Csináljunk filmet!

Több
22 éve 5 hónapja #54714 Írta: Dory
Dory válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!

Míriel írta: Kedves Telcontar Leli!

Ki sem tudjuk fejezni hálánkat, amiért levennéd ezt a súlyos terhet vállunkról! Végre! Vki, aki ÍRNI akar, s nem csak tervezget!
Hát... Brisa és én is felvetettünk egy-két sztoriötletet, de szerintem Dínnek írj, v. Laegolasnak ezzel kapcsolatban.
pussssz: Míriel


No.1.: Filmet? hm... mi a suliban épp a Sikoly 4-et forgatjuk Sikolybuzi haverunkkal, és épp elég nekem ott rendezni/díszletelni/főszerepleni, mellesleg, szívesen megcsinálnám én is...
No.2.: Ha átnéztek a vegyesbe, és ott a Szinkronhoz, ott is találtok jobbnál jobb szövegeket (nem a saját firkantmányomra gondoltam...)
No.3.: Mint Egyetlen Férje Által Kirúgott Tündetanárnőd Leli, javasolnám, az Ai na vennuit csak köszönésre, ne elköszönésre használd... :oops:

People are like crayons, it's not what color they are, it's the picture they make.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54483 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Kedves Telcontar Leli!

Ki sem tudjuk fejezni hálánkat, amiért levennéd ezt a súlyos terhet vállunkról! Végre! Vki, aki ÍRNI akar, s nem csak tervezget!
Hát... Brisa és én is felvetettünk egy-két sztoriötletet, de szerintem Dínnek írj, v. Laegolasnak ezzel kapcsolatban.
pussssz: Míriel

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54458 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Sziasztok!

Úgy hallom, hogy még nincsen írótok. Ha leírnátok a története addig, amíg megvan, az nagyon jó lenne, mert lehet, hogy tudnék segíteni az írásban. Szivesen írok, és már egy színdarabot is csináltam. Ugyanakkor rendezősegéd voltam a sulink egy igen nagy szabású darabjában (és most vagyok egy következőben). Ha akarjátok, felteszem számotokra is elérhető helyre eddigi érdemesebb munkáimat.

Nem tudom, hogy mikor mennyi időm lesz, de remélem lesz elég, hogy segíthessek.

Ai na vennui

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54350 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Kedves Twich!
Hát, az én elképzelésem teljesen azonos a tiéddel: talán lehetne egy kis intro az elején, hogy mindenki értse, miről van szó. Bár van, ahol nagyon megcsavarják a történetet, akkor viszont nagyon nehézkesen derül ki, miről is van szó, de utána örül az ember, hogy: "én rájöttem!"
Hát, happy end? Hogy kibékülnek az eddig elsimíthatatlan ellentétek, és rájönnek, kalandjuknak semmi értelme nem volt, bár nemes és érdemes céllal indultak útnak. De legalább nem az ő hibájuk, nem okolják többet magukat.
Puszi mindenkinek: Míriel
Ja, és miért van itt olyan nagy pangás?

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54324 Írta: Twich
Twich válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Míriel: Te hogy képzeled a történetet? Az előzményekkel kezdenéd és utánna jöhetne a visszaemlékezés vagy rögtön a közepébe vágnál és az emlékekből derülne ki a múlt? Én ez utóbbit támogatnám, de persze ez csak magánvélemény. Azt is említetted, hogy lehetne happy end a vége. Ezt hogy érnéd el? Visszaküldenéd a szereplőket a múltba?

Twich

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54043 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Százezer üdvözlet!
Uhh! Hát, egy baráti tanács szerint a magyar lenne a legideálisabb, mert azt nem kéne lefordítani (nagyon :wink: ) a nézőknek. Ez igaz. Viszont én nem hiszem, hogy elég lennék egy ilyen nagy mű megalkotására, úgyhogy szeretettel várok minden nyelvtörihez kicsit értő embert is.
A másik része, hogy a segítők és én lefordíthatjuk ómagyarra, de kéne egy eredeti szöveg is, amit vmi jó tollú emberkénk lelkesen megírhatna.
Aztán választhattok hogy milyen stílben és grammatikai formában írjuk meg a cuccot. (HB, GyS, KTSz, vmelyik kódex, ÓmS, esetleg TA, v. boszorkányperiratok)
Már látom magam: nyelvemlékhamisító a szigorlaton :twisted:
pussz mindenkinek, akinek jár, különös tekintettel az eddig ismertetett személyekre.
Estel: köszönöm, Te második Gyergyai :wink:

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53964 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!

Míriel írta: Estel, Estel Adániel, miért nem vala-valázol? :wink:

Vala-vala! :lol:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53961 Írta: Twich
Twich válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Líthas!
Míriel: a nyelvet rád bízom. A germánt még úgy ahogy megértem, de csak mai formájában :D és ez visszafogott szinten az angolra is igaz, de ez minden. Jobb lesz, ha nálam hozzáértőbb személy intézi a dolgot.

Twich

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53829 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Kedves Twich!
Köszönöm szépen :D Nekem is tetszik az ötleted, nagyon jó: el tudom képzelni, hogy az illető a halántékát v. a szemét dörzsöli, és enyhén bolondnak érzi magát :wink:
Milyen szöveg lehetne az? Legyen ómagyar? V. vmi indogermán? Esetleg maga a Kalevala?
Annyiban fel tudom ajánlani a segítségemet, hogy magyar nyelvtörténetből most fogok szigorlatozni, és amennyiben magyar lesz az adott nyelv, akkor segíthetek régies alakokat összehozni neki. De ha óangolra gondolsz, akkor meg letámadjuk Lamorakot, és rákényszerítjük (szépen mosolygunk rá), hogy segítsen. :wink:
Nem csak Twich, hanem a többiek véleményére is kíváncsi vagyok, meg gondolom Twich is :wink:
Estel, Estel Adániel, miért nem vala-valázol? :wink:
Pussz everybody, és különös tekintettel azoknak, akiket illet, + Twichnek is

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53683 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!

Minerva írta: Estel, Drága Estel!
Hát mié' nem küldöd azt a progit? vagy legalább egy linket! Plííz!

Jaj, Minerva, Drága Minerva! :o
Ne haragudj!! :roll:
Úgy jártam, mint Papsajt Ászok - Gandalf levelével... :P
Itt a link:
www.tolkien.hu/misc/tengwar
Itt mindent megtalálsz - a fontokat is és a progikat is... :)
Ne nyúzz meg elevenen, légyszííí! :wink:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53678 Írta: Twich
Twich válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Aiya!
Mindenek előtt Míriel alaptörténete nagyon tetszik és ezúton küldöm elismerésem érte.
A reinkarnációt illetően lenne egy ötletem a csapat "ébredéséhez", az emlékeik visszatéréséhez. A kiváltó okról nem tudom mit gondoltok,
szerintem valamiféle régi nyelven íródott szöveg, talán éppen az akkori történelmet elbeszélő írás nyomán történjen. És az is jó lenne, ha a felismerés nem villámcsapás szerűen érné őket, hanem szépen lassan alakulna ki.
pl.
Épp a buszmegállóban álltam, a tegnapi délután sehogy sem ment ki
a fejemből. A "könyv" szavai egyre ott viszhangzottak a fejemben, mint
egy szűnni nem akaró suttogás. Néha már a szél búgásában és a fák susogásában is hallani véltem a titokzatos szótagokat. Egy hűvös szellő megborzongatott és a világ amit ismertem ebben a pillanatban olyan távolinak tűnt. Mintha köd venne körül, szürke, ragadós, amit csak én látok. Ebben a pillanatban egy ló felnyerített, egészen a közelben és valahogy évszázados távolból. Egy fekete mén vágtatott felém az úttesten. Körülnéztem. Úgy tűnt senki sem vette észre rajtam kívül, vagy nem is látják. Lehunytam a szemem. Amikor újra felnéztem a ménnek nyoma sem volt, a köd eltisztult. Egy fekete sportkocsi suhant el mellettem. Nem értettem semmit.

Ha tovább folytatok thriller lesz belőle, ha nem mindjárt horror.
:twisted:
Várom az észrevételeket, kritikákat.

Twich

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53578 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Alyr: Javaslom, nézz át a Találkozások topikba!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53574 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Még senki sem reagált az ötletemre... ennyire kritikán aluli?
Mikor lesz találkozó nyáron? (jún. 11 után ráérek...)
Mert az bagyon szép, hogy itt már mindenki ismeri a másikat, felidézitk a kedves, régi szép emlékeket,
de :(
én :(
még:(
nem :(
ismerek:(
senkit :cry:

mi lesz így velem????

UI: Míriel: kösz...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53499 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Százezer üdvözlet!
Bocs, Nazgúl, nem tudtam, hogy az illető "fószer" egy hölgy. Megtévesztő nevet használt :roll:
Eia: részemről a megtiszteltetés, hogy megismertelek Titeket, és nagyon aranyosak voltatok egytől-egyig a Találkozón. És én úgy érzem, igen jó kapcsolatot sikerült létesítenünk így, mint egymásnak ismeretlenek.
Pussz: Míriel

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53145 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Míriel: Megtisztelsz. :)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53120 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Nos, ez a "Grincs nevű fazon" történetesen a barátném... :) Ugyan nem olvastalak benneteket végig, de majd szólok neki, hogy nézzen errefelé.

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53081 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Kedves Eiám!
Hogy miért pont Nektek jár különpuszi? Hát, talán azért, mert Ti álltok hozzám a legközelebb, vagy Ti kommunikáltok vélem a legtöbbet...

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53075 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Míriel: Gillz volt az írnokunk..

különös tekintettel Laegora, Dínre, Estelre, Esgalra, Brisára, Gillzre, Eiára, Nyulhoppszra, Rayanra, és persze kedves Mesteremre, Alyrra)

Mért pont ránk? :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53062 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Százezer üdvözlet!
Esgal: nem azért (igazad van) mondom, de én emlékszem egy Grincs nevű fazonra, aki INGYEN felajánlott nekünk vágószobát, vágást, stb.
Ez itt szervezési kérdés: a találkozón anno megpróbáltunk összeírni egy listát (ha jól emléxem, Gillz volt a tollforgató), de nem ment fejből.
Kéne egy ráérő ember (ez, sajnos nem én vagyok), aki visszanézi a régi üziket, összeírja az ajánlatokat, rákérdez, hogy még tartják-e, és összegzi nekünk az eredményt.
Hasonló rettentően elszánt embert keresünk, mint leendő forgatókönyvírónkat! :P

Remélem, a vázlatommal nem bántottam meg senkit, nem kell elfogadnotok (ha emlékezőtehetségem nem csal, vmi hasonlót szültünk ki a találkozón is), csak vázlatpontszerűen ismertetem az általam gondolt lényeget.
Szerintem az én akármimnek belső tartalma az, hogy egyetlen ember nem okolható a népe tetteiért, nem okolható egy embercsoport sem. Az elbukott küldetés nem a kalandozókon múlott, hanem a népeken, akik "egymás ellen acsarkodtak" (István, a király). Ha lett volna bennük békevágy, kibékülhettek volna.
Különben a történelem is engem igazol (lásd: hitleri Németország - a diktatúra alulról jött, nem pedig felülről, ahogy nekünk tanították).
pussz minden olvasónak (különös tekintettel Laegora, Dínre, Estelre, Esgalra, Brisára, Gillzre, Eiára, Nyulhoppszra, Rayanra, és persze kedves Mesteremre, Alyrra)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52994 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Üdv!
Esgal rátapintott a lényegre...
Míriel megintcsak jókat írt, mint ahogy szokott.
Brisa: Ha egy tünde vissza tud jönni Valinorból, akkor vehetjük úgy, hogy Gollam kiejtette a Gyűrűt a kezéből, és a fele megmaradt. És egy fél Gyűrű is iszonyatos erővel bír... aztán megtalálják... akárhol...mondjuk pont a főszereplők, és aztán eljönnek páran a Gyűrűért, nem is beszélve az eredeti gazdájáról, akit megintcsak elkerült a teljes megsemmisülés...
Bár ez nem a legjobb ötlet... :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52982 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Hello emberek!
Most nem tudok sokat maradni,de annyit mondanek,hogy kiraly otletek jottek ossze errefele,tenyleg egyik jobb,mint a masik!Nagyon tetszik!Otleteim nekem is voltak,de nem tudom,ezek utan le merjem-e irni.Nem szokasom hizelegni,de ez van!
De:
1.ki vallalna forgatokonyvirast?Ez ugyanis hatalmas melo es rengeteg ido,meg nemely profiknak is honapokba telik.En nem akarok senkit letorni,de ez alapkerdes.
2.Szereplok?Nem mondhatni,hogy a topicon logok allandoan,viszont azt meg en is latom,hogy a vallalkozo kedvuek enyhen szolva kevesen vannak.
3.Eszkozok?Most nem a jelmezrol,effektrol stb.-rol van szo elsosorban,hanem az alapokrol:kamera,vagoasztal,ezekhez "kezeloszemelyet",etc.

Nem akarok kotozkodni,tenyleg,tavol alljon tolem,de engem ez is erdekelne.Ha csak en kerdezek marhasagokat,vagy elkerulte valami a figyelmemet,akkor mea maxima culpa,csak szoljatok!Mert jo lenne,ha tenyleg osszejonne ez a filmes dolog...

Namarie!
Esgal

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52954 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Na halihó!

Már megint nincs időm netezni, el vgayok havazva, mint Szibéria, úgyhogy kérnék valamit az itt jelenlévő ifjaktól (vagy nem ifjaktól):

Plíz, valaki, aki huzamosabb időt tölt a fórumaon, rittyentsen össze nekem egy átfogó vázlatot az elmúlt hetek eseményeiről, mert le vagyok maradva, mint a borravaló, az Explorer pedig nem és nem hajlandó lementeni nekem a topicot. Jó?

Előre is köszi!

Namárie!
Dínchamion

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52918 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Nos, mivel a szerver úgy vágott le, hogy csak csörögtem:
Rövidebb variáció:
Általam kigondolt sztori: Dín kerettörténete: Két nagy embernép akar harcba bocsátkozni egymással (talán Rohan és Gordon), értelmetlenül, testvérvért ontva. Néhány jóérzésű kalandozó felkerekedik, hogy ezt megakadályozza. De bizalmatlanok, egymásban sem bíznak meg (ez Melkor újabb Homálya, valljuk be, jobb, mint a gomolygó köd), mert sok lény érdeke, hogy a béke ne szülessen meg. Egyik királytól mászkálnak a másikig, kalandból kalandba keverednek, de végül egymás ellen fordulnak és elvesznek. Mivel nem tudták megakadályozni a háborút, ez a Világ lett itt, amiben ma élünk (nincs mágia, nincs szeretet, nincs a természetet megbecsülő papirend, nincs vallási és egyéb tolerancia, stb.)
A jelenben élnek (reinkarnálódtak?), és minderre visszaemlékeznek, egymást okolják, más-más nézőpontból látnak mindent.
Lehet happy end is, ha gondoljátok.
Ebbe kérlek, ne vetítsetek aktuális politikai töltetet!
Mindenkinek szíve-joga másképp gondolni, mint amit én leírtam, remélem, nem sértek meg ezzel senkit.
Szerintem kis költségvetésből is tudunk kalandos filmet összehozni belső tartalommal.
puszi: Míriel

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52904 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Miért lenne furcsa? Hiszen abban a világban senki nem hisz sem Melkorban, sem a valákban. Meg a tünde nem csak azért jön, hogy rámutasson a Homályra, hanem a valák üzenetét és segítségét is elhozza.

Szerintem maradjatok Dín ötleténél. Nekem a közeljövőben úgysem lesz időm ezzel foglalkozni. Oké?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52837 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Brisa és egyéb kételkedők:
"Meghalni nem halhat meg az,
Mi örökkétig áll,
Számlálatlan korok során
Enyészik -a Halál"
Semmi sem örök...
Minden múlandó.
És ha ti tényleg olyan filmet akartok készíteni, amiben jön egy tünde, (kb 7000 évvel azután, hogy Valinorba költözött) hogy figyelmeztessen arra, ami már Melkor Angbandi uralkodása óta nyilvánvaló (hogy elszórták a gonoszság csíráit a Földön) az kicsit furcsa... nem?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52812 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Míriel: Vala vala.. :wink:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52751 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Alyr: Pont azt a verziót írtad le, amit én mindenképp el akarok kerülni. Mert Melkor bilincsei nem tudnak elkopni, és Szauron sem tud feltámadni!!! Szóval halljuk a további ötleteidet.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52677 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Estel, Drága Estel!
Hát mié' nem küldöd azt a progit? vagy legalább egy linket! Plííz!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52666 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
:D Már épp akartam mondani, hogy a régi magyar énekekben az a jó, hogy tele vannak "valákkal" :lol:
Alyr: Mandos börtönéből nem szabadulhat sem ember, sem tünde, sem vala... :(
Brisa: Akkor maradhat az Öregerdő... :wink:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52655 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Ezt hallgassátok meg!
Hábroságban walacnok kegyüsségek (háborúban vala kegyességük)

Gyulafehérvári sorok, nyelvemlék
Amikor az órán néztük, dobtam egy hátast, végig a 'valáknak'on nevettem, enyhén gumiszobára érettnek láthattak :wink:
Balassi életművében kitartóan turkálok, majd szólok, ha megtaláltam az Igazi Dalt.
Addig is puszi (különösen Dínnek, Eiának, Laegonak, Estelnek, Brisának, és persze szeretett Mesteremnek, Alyrnak)
Míriel

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.608 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére