Faramir (David Wenham)

Több
19 éve 3 hónapja - 19 éve 3 hónapja #238354 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hááttt ezek nem unatkoztak... :P :lol: :roll: De azért jól hangzik, Adrael! :itscool: Velem az égegyvilágon BÁRMIT el lehet hitetni, de ettől függetenül is tetszik ez a variáció. :D

Eltöprengtem, hogy a beolajozottt Denethorért vajh miért nem epekedik senki?! :roll: :?: Miért e hátrányos megkülönböztetettség? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #238295 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Tindomiel írta: Bocs,hogy belekontárkodom ebbe a gyönyörű leírásba,de gyermekeik?
Nem csak egy volt nekik? (Elboron)


Szíves tájékoztatásul közlöm, hogy Elboron csak az elsőszülött, az Örökös volt.
Heten vontak testvérek!
Elboron vezetésre született, komoly és tünde-bölcs fiatalemberré serdül majd. Igazságszerető, okos, és logikus valaki, akinek az országában minden a lehető legjobb helyen van. Tiszta pillantású, az a fajta, akinek nehéz bűnnel terhelt lélekkel állni a pillantását. Nemeslelkű és őszinte. Külsőre magas és izmos, mint az apja, de az izmai sokkal rajzosabbak. Olyan, akiből első pilantásra látja mindenki, hogy vezére alattvalóinak. Fekete hajú és szürke szemű.
Korban őt követik az ikrek: Anor és Ithil
Lányok, de cseppet sem hasonlítanak egymásra, sem külsőre, sem jellemre. Az idősebbik, Anor Éowynra ütött külsőre, vagyis szőke, copfos, a szeme pedig az északi tengerhez hasonlatos. Magas és karcsú, és nagyon vonzó. Hűvös és friss, mint a téli reggelek, belsőre pedig nemes és nőies. A nagyanyjaira hasonlít, talán kissé szomorkás, de szereti a gyerekeket és nagyon segítőkész, kedves és szelíd mosolyú. A húga bezzeg a harcos Éowynra emlékeztet! Ithil gyönyörű fekete hajú, ami szabadon lóg a hátára és hollószárnyszerűen fénylő. Okos és temperamentumos, és rajong a bátyjáért. Hosszú férfikard lóg az oldalán, de nem öl vele, csak sebez. Elvei vannak és művelt, és nevetése gyakorta cseng végig az Ezüst városon.
A legidősebb öccs neve Éored. A rohír vérvonal érvényesül nála, szenvedélyes szőke, akárcsak a nagybátyja, Éomer. Imádja a hazáját, a nyílt tereket, a szelet, ami az arcába vág, és a lovakat. Hűséges és kiváló harcos, az a népvezér fajta. Ha a bátyját tiszteli a nép, érte rajonganak. Sokkal érthetőbb, kevésbé elvont, mint Elboron. Azonnal kimondja, ami a szívét nyomja, és előbb beszél, azután gondolkodik.
Faramund a következő. Ő a család művésze. Érzékeny és szégyenlős, kicsit félénk, de lehet, hogy kinövi idővel. Tünde-szerűen fogékony a szépre, énekel és regéket mond. Talán a régi nagy királyok és tünde vezérek szelleme kelt életre benne, de nem a harcos fajtából, az biztos. Gyönyörködik minden teremtményben, és örömét leli az alkotásban. Fekete a haja, vékony és magas, a szeme pedig feketével cirmozott ezüstszürke.
A soron következő Thurin. Az igazság bajnoka, és a végzet harcosa, akárcsak a nagy Túrin. Folyton a helyét és a sorsát keresi. Minden elnyomott védelmezője, olyan lendülettel áll ki a gyengék mellett, ami az emberek 99%-ából hiányzik. Hűséges és igaz barát, bár kevés az igazi barátja, de azok mellett bármi áron kitart. Kósza természet. Titoktartó és titokzatos, zárkódzott és szótlan. Testfelépítése rohír, vagyis kifejezetten izmos és erős, a szeme és a haja sötét.
A legkisebb a család aprósága, kicsi és elkényeztetett, de gyönyörű lány lesz belőle: Morwen. Kiscica ő, már most tetőtől talpig igazi nő, jó izléssel és bűvölő modorral, épp csak középmagas. Nem érdekli a múlt és a jövő, a jelennek él, mint a gyermekek általában. Szeret táncolni és énekelni, nevetni, és élvezi a népszerűséget. Hosszú fekete loboncába gyöngyöket font, és kék szeme csillog az életörömtől, mint a zafír.

[size=9:14zsjgr1]De ez csak fantáziajáték, visítsatok le nyugodtan. [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #238251 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta: Denethornak sokkal méltóságteljesebbnek kellett volna lennie! Ehelyett annnyira bolond, hogy az Őrnagy hozzá képest egészen normális. (Dobozoljunk, Tót úr... :twisted: )


ÁÁÁÁÁHHHH! Neeeeee!!!
Ez több volt, mint amit el bírok viselni... bocsi... :eek2: :cross: :up: *visítvaföldönfetreng* :lol: Niéla Alondriel, a hasonlataidtól kímélj meg, légyszi!! 8O :P :lol: ;)

Khm. Szóval. Nem tudom, említik-e valahol, hogy volt-e más gyerekük is Elboronon kívül... De mintha rémlene valami a lányukról... vgy csak álmodtam? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #238193 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Elboron az örököse volt Faramirnak, de attól lehetett még több gyereke.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #238192 Írta: tindomiel
tindomiel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Bocs,hogy belekontárkodom ebbe a gyönyörű leírásba,de gyermekeik?
Nem csak egy volt nekik? (Elboron)

Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #238186 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szerintem egy szép, nagy, Ezüstvárost emelhettek Emyn Arnenen, amiben ugyancsak besegíthettek a törpök és tündék is, hiszen a tündék visszatértek Ithíliába.
A neve Tirion, a tünde-város emlékére. A város a folyópartra, a legmagasabb domb tetejére épült, három nagy toronyból, és az oda felvezető út mentén épült házakból áll, és erős fal veszi körül. A falon három díszes kapu van, egy nyugatnak, híddal az Anduin felett, egy északra, Osgiliath felé, és onnan Minas Tirithbe, és egy délre, a tengeri kikötők felé, a kereskedelem számára. A fal mentén gyümölcsöskertek vannak, és isteni a kilátás az Anduinon túlra, nyugat felé, Rohan felé.
Faramirék a legmagasabb toronyban laknak, a neve Minas Mithril. Ez van legközelebb a folyóhoz, ebből nyílik a legnagyobb kapu, és a híd is. A híd körül hatalmas, gazdag kikötő épült ki, nyüzsgő piaccal, vásárosokkal, és átutazó kószák tömkelegével, jó hangulatú kiskocsmákkal.
Tirion kultúrális szempontból nagyon kedvező helyen van, hiszen a tünde nép közvetlen szomszédságában épült, a tündék szinte mindennaposan előfordulnak itt. Azok, akik nem hajóztak el, keverednek az emberi fajjal, és gyönyörű gyermekeik születnek. Kereskedelmi szempontból is kedvező a város fekvése, folyópart és kereskedelmi útvonal találkozik itt. Bár a városban alapvetően mezőgazdasággal foglalkoznak, gyümölcstermesztéssel és virághagymákkal, az átutazó kereskedők számtalan gyönyörű holmit hoznak külországokból, és érdekes könyveket is.
A lakók szeretik a városukat, de szívesen bebarangolják a környéket is. Érdeklődőek a tünde-művészet iránt, és könnyen tanulnak idegen nyelveket. Szívesen fogadják a vendégeket, ugyanakkor öntudatos városlakók, és büszkék a Gyűrűháborúban elért sikereikre, valamint a pusztulás után felépült szépséges városukra.
Faramirt, Éowynt, és a gyermekeiket nagyon szeretik. Faramir gyakran felutazik Minas Tirithbe, de a király is gyakran látogat a Helytartók Városába. Faramir többé nem költözik vissza gyermekkora színhelyére, de mindig szeretettel emlékszik vissza rá. Otthonává válik Tirion, ahol a családjával él.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #238179 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Quairessa: a regény alapján valóban így van, remélem Niéla is csak a filmre gondolt :wink: de én maximálisan egyetértek 8)

[size=9:3bds5ldf](amúgy összevontam a két egymás utáni hozzászólásodat, mint topicgazdi)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #238175 Írta: Quairessa
Quairessa válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta: Én a helyében biztos nem siratnám apucit... elvégre csak azt kapta, amit megérdemelt... *gonoszvigyor* Fenntartom, hogy Vader egy mintaszülő volt Denethorhoz képest.




Nos, én mint No1 Darth Vader rajongó, állítom hogy Denethor se volt cseppet se rossz a regény alapján... Kár hogy a filmben gonosznak ábrázolják, a filmbeli Denethorhoz képest Vader tényleg mintaszülö. Mint azt többször kifejtettem, a regényböl szerintem egyértelmü hogy Denethor szereti Faramirt is, egyszerüen csak az a baj hogy kevésbé jön ki vele mint Boromirral mert nagyon is hasonlítanak (Mármint Faramir és Denethor); a regény története alapján Denethor nem a biztos halálba küldi a fiát Osgiliathba, és ahhoz képest hogy Faramir hírei a Gyürüröl mennyire sokkolták nagyon is megértöen viselkedik.

Niéla Alondriel írta: Faramir? Biztos ő lesz a diplomata, vagy ilyesmi, akit el lehet küldeni tárgyalni... elvégre van csini felesége, akivel villoghat. :D


Nos, Faramir szerintem Helytartóként nagyon is fontos volt Gondorban hiszen Aragorn Arnor királya is lett, és ha északra ment, amit valószínüleg megtett (ha másért nem, hogy kiszabaduljon Minas Tirithböl egy kicsit ;) )Gondort a Király távollétében a Helytartó vezette.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #238164 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Pajtikák, mondtam már, hogy a Denethorrólbeszélési vágyaitokat itt szabadon kiélhetitek, nem számítom OFFnak! :wink: (Minek még egy topic, amikor még ide is van, hogy 1-2 hétig senki sem ír?! Az csak még jobban pangana... :roll: :wink: )

Öhm azonkívül h. az "Aragorn az Éowyn-főzte ragut eszi" jeleneten mindig padlót fogok a nevetéstől, szerintem túlzás, h. Éowyn ennyire csak a kardozáshoz értene... :? Hiszen persze, az a szíve vágy, hogy harcolhasson, de eddig ezt nem tehette, hanem "ki kellett szolgálnia egy öregembert, akinek az apját és az anyját is pótolnia kellett volna" (fejből idéztem a filmet), ergo akár tetszett akár nem meg kellett tanulnia a házimunkát. És mivel Théodent szerette gondolom igyekezett minél inkább kiszolgálni hátha az segít.

Silima: elég nagy Gondor, hogy elkelljen a királynak a segítség :wink: Főleg hogy Ithilia most már teljesen az övék, és Mordort is ki kell pucolni, ha nem is költözik oda senki. Szóval szvsz nem kell félteni, volt szegénykének dolga elég :) :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #238120 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Faramir? Biztos ő lesz a diplomata, vagy ilyesmi, akit el lehet küldeni tárgyalni... elvégre van csini felesége, akivel villoghat. :D

Denethornak sokkal méltóságteljesebbnek kellett volna lennie! Ehelyett annnyira bolond, hogy az Őrnagy hozzá képest egészen normális. (Dobozoljunk, Tót úr... :twisted: )

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #238108 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hát, éhen halni nem fog, az biztos... Bár Éowyn konyhaművészete mellett... :twisted: Ki tudja? Vajon Aragorn ellátta jó tanácsokkal Éowyn főztjére vonatkozólag? :lol: :twisted: 8O
Az meg más kérdés, hogy Helytartóként mennyire szűkült le a hatásköre a király mellett? Teljesen? Néha előjön ünnepnapokon és mosolyogva integet a népek? Mert mást nem nagyon tudok elképzelni... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #238105 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hát, azért nem annyira szegény, végülis egy csini kis ország helytartója. :) De tényleg sajnálom. S a filmben szerintem is Denethor kicsit közveszélyesre sikeredett...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #238099 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta: Hát ez az! én hiába nyavalyogtam, hogy nyissanak neki topicot...

Naná, hogy a könyvben nem Rossz! Ott az egyik kedvencem. És nem úgy viselkedik, mint egy hisztis primadonna.


Hááátttööö nem ez a hasonlat jutott volna először eszembe róla... 8O :lol: :D
A filmben egyrészt negatív lett, másrészt TÚL őrült. A könyvben csak úgy elvolt, és nekem elég beszámíthatónak tűnt. A filmben meg mindenkinek át akarja harapni a torkát, akinek nem tetszik a képe. Szegény Faramir... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #238095 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hát ez az! én hiába nyavalyogtam, hogy nyissanak neki topicot...

Naná, hogy a könyvben nem Rossz! Ott az egyik kedvencem. És nem úgy viselkedik, mint egy hisztis primadonna.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #238090 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ugyan már, Denethor nem volt olyan rossz fej szerintem, mint amilyennek a filmben beállították. Ott mintha csak az érdekelte volna, mikor Faramir megsérült, hogy a Helytartók Háza kihalt... a könyvben azért eléggé emberinek éreztem (apropó, hogyhogy nincs külön szoba szentelve neki?! :nono: )
Igaz, ami igaz, az időt egy kicsit nagy vonalakban kezelték... de sebaj... :? De a fő, hogy mit tudjuk, hogy Aragorn gyógyította meg, és hogy Éowynnal hogy jöttek össze. Aki meg nem olvasta a könyvet, az olvassa el! :twisted: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #238086 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Én a helyében biztos nem siratnám apucit... elvégre csak azt kapta, amit megérdemelt... *gonoszvigyor* Fenntartom, hogy Vader egy mintaszülő volt Denethorhoz képest.

Hát igen, de a legnagyobb rejtély: ha egyszer Aragorn hozzá se nyúlt a kis szexi bálványunkhoz, mitől lett hirtelen olyan jól, hogy már fel is kelhetett? Ráadásul nekem úgy tűnik, ez még a csata utáni estén van...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #237838 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nem is tudom...Az a jelenet olajosan nagyon hatásvadász - mondjuk tuti a hatás....nálam legalábbis... :lol:
[size=9:2x79eik0]Tudjátok, hogy megcsodáljuk a szép hosszú szempilláit meg a száját...[/size]

Igen, igen, igen, valóban fájdalmas a jelleme eltorzítása, és az is, hogy nem igazán érti meg Éowynt a filmben, mert nem tudja, mitől van úgy elkenődve. És nem kérdezheti meg Trufát, mint a könyvben, mert az a Fekete Kapunál kolbászol ( :wink: )
Inkább olybá tűnik, mintha ő az apja miatt lenne padlón, Éowyn meg Aragorn miatt, de nem kíváncsiak, miért szomorú a másik, csak vígasztalgatják egymást. Egyébként a könyvben nem búsult enyire látványosan Denethor miatt. Ott a tünde-bölcsesség átsegítette a nehezén, és azért tudott annyira Éowynra koncentrálni, mert olyan ember ő, akit mélyen áthat a szánalom minden teremtmény iránt, többek között az apját iránt is. (vö. Tolkien :wink: , ez nem plágium, ugye???)
Éowynt nem csak szánta... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #237707 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nem ér hozzá, inkább karddal riogatja Frodót...

Ez nagyon fájt. Hiszen elvileg NEM IS AKARJA LÁTNI!!! És nem Samunak kéne felvilágosítani, miért halt meg Boz, mert erre rájöhetne magától is...

A RotK-ban már tökéletesen rendben van. Bár néha azért beszólhatna a papának, pl. hogy "a közelmúltban legalább egyszer a te akaratod érvényesült..."

Igen, az ÉÉÉÉÉÉÉÉÉDES a legjobb szó rá...
Főleg beolajozva... ahh...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #237635 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Amiből egy kicsit lehet következtetni a valódi Faramir jellemére, az sztem az a jelenet Pippinnel. Tudjátok, amikor elmondja, övé volt a ruha, amit Pippin megörökölt. Ott olyan tiszta és egyértelműen pozitív, amilyet ritkán ad ki a film Faramirral kapcsolatban. És NEM, EZZEL NEM A FILMET AKAROM SZIDNI, csak azt mondom, a könyvbeli Faramirba akár én is bele tudnék szerelmesedni, míg a filmbeliben csak a külleme vonzó (átkozottul az... :oops: ), a lelkisége nem annyira...Bár, ha jobban meggondolom, csak emberi. Esendő. És nem ér hozzá a Gyűrűhöz. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #237588 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Én nekem is tetszett az Ispotályos jelenet... de sztem ez röhejesen kevés! Ebből nem lehet rájönni, hogy miylen kapcsolat alakul ki Faramir és Éowyn között. Szerény véleményem szerint.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #237570 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Adrael írta: De kétségtelenül roppant jóképű, talán megkockáztatnám a "szép" szót is... :oops:

Roppant jóképű?---- oké, van benne valami. Szép?
Elhiszem. De én egy másik szót találtam rá : ÉDES! :oops:

[size=9:43lgrww4](idézés javítva by /me - topicgazdi :wink: )[/size]

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #237521 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szegény öreg...

De legalább Farinak nem lett különösebb baja, legalábbis akkor nem.
(Kis nazgúlvisítás két méterről, mi az...)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #237515 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta: Osgiliathban is van pár pulszjelenet, ott is édes...

Amúgy: hogy hívják az ősz hajú mellékszereplőt, aki folyton körülötte van, és Gothmog nyírja ki?

Faramir testőrét Madrilnak hívják.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #237508 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Osgiliathban is van pár pulszjelenet, ott is édes...

Amúgy: hogy hívják az ősz hajú mellékszereplőt, aki folyton körülötte van, és Gothmog nyírja ki?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #237199 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ma láttam a bővítettet! :hello:
Egyszerűen zabálnivaló az ispotályjelenetben! :dance:
Bár...kicsit mintha nem értené, mi a baja (lelkileg) Éowynnek :hein: , a lány meg, mintha azt mondaná: Ó, nem baj, hogy nem értesz meg, már beletörődtem, hogy a férfiak ilyenek... :cry:
A könyvben meg az volt a pláne, hogy Faramir :faramir1: anélkül is értette Éowynt :eowyn1: , hogy az két szót szólt volna, jobban értette, mint a nő saját magát.
De kétségtelenül roppant jóképű, talán megkockáztatnám a "szép" szót is... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #236290 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Éowyn, amint ráugrik Faramirra? Könyörgöm, vizuális típus vagyok...

:lol: :lol: :lol:

Viszont Fari gyönyörű... és azért jó, hogy többet foglalkoztak vele...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #236172 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ja, oké, leesett... :oops:
Így viszont úgy vélem, olorin, hogy nincs igazad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #236159 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
olorin: cortez olyan emberre hivatkozott aki nem olvasta a könyvet.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #236155 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

olorin.papa írta: :oops: Olvasgatva itt a hozzászólásokat, látom ám hogy megváltozott az emberek látásmódja... :x ezekből arra következtetek, hogy Eowin kapcsolata Faramirral afféle "ló nincs szamár is jó" :evil:


Ezt nem egészen értem. :roll: Kifejtenéd?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #236142 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
:oops: Olvasgatva itt a hozzászólásokat, látom ám hogy megváltozott az emberek látásmódja... :x ezekből arra következtetek, hogy Eowin kapcsolata Faramirral afféle "ló nincs szamár is jó" :evil:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.678 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére