látni - profi munka, öröm felfedezni. 8O Nézzétek meg, ha időtök engedi! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59677 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ilyen nincsen! Miért mindig másokkal történik ilyesmi! Hozzánk soha semmi ilyen nem kerül!!! Most megyek a falnak!!! Mákos!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59585 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58338 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Macintosh.Egy teljesen más oprendszerű gép mint a PC,és ami a pc-re megy,az arra nem.J és nekem ilyenem van. :?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58246 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Lehet, hogy nagyon hülyének néztek, de mi az a Mac?? :?: :?:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58243 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sajnos csak egy cikket olvastam róla,azt mondták,hogy júliusban jön!!De úgy se lesz jó Macre.... :cry:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57706 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Bocs, hogy itt is megkérdezem, de nem tud valaki valamit a FOTR-os számítógépes játékról? :?:
Amerikában már megjelent..

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56594 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sajnos a TTT trailert mégsem adják le az RTL2-n 19-én... :evil: :evil:

A theonering.netről szedtem le:
"Steffi writes: Here is a follow up to the earlier announcement of the German TV showing of the TTT trailer. I talked to the programming director today since I thought it curious that no other TV station around the globe would have it and here is the very sad but up-to-date information: They had massive problems to get the airing rights and thus the trailer won't be in the magazine to be shown on May 19th. They try to get it for a later date."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56399 Írta: Lassrien
Lassrien válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem toom hogy hogyan is van ez az egész, de amikor mi akartuk letölteni az új előzetest akkor a felénél mindíg lefagyott!!!
De ameddig láttam adfdig izgis volt főleg
Gandalf Szarumán orra!!
8O 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56363 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ha minden igaz, a német RTL2-n május 19-én helyi idő szerint (azaz a mi időnk szerint) 13 óra 25-tól leadják a TTT trailert! Videókat izzítani!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56178 Írta: netrunner
netrunner válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
jahhh...

De hülye vagyok :? ... most olvastam el a korábbi hozzászólásokat.

Akkor semmi újat nem mondtam... :)

NetRunner

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56177 Írta: netrunner
netrunner válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sziasztok!

Nem tudom, hallottátok e (én az imént olvastam), hogy augusztus és november tájékán fog kijönni a GYU DVD-n.
Ami érdekes az egészben az az, hogy lesz egy 4 DVD-s, kibővített változat is, ami tartalmazni fog rengeteg interjút, ÉS : az eredeti filmhez plussz, 30 percet!!!! (vagyis egy több mint 3 órás GYU verzó lesz a rajta)

Másszóval fél évem van rá, hogy szerezzek egy DVD lejáttszót!!!! :)

NetRunner

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #55932 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Annyit tennék hozzá: ha a forgalmazó a HP 2-t is a világpremierrel egyidőben, 2002. nov. 15-én (vagy kicsivel utána) mutatná be itthon is, megszűnne minden probléma, a Két Torony jöhetne dec. 18-án.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #55925 Írta: Indy
Indy válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sziasztok!

Azért zavarlak benneteket, hogy a segítségeteket kérjem egy számomra – és úgy gondolom számotokra - is fontos kérdésben.

Egy filmes szaklapból értesültem, hogy a Gyűrűk ura 2. (Két torony) c. filmet a magyarországi forgalmazó már megint késve, nem a világpremierrel egyidőben szándékozik bemutatni...hanem legalább egy hónappal később. Ez engem elszomorít, sőt felháborít.

Tavaly decemberben ugye hivatkoztak arra, hogy a filmkészítők az utolsó pillanatban forgalmazót váltottak, illetve, hogy a Harry Potter is abban a hónapban került a mozikba és féltették a nézettséget.
Nem örültem akkor sem, de belenyugodtam..
De idén miért játszák el ezt megint? Az Episode 2. jöhet május 16-án a egyidőben az egész világon, így nálunk is? Miben különbözik ez a film a Gyűrűk ura 2-től?

Arra kérlek Benneteket, hogy ne hagyjuk ennyiben a dolgot. Van módja, hogy a forgalmazónak felnyissuk a szemét, hogy legalább annyi rajongója van a Gyűrűk urának, mint a Star Wars filmeknek, és ugyanolyan fontos a rajongóknak hogy ne kelljen hónapokat várni a filmre, mint a Star wars filmek rajongóinak.
Ezért, kérlek Titeket, küldjenek emailt az Intercom Szerkesztőségének a következő címre: webeditors@intercom.hu , hogy felháborítónak tartjuk, hogy idén is el akarják csúsztatni a film bemutatóját, és inkább próbálják megoldani a 2002. december 18-i bemutatót nálunk is. Minél több email kapnak, annál inkább nagyobb az esélye annak, hogy időben nézhetjük kedvenc történetünk folytatását.

Köszönettel:

Indy

Indy (a mozimániás)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #55055 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

shaira írta: Akkor az első DVDn nem lesz hosszabb 30 percel a film?

Nem, az elsőn nem. Az benne a trükk. :)
Megveszi az ember az elsőt, mert nem bírja ki addig. Aztán a másodikat, aztán a Collector's Editiont. És utána még mindig ott a második és a harmadik rész, azzal is el lehet játszani ugyanezt. És a végén nyilván kiadnak majd valami hiper-szuper-full edition díszkiadást, amiben minden benne lesz.
Még jó, hogy nekünk erre nincs pénzünk, mint az amerikaiaknak. Én szerintem kivárom majd a másodikat. (Persze feltéve, ha kibírom addig. Augusztusban már elég súlyos elvonási tüneteim lesznek valószínűleg.) Még egy DVD-lejátszót is be kell addig szereznem. :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.804 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére