Állatbarátok

Több
21 éve 3 hónapja #92606 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw:A szomszéd kutyája (arany színű,angol spániel:Arnold) volt epilepsziás és élt 9 évet úgy,hogy semmi tünete nem volt aztán egyszer elkezdett rángatózni, meg minden. Volt amikor jobban volt,de csak akkor ha tele volt gyógyszerrel aztán elaltatták... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92518 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta:

Nerwen! írta: Lehet, csak azért mondtam, mert az epilepsziának is vannak különböző fázisai, kombinációi, fokozatai v mi, szal nem rögtön a habzásos-rohammal kezdődik...
De én se hiszen h az.


De vmi konkrét tünete tuti van,mert különben nem lehetne diagnosztizálni!! :idea: :wink:


Hát egen, de kezdeti tüneteknél azért elég nehéz kiszűrni, azt már csak profi orvos tudja sztem :? , mert egy csomó betegségnek úgyanúgy kezdődnek a tünetei és néha csak sok vizsgálat után derül ki h mi...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92438 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nerwen! írta: Lehet, csak azért mondtam, mert az epilepsziának is vannak különböző fázisai, kombinációi, fokozatai v mi, szal nem rögtön a habzásos-rohammal kezdődik...
De én se hiszen h az.


De vmi konkrét tünete tuti van,mert különben nem lehetne diagnosztizálni!! :idea: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92330 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem is csak a Henriket lehet fürdetni, az Eida azt se engedi h megsimogassam.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92307 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lehet, csak azért mondtam, mert az epilepsziának is vannak különböző fázisai, kombinációi, fokozatai v mi, szal nem rögtön a habzásos-rohammal kezdődik...
De én se hiszen h az.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92296 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw:Ha epilepsziás akkor rohamai is szoktak lenni... :? Szal lehet,hogy csak vmien ájulás...

Én papagájomat nem lehet +fogni, nem hogy fürdetni!

Namarie:Igen-igen-igen!!! Egyszer voltam lovastáborban és azt a pacit akin lovagoltam nekem kellett tisztogatni,etetni és egy hét alatt úgy +szerettem! És ő is,mindíg felismert és,ha a karám felé mentem mindig nyihogott és odajött!! Egyébként ott volt a lovarda,ahol a Barátok köztben a Szilágyi birtok!! Azon a tanyán,ott aludtunk meg minden..tök furi a TV-ben látni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92289 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Elryn:elmondtam anyuéknak a sztoridat és valszeg beteg a hörid.Apu mesélte h egy pasinak még régen mikor építette a házát, látta, h a tulaj kutyája kint fekszik az úton, apu gondolta is h na ennek annyi, aztán kb 10 perc múlva fölkelt és elszaladt.A tulaj meg mondta h epilepsziás.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92257 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Elryn:bocs, tom h ez nem vicces, de most vagy öt percig röhögtem :lol: ( :oops: )
Egyébként nem tom mi lehet vele.Nekem ha meghal egy állatom általában úgyis marad :(
(Mázlid van :wink: )

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92252 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Van egy hörcsögöm, aminek 9 élete van. Már 2x találtuk hullaként.Hideg volt, lábai az égnek meredve, nem mozdul, nem lélegzik. Azután pár óra múlva elkezd mászkálni.
:?:

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91981 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ah, jó is lenne... :roll: :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91973 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
remélem nem off, de ha az se bánom.

Olyan kedvem lenne Keselyüstököt össze-vissza simogatni! Jól láttam, hogy lány? Hasufelnek meg puszit kéne nyomni az orrára, olyan tündéri..Tudom, hogy színészlovak, de akkor is.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91864 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Iowa:nem tom.Volt nekik odujuk és mikor mentem etetni, bekukkantottam és már ott feküdt :cry:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91812 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nerwen! írta: Iowa:nekem is van egy nimfám, kettő volt, de az egyik meghót :cry:

De miért? Szegény.
Amúgy Én is fürdetem a madaraimat. Olyan édesek.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91773 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én papagájt szoktam, a Henriket, de ő naon élvezi :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91743 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw:1et értek!
Én csak malacot fürdettem,de ők se élvezték...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91721 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szegény kutyom valszeg szenvedne ha benyomnám egy lavorba és sampont nyomnék a pofájába 8O :) Tökre sajnálom azokat a pom-pomos, rózsaszín kutyokat, mit kell szegényeknek kibírniuk... :(

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91699 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nerwen! írta: Én nem szoktam fürdetni Baltazárt, (nem is tudnám amekkora...) hanem lemegyünk a tóhoz és elintézi magának, utána kifésülöm és kész.


Persze, az ismerősünk kutya is mindíg a Dunában fürdik! :wink: Tökre élvezi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91691 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én nem szoktam fürdetni Baltazárt, (nem is tudnám amekkora...) hanem lemegyünk a tóhoz és elintézi magának, utána kifésülöm és kész.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91674 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Igen! Állítólag van a kutyok bőrén vmi szagmirigy,amiről pl felismerik 1mást és,ha ez a normálisnál jobban működik,akkor azt már az ember is érzi... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91664 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Az egyik barátomnak van egy spánielje (hogy milyen jó fej... :wink: ). No annak sokáig nagyon büdös szaga volt. Fürdették, fürdették egyre csak fürdették, de a kutya egyre büdösebb lett. Kiderült, hogy a víz (meg a fürdéssel járó anyagok) irritálta a kutya szag mirigyeit. A szag mirigyek müködése fölborult és ezért volt büdös. Hagyni kell egy ideig és minél ritkábban fürdetni (vagy ha annyira koszos meg kell fésülni és alaposan belédörzsölni a száraz(!) sampont).

Ma meglátogattam a tengeri malacomat, Ducust. Hatalmasra nőtt! 8O Közben úgy fut, mint a gepárd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91600 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Penni,Namarië: :lol: ez csúcs!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91389 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Öreg székely megy haza. A felesége megszólal:
-Hallja-e, Áron, azt beszélik a népek, hogy terhes a kocsmárosék Katója.
-Ő dóga.
-De hát azt is beszélik a népek, hogy kendtől terhes!
-Ammeg az én dógom.
-Na ha így van, fogom a pulit, oszt nekimék én a Marosnak!
-Megállj, asszony! puli marad, a többi a te dógod...

101 dolog, amit jól lett volna tudni, mielőtt... sorozatból.

- Ha a fürdőszobában tóval áll a víz, nem biztos, hogy csőrepedés- int minket egy argentin dog gazdája.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91379 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Pennie;ez nagyon edes :lol: :lol: :lol: !!!!

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91107 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Megy János bácsi a szekérrel, a szekér mellett a kutyája baktat. János bácsi meg időnként rácsap a lóra: gyi, te! Egyszer csak a ló megáll és rászól János bácsira:
- Te János, miért ütsz annyit, én is egy érző lény vagyok, nekem is fáj...
János bácsi beijed a beszélő lótól, futásnak ered, a kutyája is vele. Mikor kifárad, leül pihenni. Ekkor megszólal a kutya:
- Bazzeg, hogy megijedtem mikor megszólalt a ló!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90871 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Namarie írta: Ragoran, szerintem ha nem ivartalanítják az állatot, attól még nem büdös. Büdös csak az a folyadék, amivel jelel. Jól tartott állat nem szabad, hogy bűzöljön. Tessék mosdatni, fésülni, ha a gazdi nem tudja, akkor vigye kozmetikába, ha szereti az állatot, kibírja.


Persze! Tuti van vele vmi, de nem tudják kitalálni, hogy mi és ezért mondták, hogy ivartalanítani kéne! A szőrének magának van szaga... A Gazdija imádja a kutyot és őt nem is zavarja! Sőt nyáron együtt nyaraltunk (nagy ház,nagy kert) és a kuty félt kint aludni 1edül, ezért fogtunk két matracot és kiköltöztünk a kuty mellé! Tök jó volt! Az erkélyen aludtunk,néztük a csillagokat, aztán akkor volt az a nagy eső és minden este hótra áztunk, de csak azért se mentünk be... Szal engem sem zavar csak tény,hogy büdi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90665 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ragoran, szerintem ha nem ivartalanítják az állatot, attól még nem büdös. Büdös csak az a folyadék, amivel jelel. Jól tartott állat nem szabad, hogy bűzöljön. Tessék mosdatni, fésülni, ha a gazdi nem tudja, akkor vigye kozmetikába, ha szereti az állatot, kibírja.

Más: az egyik cicánk majdnem széttrancsírozta a fenyőt. Anya szedte le róla az aranyszínű, boát amit az ajtóig húzott a cic, minekutána összetört egy díszt. Utána az ablakpárkányon lévő virágokban és a tévé tetején óhajtott csűrdöngölőt járni.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90508 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Namarie írta:
Egy nő a vonaton vadászgörényt vitt, no az nem volt büdös.


Naná! Amíg meg nem ilyed!! :lol: 1ébként a vadászgörényeket már meg is operálják, ha van rá "igény"
Én metrón találkoztam eggyel, az osztálytársamat meg is harapta! (a göri) :lol: 8O

Fereste:Tök jó! Gratula!

Penni: :lol: Ez addig jó amíg a szomszéd bírja a macskát! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90505 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Szméagol írta: Sziasztok!

Nyuszik:
Nekem három nyuszim volt, akiket húsvétra vettek nekem, de mindig itt ragadtak. (Csak én voltam olyan szerencsétlen, hogy következő év húsvétra szinte mindig elpusztultak. Pedig imádtam őket :cry: )
Az egyik egy fehér alapon fekete foltos ( fülén, szemei körül, gerinc vonalán volt fekete), Kolombusznak hívták, mert minden idegen helyet földerített és rettentő kiváncsi volt...
....Black Naughty-nak (Fekete Gazembernek) hívták. Bosszantó volt, amiket művelt. Elvárta, hogy kergetőzzem vele, majd mikor biztos volt benne, hogy látom és nem férek hozzá elkezdte letépni a tapétát. A ketrecében feltépte az újságot és oda pisilt, így mindig ki kellett mosni az egészet. A forgácsot meg az egekig kaparta, dobálta. :? :x


1:Nekem a tm-emet hívták Kolinak! :cry:
2:Forgácskaparás:persze!! Én ezért rakok a forgács tetejére egy réteg szénát...
3:Nyusz mostanában azzal szórakozik hogy ha nem figyelek bemászik az ágynemütartómba! 8O :lol: A hörcsögre igaz, hogy ahol a feje befér,ott a teste is. A nyuszra nem! Ahol a fél feje befér oda bepréseli magát! :wink: Csak aztán kipréselni már nem akarja... :roll:


Namarie írta: Pennie! Egészséges az a kutya? Milyen fajta?

Egészséges állat nem szabad, hogy büdös legyen, kivéve akkor, ha jól megfetrengett valamibe...


Hát én ismerek egy kutyot és égtelen büdös, pedig semmi baja voltak vele állatorvosnál, meg minden, de semmi baja nincs. Sztem,ha ivartalanítanák akkor megoldódna a dolog,de nem akarják.. :roll:

Szméagol írta: Ha nekem lesz egy spánielem, annak nem kell díjnyertes apától származnia, nekem aztán törzs könyv se kell csak spániel legyen, benne legyen az amit szeretek.
A keverékekről az állatorvosok 99%-ig biztosan megállapítják, hogy milyen fajtáktól származik...


A Nagymamámék már emlegetett német-juhászának (Cézi) nincs törzskönyve, de tök német-juhásznak néz ki meg okos meg minden. Nekem biztos nem kéne törzskönyves kuty....nem éri meg kockáztatni!
Mondjuk függ attól, hogy mért nincs törzskönyve...ha pl azért nincs mert semelyik szülő nem displaziaszűrt....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90267 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Pfuj, Pennie, azt a betyár, van mit szagolnotok, van bukéja rendesen...
:lol:

Egy nő a vonaton vadászgörényt vitt, no az nem volt büdös.

Benjike meg így kívánt boldog új évet. Szomszéd meg vegye megtiszteletetésnek.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90164 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Iowa:nekem is van egy nimfám, kettő volt, de az egyik meghót :cry:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.067 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére