Kószák Könyve

Több
17 éve 9 hónapja #295638 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

svindler írta: Ez a topik arra szolgál, hogy a Kószák Könyvén (KK)
dolgozók munkáját elösegítse. Itt lehet kérdezni, dícsérni,
kommentálni és építö jellegü kritikákkal ellátni mások
novelláit.

Mint tudjuk, a Kószák Könyvének ötlete a Kószák Szövetségén
belül merült fel. Mostantól fogva azonban már nem csak a
kószák, hanem bárki írhat bele egy novellát.

Hogy mi is a Kószák Könyve? Nos, ez egy novellagyüjtemény,
amelynek minden egyes írója egy harmadkori kósza életét
vagy annak egy epizódját dolgozza fel. Tehát a történet
játszódhat a Gyűrűháború ideje előtt, alatt és némileg után
is. Lehet találkozni a GyU szereplőivel, más KK író
hösével, de lehet újakat is kitalálni. A lényeg, hogy
illeszkedjék a GyU történetéhez. DE TOLKIEN-NEL SEHOL NEM
SZABAD ÜTKÖZNI! Ez a legföbb szabály.

Az eddig elkészült, illetve készülö müveket itt
olvashatjátok: www.tolkien.hu/app/koszak/ .


Grion:Szerintem ez elég válasz.

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295331 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Bocsánat, új vagyok, de mit takar a Kószák Könyve? Lusta vok visszaolvasni.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #292904 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

endor írta: mindenki megtalálhatja?


Mit?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #292878 Írta: Endor
Endor válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
mindenki megtalálhatja?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 16 órája #290074 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Kedves Csopvezek és Tagok, Kószák!

Én lettem a Fan Fiction rovat szekesztője a Tolkien.hu-n.

Szeretnék megkérni mindenkit, hogy a közérdekű közleményeket (próbákat, előadásokat) illetve az alkotásokat (rajzokat, zenét, verset, novellát, bármilyen kreatívot) a rovatomba is töltsétek fel. Nagyon örülnénk neki, hisz itt is keresgélnek a látogatók és a galéria eléggé üres még.

A következő kérésem az lenne, hogy a még meg nem alakult csoportok alakuljanak meg mielőbb, mert így az oldaluk üres marad.

A kevésbé aktív csoportokat pedig szeretném aktivitásra buzdítani, itt a tavasz, mindenki tele van energiával, ébredjetek fel Ti is téli álmotokból

Nagyon várom, hogy munkát adjatok nekem , mindenkinek sikeres alkotást kívánok

Remzymama/Tünde

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282292 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Brisa írta: Sesy, semmi nem veszett el, csak áthelyeződött az új kategóriarendszer kialakítása miatt.

Itt megtalálod az össze írásodat: www.tolkien.hu/list.php?c=1&m=32 ... 2&search=1 (Egyszerűen használtam a keresést. :wink: )

.


tudom, ezeket megtaláltam, ennyire lamer nem vok... :D viszont a hosszabbaknak a vége le van maradva :roll:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282078 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Sesy, semmi nem veszett el, csak áthelyeződött az új kategóriarendszer kialakítása miatt.

Itt megtalálod az össze írásodat: www.tolkien.hu/list.php?c=1&m=32 ... 2&search=1 (Egyszerűen használtam a keresést. :wink: )

Arra kérlak, hogy a 'Szerkeszt' gomb segítségével sorold be a megfelelő kategóriákba mindegyik írásodat. (Bár ahogy látom, megváltozott a nick-ed, lehet, hogy nehézségeid lesznek vele. Szólja akkor.)

Ez mindenki másra is vonatkozik. Túl sok írás gyűlt már ahhoz össze, hogy szegény Kincső győzze egyedül besorolgatni. Szóval mindenki keressen rá az írására és pipálgassol bal oldalt.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282049 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Kincső (Thilanna) írta:

Sesy írta: izé... véletlenül valaki régesrég nem mentette le az egyik kószasztorimat (remény egy álomért..)..? Mert itt csak a fele van fent, és nekem már nincs meg :( De gondolom senkinek nincs meg :bawling:


Szerintem nekem megvan a másik gépen... majd megnézem. :wink:
Ha él az itt megadott e-mail címed, oda elküldhetem, ha megtalálom.


imádlak :D

ide küldd, ha megvan: sesyke@gmail.com

^_^

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282031 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Sesy írta: izé... véletlenül valaki régesrég nem mentette le az egyik kószasztorimat (remény egy álomért..)..? Mert itt csak a fele van fent, és nekem már nincs meg :( De gondolom senkinek nincs meg :bawling:


Szerintem nekem megvan a másik gépen... majd megnézem. :wink:
Ha él az itt megadott e-mail címed, oda elküldhetem, ha megtalálom.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282027 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
izé... véletlenül valaki régesrég nem mentette le az egyik kószasztorimat (remény egy álomért..)..? Mert itt csak a fele van fent, és nekem már nincs meg :( De gondolom senkinek nincs meg :bawling:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267911 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
FELHÍVÁS

Ezúttal hívjuk fel a tisztelt publikum figyelmét arra, hogy megváltozott a TolkienHU (bal oldali) menürendszere. A változás a Fan Fictiont (ami hamarosan a Kreatív Szekció nevet fogja megkapni) is érinti. Íme az új rendszer:

Kreatív szekció (a jelenlegi Fan fiction átnevezve) (Ez a főkategória!)


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262599 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Közérdekű közlemény

Talán már olvastatok róla, hogy a tolkien.hu őszig tartalom-feltöltés-en kell átessék. :idea: Mivel én lettem a Kreatív szekció / Fan Fiction rovatvezetője, keresek lelkes embereket/tüncöket/egyebeket, akik az egyes témák, csoportok ad1. bemutatását, ad2. híreinek figyelését, ad3. képgyűjtést, ilyesmit vállalnak.
Júni 28 - júli 7. között sajna nem leszek Pesten, de ez idő alatt kidolgozok egy részletes koncepciót, de addig is minden öltetet, segítség-ajánlatot várok!!! :wink: (priv, mail - akár kincso@tolkien.hu is :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255710 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Sziasztok!
Én meg feltettem a Küldetés 7. fejezetét, amit Kincsővel írtunk együtt
kritikákat én is várok
Nefi

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255342 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Hali Kószatársak és mindenki más! :)

Feltettem az Ithiliai történet 9. fejezetét, ha engedélyezésre kerül, ezen a címen olvashatjátok (nem fért már ki a többihez). :wink:
Véleményt, kritikát szívesen veszek! :P
no itten olvasható :wink:

Kincső/Thilanna :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #242427 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Apropó hiányzás, Brisa: Sillel mi van? Rég láttam?

Amúgy készül az új kép, amint feltámad a gépem, folytatom ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #242326 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Halla írta: Bocsi,de még mindig nem tudom hogy hogyan lehet engedélyeztetni az írásomat,nem mondaná el valaki? :(


A Fan Fiction-öket én engedélyezem (ill. törlöm az elrontottakat), de már régóta nem töltött fel senki semmit a KK-ba. Amúgy minden nap meg szoktam nézni, hogy van-e engedélyeznivaló, kivéve, ha elutaztam.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #242207 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Miután feltöltötted az írást, egy idő múlva engedélyezik. Kivéve, ha rosszul töltötted fel, mert akkor törlik. (általában 2-3 napon belül engedélyezni szokták, ha jól töltötted fel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #242184 Írta: Halla
Halla válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Bocsi,de még mindig nem tudom hogy hogyan lehet engedélyeztetni az írásomat,nem mondaná el valaki? :(

Ech in guren elen ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #240282 Írta: Halla
Halla válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Köszi Illuin! :D

Ech in guren elen ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #240224 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

írt már vki Narmir nevű egyénről?remélem nem mer ő lesz a történetem főszereplője


Én elolvastam az összes KK-s írást és úgy emlxem, hogy nem, szóval csak bátran!!

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #240143 Írta: Halla
Halla válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
aha,mosmár értem mér kell a kószafej!írt már vki Narmir nevű egyénről?remélem nem mer ő lesz a történetem főszereplője

Ech in guren elen ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #239339 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Halla írta: Ja,Morn,nincsenek kószás galériák,csak Aragornosak.pedig csomó ideig kerestem!ez van :cry:


:D
Aranyos... :lol: köszi, hogy így szíveden viseled!
Jó lesz a Gorni is. Tudod olyan fejet keresek, amit ebbe be tok illeszteni:
tloszhai.uw.hu/official0007.jpg
S akkor ez nem nazgúl lesz... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #239020 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

29 éves utazás? Hát nem siette el... Ejnye, má' találkozzon már Aragornnal, vagy ha úgy teccik a Vezérrel... Ügyi, folytasd!


Fog még találkozni vele és még sok másik emberrel....(tündével, törppel)
Nem írtam le pontosan, de 11 évvel idősebb Aragornnál, szóval még van ideje bőven. Nem akarom leírni a sztorit, de nem csak utazgatott keleten.
Egyébként Aragorn utazásai is elég hosszú ideig tartottak.
(A valós idő az a nap, amikor Frodó elindul, a többi csak visszaemlékezés, de ez csak leesett, mert ha nem akkor vmit igencsak elrontottam :oops: .)

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #239006 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
29 éves utazás? Hát nem siette el... :) Ejnye, má' találkozzon már Aragornnal, vagy ha úgy teccik a Vezérrel... Ügyi, folytasd!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #238984 Írta: Halla
Halla válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Ja,Morn,nincsenek kószás galériák,csak Aragornosak.pedig csomó ideig kerestem!ez van :cry:

Ech in guren elen ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #238518 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Feltettem a folytatást, engedélyezésre vár.

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #238403 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Hűha, kifogott rajtam ez az automatikus csúnyaszó-kiirtó program vagy mi :P . Most látom, hogy itt is kicsillagozta a magyarázandó szót... Szóval a csillagok a novellában is, meg az előbbi hozzászólásban is a b.nkó kifejezést takarják (én mondjuk mint fegyvert írtam, de magyarázhat az ember egy programnak, amit akar, úgyse hallgat rá :lol: )

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #238401 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nelossel: Először is: kössz a bíztatást! Másodszor: a csillagok a bunkó szó helyett vannak, bár én nem a szó pejoratív értelmét akartam ott használni, hanem az eredetit(értsd: bunkó=fapöröly vagy vmi hasonló). (Amikor először elolvastam a hozzászólásod nem tudtam, hogy milyen csillagokról írsz, azt hittem, hogy már nem is emlékszem a saját írásomra... :lol: Utána azért összehasonlítottam az én gépemen lévő verziót a netessel és rájöttem a turpisságra... :P )

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #238330 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Illuin írta: Ez most egészen feldobott, úgyhogy neki is látok a folytatásnak(csak aztán nehogy megbánjátok... :lol: )


Nem fogjuk. Remélem. :) Az hittem írtam én is valamit rá, mert elolvastam. Hát nem. Szóval:

Hallának igaza van, tipikus harmadkori helyzet. De lehet, hogy én vagyok hozzá kicsit sötét, de mit jelentenek a csillagok az utolsó mondatban?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #238328 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Halla: kössz! Egyrészt a dícséretet, másrészt, hogy reagáltál rá. Persze nagyon jól esett a pozitív kritika :mrgreen: , de -nekem legalábbis- még fontosabb, hogy egyáltalán reagált rá valaki(így tudom kiváltott vmilyen hatást).

Ez most egészen feldobott, úgyhogy neki is látok a folytatásnak(csak aztán nehogy megbánjátok... :lol: )

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.543 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére