Kószák Könyve

Több
19 éve 2 hónapja #237892 Írta: Halla
Halla válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Illuin,nekem nagyon tetszett az Eilmires történet...tipikus harmadkori helyzetben van szegény...gratulálok,jól sikerült :lol: tuduo,irigyellek!én tuti nem tudnék ilyet írni :cry:

Ech in guren elen ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #237368 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Halla írta: Kösz hogy bevettetek!Mornambar,mégis milyen kószafejre gondoltál?(és hogy küldjem el,ha megrajzoltam? :oops: )ja,és ha írok egy novellát hogy engedélyeztessem?


:)
Rajzolni azt én is tudnék :)
A filmből nincs egy galéria a kószákról?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #237171 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Remélem, olvastátok néhányan az írásomat (Elimir története-még novemberben tettem fel), de nem reagált rá senki semmit. Úgyhogy újra megkérdezném, hogy mi a véleményetek róla? Szerintetek folytassam vagy inkább ne? Negatív kritikát is elfogadok, csak így visszajelzés nélkül fogalmam sincs, hogy milyen.

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #236872 Írta: Halla
Halla válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Naná,légy üdvözölve!(amennyiben beleszólhatok :lol: )

Ech in guren elen ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #236799 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Most ismételhetném Hallát, de inkább nem...

Szóval... (unalmas szöveg kihagyva :) ) befogadtok-e magatok közé egy fáradt vándort?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #236698 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Halla írta: Kösz hogy bevettetek!Mornambar,mégis milyen kószafejre gondoltál?(és hogy küldjem el,ha megrajzoltam? :oops: )ja,és ha írok egy novellát hogy engedélyeztessem?


Tedd fel és ált. 1-2 napon belül engedélyezik, nem kell semmi mást csinálnod... :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #236620 Írta: Halla
Halla válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Kösz hogy bevettetek!Mornambar,mégis milyen kószafejre gondoltál?(és hogy küldjem el,ha megrajzoltam? :oops: )ja,és ha írok egy novellát hogy engedélyeztessem?

Ech in guren elen ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #235867 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Halla írta: khmm....üdv az északi dúnadánoknak! :D :fight: lenne egy kérdésem:esetleg csatlakozhatna nemes népetekhez egy idegen,aki nem Isildur leszármazottja(magyarul nem a Kószáknál kezdte meg pályafutását)?nagyon hálás lennék,ha igent mondanátok!Halla


Csak ha tudsz küldeni egy kósza-fejet, oldalnézetről, s épp csak érje a nap (ergő árnyékba legyen :) )
S akkor kész lészen a 2.3-as borító ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #235850 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Halla írta: khmm....üdv az északi dúnadánoknak! :D :fight: lenne egy kérdésem:esetleg csatlakozhatna nemes népetekhez egy idegen,aki nem Isildur leszármazottja(magyarul nem a Kószáknál kezdte meg pályafutását)?nagyon hálás lennék,ha igent mondanátok!Halla


Bárki csatlakozhat. Üdv köreinkben!

Itt tudod elolvasni a tudnivalókat: www.tolkien.hu/category.php?m=129

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #235803 Írta: Halla
Halla válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
khmm....üdv az északi dúnadánoknak! :D :fight: lenne egy kérdésem:esetleg csatlakozhatna nemes népetekhez egy idegen,aki nem Isildur leszármazottja(magyarul nem a Kószáknál kezdte meg pályafutását)?nagyon hálás lennék,ha igent mondanátok!Halla

Ech in guren elen ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #231132 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Élethű várak... hm...
Mostanság nézegetni fogom a BfME képecskéket... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230957 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Már dolgozom rajta.
A Logot határozottabbá tettem, most a lovas fején dolgozom... csakhogy ne legyen nazgúl...

(aki tud kószafejet oldalnézetből, azt megköszönném :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #229972 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Mornambar írta: Aiya!
Kissé elhanyagoltam népemet... :)

Cicafül: sztem is kicsi a logo, viszont inkább azt sötétítem, mint a hátteret világosítsam.
Amúgy tudom, hogy nazgúl, de most legyen egy Kósza lovas! :twisted:

Toma: az a gond, hogy a filmben csak Amon Súl volt, én meg nem tudok élethű várakat rajzolni.
(Ha van vmi amit tudsz ajánlani, bátran!)


Élethű várak? Talán egy építész-kósza kolléga segíthet. :roll: Én!
Na de nem akarok belekontárkodni más művébe...

Egyébként nagyon bejön a borító, csak a felirat veszik el egy kicsit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #227620 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Aiya!
Kissé elhanyagoltam népemet... :)

Cicafül: sztem is kicsi a logo, viszont inkább azt sötétítem, mint a hátteret világosítsam.
Amúgy tudom, hogy nazgúl, de most legyen egy Kósza lovas! :twisted:

Toma: az a gond, hogy a filmben csak Amon Súl volt, én meg nem tudok élethű várakat rajzolni.
(Ha van vmi amit tudsz ajánlani, bátran!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #227567 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Kösz, most már látom, hogy fent van. Egyébként milyen lett?

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #227517 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Illuin írta: Kb. mennyi idő, amíg eldöntik az engedélyezést? És ki(k) dönt(enek)? (Mert érdeklődnék náluk, hogy mit kéne kijavítani, ha nem lehet feltenni. )


Általában egy nap. És én engedélyezem a Fan Fiction-öket. De mivel csütörtökön meghalt a netünk és csak ma kellt életre, így elhúzódott az engedélyezés.

De most már itt van a novellád: www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1493

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #227473 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Figyelem, népek! A Tolkien Klubhoz keresünk bármilyen kreatív, művészeti alkotást (rövid novellát, verset, színdarabot, dalt, rajzot-festményt-makettet, toronyórát aranylánccal, vagy akármi mást), a következő témákkal kapcsolatban:
:arrow: A nem-adan emberek
:arrow: Númenor
:arrow: Varázslat, varázslás Középföldén
:arrow: Hétköznapok Valinorban
:arrow: A törpök
:arrow: A sötét oldal
Ha van bárki, akinek van készen bármije ezek bármelyikével kapcsolatban, vagy esélyt lát rá, hogy az év során elkészüljön valamivel, keressen meg Ankalimont vagy engem E-mailben ( ankalimon@tolkien.hu /angwen@tolkien.hu).

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #227453 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Kb. mennyi idő, amíg eldöntik az engedélyezést? És ki(k) dönt(enek)? (Mert érdeklődnék náluk, hogy mit kéne kijavítani, ha nem lehet feltenni. )

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #227239 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Most raktam fel egy új írást, szóval még engedélyezésre vár, de ha engedélyezik, akkor kíváncsi lennék a véleményetekre. Az előszavában (vagy ismertetőjében) írtam, hogy lehetséges, hogy nem illik a többi történet közé, mert nem tudtam elolvasni őket(sajan, nem volt még időm rá). Úgyhogy az esetleges ütközésekért bocs!!

Egyébként, ha tetszene nektek, akkor folytatnám, csak nem akarlak túlságosan leterhelni titeket :wink:

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #225789 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Hogy valaha ki lesz-e adva, azt csak Eru tudja. Egyenlőre még elég kevés befejezett kószás novella íródott, úgyhogy semmiről se késtél le. Bővebb infó a főoldalon a Fan Fiction :arrow: Kószák Könyve

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #225756 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Ez a könyv ki is lesz adva?
Még lehet bele írni, vagy már lekéstem róla?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #225582 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Toma azt gondolta a borítóra szvsz.Ha így van akkor támogatom,bár Mornambar tervei is nagyon teccenek,szvsz a nasgúl helyett kéne más... :roll:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224275 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Cica, szóról szóra ugyanezeket fogalmaztam meg én is. :D

Hm, Morn, mi kószák már csak ilyenek vagyunk. :wink:

Toma, mi van az északi királyság romjaival?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224248 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
hmm nemtudom nem tartozom ide de esetleg az északi királyság romjai?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224165 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Akkor kritizálhatok? :twisted:

Szóval: alapkoncepció nem rossz... de az a baj mindkettővel, hogy a túl sötét és aprólékos háttérben elveszik a felirat. Tehát a javaslat: a cím legyen nagyobb, és az alattalévő hátteret kicsit ki kéne világosítani.
Valamint, én egy kószás könyv borítójára nem nazgúlt tennék...

Remélem nem voltam nagyon véresszájú, és még megmaradok... :roll: :twisted:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224156 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Oh be büszke vagyok magamra!!! :)
Na, lehet kritkákat irni! ;)
(Csak bátran, nem harap a bácsi... bizonyos határig, huahaha... ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #222684 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Borítótervek Mornambar-tól:

Egy régebbi borító
Az új borító

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #208707 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Hááát,én elvileg benne vagyok a Kószák csoportjába,de eddig nem voltam nagy segítség! :oops: Igazából nincs nagyon támpontom. :oops: Nem vagyok túl művész lélek,szal inkább csak annyit tudok adni,hogy a Kószák egy nemes csoport!Középföldén tisztelték (néha inkább félték) őket,de mindig mások segítésére voltak.Vegyetek engem csendes társnak,aki a háttérből figyel! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #208537 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Úgy szeretném, ha történne itt is valami :cry:

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #194538 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Igen, kb. 15 oldal a határ.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.591 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére