Állatbarátok

Több
21 éve 3 hónapja #88763 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tessék szépen megcsodálni a mi eccem pici papagájunkat! :D
Főleg itt!: community.webshots.com/photo/237 ... 1512YErqhw

(szegény sajnos egyedül van,és mindig is-azaz 2 éve-egyedül volt...később akartunk mellé társat,de-vércsetermészetéből kifolyólag(pl van egy játékcsirkéje-azt időnként "megöli"-meg egyáltalán,amit néha az állatkereskedésekben látni-kész horror!)mégsem tettük-mentegetőzés lezárva)

Area:szép az a vers... :)

Ami a kutyát illeti...ha majd kész lesz a házunk(azaz:majd ha fagy... :? ,teszem azt nem szószerint,hanem soha...)először labradoron gondolkoztunk(mert az olyan szép és aranyos...) :arrow: aztán,a környezetünkben lévő fajkutyákból kiindulva (pl egy féléves berni juhász-eddig csak 3x műtötték... :? )inkább keverékünk lesz anno...(azaz soha)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88726 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88717 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jé! Nekünk macskánk volt Baltazár, fekete perzsa, és akkora, hogy sehol nem fért el rendesen. Még a húszliteres lavórban is alig, és volt olyan kiscica, aki Baltazár farkán mászott fel a székre.

Környék kutyanevei: Pascal, Jockey, Bobby.

off: sötétben mentem, "megtámadott egy pincsi. Én meg ijedtemben rákiabáltam (elküldtem az anyukájába, egyáltalán nem szalonképesen), mire a gazdája azt se tudta, hogy szedje össze a kutyát meg magát, és hogy tűnjön el az autóján. Szégyelltem a dolgot, azt se tudtam, hogy kérjek elnézést, de szegény nő csak jobbnak látta menekülni kutyástul...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88697 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Egyszer sétáltattam Baltazárt és szembe jött velünk egy nő a drága csivavájával, elkezdett visongatni mikor Balta elkezdte szaglászni a kis dögét, h fogjam meg, de azonnal, mert h ez mien veszélyes, még széttépi az ő egyetlenét :evil: Balta tök szelíd meg barátságos mondtam is a nőnek de semmi :? ...Jó párszor volt pár komolyabb verekedése pitbullal meg ilyenekkel de nem ő kezdeményezett.Mindig póráz nélkül sétáltatom, de az télleg idegesítő mikor jön egy izomagyú hapsi, a kutyája szeme vérben forog és póráz nélkül 8O :x !

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88689 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Telumehtar, szerintem ez nem buta kérdés, sőt- miért ne?

Mi tagadás, én is cicaimádó vagyok, de a kutyákat is szeretem, bár évekig rettegtem tőlük. de aztán lett egy dogunk, akit kicsinek én dajkáltam. Azóta jobb, és az utcán is odamegyek megsimogatni a kutyákat, különösen a dogokat. Hagyják!

A kedvenceim a dogok, a bernáthegyik, skót juhászok. Kistermetűek közül a foxikat szeretem ( született kis bohócok, és örökké morfondíroznak, valami csintalanságon) és a törpeuszkárok. Az agarakat sajnálom. Láttam rövidszőrűt. ami úgy reszketett, de úgy...

A dogokat én a család-és gyerekcentrikusságuk mellett azért is imádom, mert csak úgy árad belőlük a fenség és az erő. Szamárság, hogy vérengzőek. A vérükben van, hogy a gazdit és a területét az életük árán is megvédjék.

Ha hazamegyek, tudja a fél utca, mert a dogunk annyira ordít örömében, és majd' felborít.

Area! Sajnálom a kedvencedet, és Téged is. Mi történt a cicáddal? Csodálatos szép lehetett.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88478 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area:Naon szép :cry: ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88460 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tudom, nem ide tartozik, de szeretném berakni egy szeretett állatka emlékére.

Csillag emlékére

Befogtam a szememet,
izgultam, mit kapok?
S mikor szóltál,
kinyitottam szemem, s ott volt.
Csendesen ült egy kosárban,
piros masni volt nyakában,
rámnézett, én mosolyogtam...
"Kiscica" szóltam nevetve,
kivettem, s mellém ült epedve.
Egyszer levitték tőlem,
el akarták altatni,
és sírtam,visítoztam,
nem akartam elhagyni.
Aztán visszajött.
Elszökött az orvostól,
és én felemeltem,
sírtam az örömtől.
Csillag most már itt ül,
de már öreg, gyengül.
Játszik kicsi labdacsával,
s nem gondol az évekre,
de én tudom, egyszer itt hagy majd örökre.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88451 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem a kedvencem a csi-va-va és a csau-csau.
Szeretem a kutyákat is, de alapvetően macskapárti vagyok. Ezért már hosszú évek óta nincs kutyánk, csak cicánk

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88438 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem régebben a skót juhász volt, most nincs különösebb...

Telu: nekünk van egy 14 éves tacsink :) Mióta az eszemet tudom, itt van nálunk, olyan, mintha a testvérem lenne, annyira imádom :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88412 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Telumehtar írta: Nektek van kedvenc kutyafajtátok? :) Na ez elég hüle kérdés....
Mert például én élek halok a tacskókért :) Olyan éédesek...

Nekem rengeteg van: Mopsz, Németjuhász, Border Collie, Spániel, Bordeuxi-dog.................

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88394 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem a berni pásztor (Balta is olyan fajta) :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88388 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nektek van kedvenc kutyafajtátok? :) Na ez elég hüle kérdés....
Mert például én élek halok a tacskókért :) Olyan éédesek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88376 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én imádom az állatokat! A madaraimat is, és nagyon szerencsésnek tartom azokat akiknek lehet kutyája.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88098 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Estel:igyekszünk :D ...
Az én kutyám neve Baltazár (törzskönyvi neve Kisbaraki Ted :) ) és a családi ismerősök ezt félreértették, szal mindig kérdezik, hogy hogy van Buldózer :x :evil:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88096 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Na, ennyit a pangásról... :lol: Jól elkezdtetek termelni, ahogy látom... :D
A nevekről: Egyik ismerősünknek volt három kutyája: egy középschnautzer (Alex, avagy Lexie) kan, egy dobermann (Lakat, de házon belüli használatra Manci :) ) szuka (ők még mindig élnek), a harmadik pedig [size=9:1kbyazma]- egy keverék volt, és nagyon aranyos, kb. tacskó-méretű, zsemleszínű szőrrel és piros orral; sajna a szomszéd kutyák tavaly széttépték -[/size] a törzskönyvben Keresztespusztai Cinderi Gizella néven szerepelt, becenevén Dezső (kan volt a szentem)... :mrgreen:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87786 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lost: :lol:
Ezen röhögtem most fél órát!! :lol:
Végülis nem biztos, hogy szaros a kuty, lehet, hogy csokiba ült... :lol: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87783 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ennyi erővel átkereszteljem a kutyám Baltazárról Szaros-liberová, mert barna a feneke (télleg barna) :) ?
Még jó h tm!Mi lett volna ha hívod a macskád és önfeledten kurjongatsz h "Gumibugyi!Cicc cicc!"

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87777 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Losttűrwen írta: :lol:
Na, most komolyan, télleg elneveztél egy macskát Gumibugyinak 8O ?!?!


Tm volt! Az enyhítő körülmény??? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87775 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:lol:
Na, most komolyan, télleg elneveztél egy macskát Gumibugyinak 8O ?!?!

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87770 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A Gumibugyi meg onnan lett, hogy fehér a feneke.... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87764 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Gumibugyi? :lol: Hmm...nem is rossz!Köszi! :D Szegény macsek öngyilok lesz...de ez már részlet kérdés :)
Egyébként a Hipó onnan jött h hófehér a cica.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87756 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lost:Tök jók! Nekem tetszik! Hipó! :lol: Mért jobb a Gumibugyi???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87755 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nu, rájöttem h jobb ha nem adok neked ötleteket nyuszi-név téren, mert borzalmas neveket szoktam adni: pl macskának: Mozart, Hipó :oops: :oops: :oops: jobb ha többet nem is mondok mert elszabadul a pokol...amik jó nevek azokhoz nekem legtöbbször semmi közöm :x :evil:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87746 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lost:Ahh! Hát végülis, elöbb-utóbb csak kiderül... :roll: /remélem/
Penn:Teccik!!! Majd családi szavazást tartunk! Eddigi esélyesek:Maszat,Tappancs

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87744 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Pamacs?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87741 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Asszontad még nem tod biztosan, de hamarosan (1 hét v nemtommennyi múlva) kiderül, nna.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87736 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Losttűrwen írta: A Henrik már két éve van nálunk, de még mindig nem vok benne bizti h fiú :? Asszondják h ha feltünő szinű akkor hím, hát ő eléggé az, de mégis :? Az állatker.-ben a pasi meg nem tudta megállapítani mert túl pici volt :( Én meg nem naon tom h van ez a madaraknál ( :oops: ) :)
Rago:neked legalább hamarosan kiderül :D


Miért is derül ki??? :? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87735 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Penn:A Maszat egész jó! köccccciii! Vmi oan kéne ami a nózián lévő foltra utal (és nem pötyi) :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87733 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A Henrik már két éve van nálunk, de még mindig nem vok benne bizti h fiú :? Asszondják h ha feltünő szinű akkor hím, hát ő eléggé az, de mégis :? Az állatker.-ben a pasi meg nem tudta megállapítani mert túl pici volt :( Én meg nem naon tom h van ez a madaraknál ( :oops: ) :)
Rago:neked legalább hamarosan kiderül :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87732 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Aye, erről mindig eszembe jut a nagynénémék Zoli nevű anyamacskája :P

Most ilyen nevek jutnak eszembe (nemileg semlegesek :wink: ): Vacak, Vackor, Maszat(ka), Szüszü :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.145 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére