Állatbarátok

Több
21 éve 3 hónapja #87726 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Penni:Valószínű, de ezt egy ien csöppnyi állatnál még nem lehet 100%-ig megállapítani...
Lost:köcc!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87724 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Most nem jut eszembe egy név se, de majd gondolkozok rajta :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87721 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ezek szerint lány a nyuszka?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87720 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:lol:
Addig is várok, hátha vhonnan találok egy nevet nekijje! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87716 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:lol:
Régen volt egy cicánk és úgy kapott nevet h a bátyám kiüvöltötte a kádból - miközben anyuékkal nagyban tanakodtunk a konyhában, volt ott lexikon meg minden - h Centi, tudniilik épp akkor tanulták a suliba a mérték egységeket :D Szal Centi lett.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87712 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát anyám poénból mondta, hogy legyen Othilia :lol: De nem tom...végülis egyenlőre Othi, de ha van vkinek yobb tippje...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87704 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jaaaaaaaj, de cuki lehet :) ...
A naccülőimnél is vannak nyuszik és olan jó amikor öt kisnyuszi van az alomban...és a pici fülük meg nóziuk meg tappancsuk :) És mi a neve a drágának?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87703 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Képzeljétek!!
Kaptam karira nyuszit! Régóta szerettem volna egyet és az állat-kereskedésben megláttam életem nyusziját!!! Tökre nem gondoltam volna, hogy megkapom!! Fajtáját tekintve:Toy-nyusz -kisebb, mint a törpe nyusz és hosszabb szőre van-. 7 hetes!!! Elfér a tenyeremben! Egyáltalán nem félős, amikor 3 órája volt nálam kiengedtem a szobám végébe. Azt hittem csak gubbasztani fog, elég húzós napja volt, de ehelyett mindent összeszaglászott szépen, aztán gondoltam hátha enne vmit->leraktam a régi höri ketrecet a földre, raktam bele kaját meg forgácsot és innentől kezdve önkiszolgálóan bement a ketrecbe, ha éhes volt v szomjas! Oda kakil meg minden, tök szobatiszta! Szürke, de az első lába és az orra fehér! Ha az ágyamon fekszek idönként odajön ellenőrizni: feláll a 2hátsó lábára és felszaglászik! Amikor átmegyek a szobán mindenáron a lábam elött akar menni, ezért naon figyelni kell minden lépéssel, mert alatta lehet a nyusz:o)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87556 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
huh, de rég voltam, és most semmi kedvem olvasni... Mindegy, majd valahol újra bekapcsolódok.... :D

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87537 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Telu:hupsz :oops: ...(olaszul eltok számolni 10-ig is :D , csak a helyesírással van egy kis...khm...problémám)
Szegény megboldogult cocám engem is megharapott egyszer-kétszer :evil: , főleg miután bátyám pörgettyűst játszott vele aztán meg a kezembe nyomta, az meg azt hitte h én is olyat akarok vele "játszani", csak neki már nem naon volt hozzá kedve...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87535 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hellohello!!

Mostmár vagyok én is ;)
(Losty:olaszul a kettő nem Duó hanem Due ;) )

:lol: méghogy a Tm az akváriumban úszik :lol: ez teccik... Egyébként én is hallottam ilyen kitalációkat... elég furcsák voltak (Elefánt a lakásban és társai ;) )

A vadabb Tm-nél viszont cálszerű valami kesztyűt felvenni fürdetéskor mert amikor a barátnőmmel fürdettük a Tm-jét akkor belémkapott :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87527 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát ketten kellenek a malac-nyíráshoz, különösen, ha naon ellenkezik... A fürdetéshez végképp,mert úgy rázza meg magát mint egy kutya! Csomó víz kijön belőle!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87525 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago:mi nyáron levettük a ketrecük alját és úgy rágicsálták a füvet :)
Megnyírni nem mertem őket...féltem h levágom a lábukat 8O :( :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87523 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lost: :lol: Annyira tudnak bosszantani ezek a kitalált állatok...
Nekem is volt már hosszú-szőrű malackám (a Koli) és megnyírtam nyáron, tudod:kicsit innen-kicsit onnan, szal elég tüsi lett!De yól állt neki! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87503 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago: :lol:
Tm-nél én ezt a sok szörtől nem naon tudtam megállapítani.Volt v 10 cocánk...fehér, fekete, tarka, hosszú- és rövidszőrű :x ...
Alsóba a barátném asszondta h neki is v tm-je és ott úszkál a halai között :lol: ...meg volt majmuk, orszlán a kertbe, flamingó a nem létező szökőkútba :lol: meg ilyesmik :) Mondom aha, peeersze, erre meg jól van, akkor ne hidd el! :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87502 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lost:Én szivesen "hallgatlak"!!

Nálunk is a két höriből, a fiú volt kisebb,soványabb...
Tm-ből már nem... :wink:
Nem tom mért...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87501 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago:te mondtad!! :twisted: Készülj fel a mindennapi méreg adagra!Lassan adagolom...úgy fájdalmasabb :twisted:

A teknősöket birom...keveset esznek, nyugiba vannak (habár ha kiveszem őket fénysebességgel közlekednek 8O ), hetente kitakarítom őket és kész.A nevük Uno és Duó (olaszul egy, kettő - eredeti nevek mi).Eredetileg Dezső és Rezső akart lenni, de a haverom már lestoppolta azokat :evil: Asszem 3 évesek :oops: ...jolvanna nem tok mindent a fejembe tartani!Egy csaj (Duó) meg egy pasi (Unó) van.Mindig asszondják h a férfi erősebb, nagyobb, mint nőstény h meg tudja védeni, fura Szegény Unó kb 3-szor kisebb Duónál.Szóval nőuralom van az akváriumban...elég mókásak :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87492 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lost:Dehogy elég!!!!!! Mesélj!! Eddig akkora volt a pangás!!
Jó lenne egy ien papagáj,de hát az enyém túl vadóc..régen próbálkoztam még vele, de most már feladtam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87490 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Egyszer (na jó nem egyszer) együtt néztük a tv-t és persze vittem fagyit is.Egy külön kis tálba szedtem neki h ne nyaljon bele az enyémbe, erre 2-t belenyalt a sajátjában aztán rávetette magát az enyémre :x Na mondom köszi.Aztán bele mászott a chipses zacskóba, utána meg megpróbálta kivenni a számból!Csak néztem h mi van 8O :x :evil: :lol:
Na jó, ennyi már túl sok belőlem egy napra állatsztorikat illetően :lol: ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87488 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Losttűrwen írta: Rago:én se tudhatok mindent :) ...


Persze, nem is azért mondtam, csak szúrta a szememet...

Losttűrwen írta: A Henrik - ő egy hegyi lóri - kezd bekattanni, jó ez kicsit az én hibám, mert a kajak miatt (amit most hagytam abba...) nem volt túl sok időm rá és egy kicsit elvadult :oops: :( , szal néha megijedek tőle, mert volt már olyan, hogy megcsípett.Pedig naon tündéri pl amikor Donátó meghalt és ott bőgtem a kalitka mellett, akkor mindig mondta ,hogy: semmi baj, semmi baj (ő egy beszélő papagáj), mondjuk nem hiszem h tudta mit mond, de naon jól esett :cry:
De most majd visszaszeliditem az én kis drágám...veszek neki juharszirupot (imádja az édes dolgokat.Nem magvakat, hanem tejes-mézes-kenyeret meg ilyeneket eszik)


1:Valszeg nem tudta, hogy mit mondd bár mi ezt honnan tudjuk?? Tök érdekes lenne, ha kiderülne, hogy nagyon is tudja, hogy mit mondott!
2:Ő könnyen ehet mézes-kenyeret, neki nem romlik el a foga! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87483 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago:én se tudhatok mindent :) ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87481 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A Henrik - ő egy hegyi lóri - kezd bekattanni, jó ez kicsit az én hibám, mert a kajak miatt (amit most hagytam abba...) nem volt túl sok időm rá és egy kicsit elvadult :oops: :( , szal néha megijedek tőle, mert volt már olyan, hogy megcsípett.Pedig naon tündéri pl amikor Donátó meghalt és ott bőgtem a kalitka mellett, akkor mindig mondta ,hogy: semmi baj, semmi baj (ő egy beszélő papagáj), mondjuk nem hiszem h tudta mit mond, de naon jól esett :cry:
De most majd visszaszeliditem az én kis drágám...veszek neki juharszirupot (imádja az édes dolgokat.Nem magvakat, hanem tejes-mézes-kenyeret meg ilyeneket eszik)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87479 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lost:Egy tm átlagéletkora 7-8 év... :roll:
Nekem a hörim (Gerry) élt 4,5 évet...a végén elaltattuk, mert már nagyon szörnyen nézett ki...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87473 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Losty: Azt nevezem 8O Biztos nagyon törödhetett vele a gazdája...huhh...azért örülnék neki hogyha az én egerem is sokáig élne... :)

Egyébként ha tengerimalac egér papagáj usw. párja meghal akkor egy kis idejig érdemes az állattal többet törődni a kelleténél..igy biztos nem fog semmi hülyeséget csinálni... ;) Célszerű a terráriumot ketrect usw-t átrendezni mert sok állatnak nem tesz jót ha a másik halála után ugyanolyan környezetben marad ;) (na azért nem arra gondolok hogy egy meleg kalitka után mélyhűtőbe kell zárni a madarat 8O )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87469 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Telu:egy ismerősömnek a tengerimalaca 10 éve él! 8O Pedig az átlagéletkor ott is kb 2-3 max 5 év 8O

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87466 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hmm...ha tépkedte akkor a madaratok depressziós volt...tehát egyrészt a párja halála nagyon megviselte (figyelembe kell venni azt is hogy "szinte fel sem fogta" mert ilyen az embereknél is lehet) és lehetséges hogy utána nem eléggé törödtetek vele...ilyenkor az állatot simogatni kell, becézgetni usw. ;) Valószínüleg azért "hagyta abba" mert észrevette hogy foglalkoztok vele ;)

Emlékszem a keresztanyámnak volt egy macskája a telkükön meg nekem is..és a két macsak testvér volt...milyen érdekes volt hogy az én cicám csak azt engedte hogyha én simogatom meg viszont a keresztanyámcicája meg csak neki engedte :) (Sajnos az én cicámat is elütötte egy kocsi :cry: )

Ja egyébként most egy egerem van közel 3 és fél éve...és az átlagéletkor állitólag 1 max. 2 év 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87460 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Telu:tépkedte, már ott tartottam, hogy megyünk a dokihoz, de abbahagyta és szerencsére szépen visszanött :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87451 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Losttűrwen írta: Ragoran:nekem a másik papagájommal volt ez, az Eidával, meghalt a párja a Donátó (tudom, jók a nevek) és eleinte sztem föl se fogta h mi történt, de pár nap után elkezdett billegni az ülőlécén meg rikácsolt egész nap és a tolla is hullott.Naon sajnáltam szegényt.Aztán beletörődött meg ott volt a Henrik is.


Losty: (Ugye nem baj ha így hívlak? :oops: ) Na szóval a papagájod tolla hullott vagy kitépte? Mert annyira ez nem mind1... egyébként nekem is volt papagájom...de az egyik meghalt és utánahalt a másik is :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87429 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Losttűrwen:
ssssszzzzzzz,jujj...szegény malacka! :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #87424 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago:nekem kb 6 évig voltak együtt...
Macskákkal nem naon vannak ilyen sztorijaim, pedig csomó macskánk volt/van (most kettő, egy anya meg a kölyke, mindkettő hófehér, és tündériek), általában elüti a szerencsétleneket egy autó :cry:
Tengerimalacosból viszont egy csomó pl Röfi meg Töfi egy akváriumban laktak, Töfit egyik nap elvitte vmi betegség és Röfi a másik végébe húzódott az akváriumnak.Amíg észre nem vettük h meghalt addig ott kucorgott és így nem kapott el semmit.Pár hónapra rá Röfi leesett az emeletről a nappaliba (ami durván 3 méter), kicsit vicces is volt az egész :oops: ahogy vísítva futkos az emeleten (ő volt az a kis idegbeteg) és egyszer csak placcs, pedig próbáltam elkapni mikor láttam hol van és üvöltöttem ahogy bírtam (ekkor általában megállnak), de lehet hogy ettöl csak még jobban megijedt :( ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.106 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére