Megvennéd-e A Gyűrűk Ura könyv javított kiadását?

×

Szavazás: Megvennéd-e A Gyűrűk Ura könyv javított és kicsit bővített kiadását, ha már megvan neked egy korábbi (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, mindenképpen
287 57.7%
Igen, de csak ha nem túl drága
158 31.8%
Nem, jobban szeretem a régi magyar változatot
52 10.5%
Szavazók száma: 191 ( LD, Namarie, Lindórie, Olorin.papa, Schreiner János ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
9 éve 10 hónapja #411400 Írta: erebor12
Mindenképpen meg fogom venni!!!!

MELLON

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379398 Írta: Skatol
Üdv mindenkinek!

Körülbelül fél éve vettem meg az új kiadást, a Szilmarilokkal együtt, és nagyon tetszett. Nem vagyok túl nagy szakértő, ám azt kell mondjam elég sok elírással találkoztam a GyU-ban. Sok helyen ugyanazokkal a nyomtatási hibákkal kerültem szembe, főleg a "töröpök" szó nagyon szembetűnő. Ám ezen kívül egy rossz szavam nincs a könyvekről, a térképek nagyon jók, főleg a 3. kötetben a kihajthatós térkép nagyon ötletes, és jó hogy nem kell állandóan lapozgatni a könyvben. A borítója nagyon szép, sok ismerősöm, aki már olvasta a könyvet látván nálam az új kiadást szaladtak is a könyvesboltokba, hogy megvegyék. :) Egy élmény volt az új kiadást olvasni, s szeretnék köszönetet is mondani az MTT-nak az ebbe fektetett munkájáért.

Köszönettel és üdvözlettel, egy rajongó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #376990 Írta: Kristof
háát akkor lesz mit olvasnod egy darabig :D DD
Ezek közül csak a Húrin gyermekei hiányzik, az összes többi megvan, bár a GYU és a Szil nem ebben a kiadásban :) Egyenlőre felkell dolgoznom, hogy sikerült megkaparintanom az Elveszett mesék könyve I-II., olvasatlan, teljesen új állapotban, az első köteten még rajta van a kis árcimke, 998 Ft-ról :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #375339 Írta: Nasarhon
Megjött a Hobbbit a GyU-k a Szilmarilok meg a Húrin gyermekei és egyszerűen gyönyörűek :)
KÉP

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #375314 Írta: Endruu
Megkaptam. Belenézegettem. Le vagyok nyűgözve. :)

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #375279 Írta: Attila

Sil írta:

Attila írta: Az Alexandra listáján A Szilmarilok a 2., A Húrin gyermekei az 5., és a Gyűrűk Ura I.-III. pedig a 6. :itscool::cheers::bounce::dance:

... a fantasy könyvek között.


Igen. :D :oops:

Javítás ON

Szilmarilok 1. GYU 3. HGY 5.

Javítás OFF

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #375278 Írta: Sil

Attila írta: Az Alexandra listáján A Szilmarilok a 2., A Húrin gyermekei az 5., és a Gyűrűk Ura I.-III. pedig a 6. :itscool::cheers::bounce::dance:

... a fantasy könyvek között.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #375276 Írta: Attila
Az Alexandra listáján A Szilmarilok a 2., A Húrin gyermekei az 5., és a Gyűrűk Ura I.-III. pedig a 6. :itscool::cheers::bounce::dance:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #375214 Írta: Endruu
gyönyörű könyvek! habár csak hnapután névnapomra kapom meg őket, de már belekukkantottam :D

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #375205 Írta: Nasarhon
ó, tegnap 5 után rendeltem tehát az pénteknek számít és így csak hétfőn jön.... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #375196 Írta: Kincső
Éljen az alexandrás akció: nekem is megjött :D hivatalosan csak karácsonyra kapom, de az utószót muszáj volt elolvasnom. :P Meg a térképeket megnézni. :) (KGY-n vhogy nem jutott időm nézegetni... :roll: :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #375195 Írta: Nasarhon
nah tegnap délután megrendeltem egy pár könyvet. ma érkezik. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375080 Írta: Gandalf

Gandalf írta: AZ ALEXANDRA.HU-RÓL RENDELVE MÁR CSAK 4 225 Ft !!! 1 nap a kiszállítási idő.

Ez az akció csak nov. 28. éjfélig érvényes!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375075 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374940 Írta: Ery

Adlaine Boldania Abelhia írta: Vhogy nincs ínyemre egy "új" Gyűrűk Urát elolvasni...én a régit szoktam meg, nagyon + is szerettem...megszoktam elbeszélési és fogalmazási módját... ezért nem tudnám megvenni a nemrég kijavított kiadást...


Ez a Gyűrűk Ura nem "új" a fordítás egésze, stílusa nem változott, csak a pontatlanságok lettek kijavítva benne, úgyhogy nyugodtan elolvashatod :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374935 Írta: Adlaine Boldania Abelhia
Vhogy nincs ínyemre egy "új" Gyűrűk Urát elolvasni...én a régit szoktam meg, nagyon + is szerettem...megszoktam elbeszélési és fogalmazási módját... ezért nem tudnám megvenni a nemrég kijavított kiadást...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374901 Írta: Sil

Gandalf írta: Nekem már volt a kezemben könyvesboltban, és tényleg elsőre csak a színes karikák látszanak rajta. Mozgatni kell a fényben és alaposan megvizslatni, hogy a rajz többi része is kivehető legyen (feketére feketével nyomni, brrrr...)

Szép ez, én legalábbis szeretem a fekete borítós verziókat. Olyan különleges. És látszik is, ha kb vízszintesen tartod. Csak óvatosan kell majd fogdosni, mert az ujjlenyomatok eléggé meglátszanak rajta.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374886 Írta: Gandalf
Nekem már volt a kezemben könyvesboltban, és tényleg elsőre csak a színes karikák látszanak rajta. Mozgatni kell a fényben és alaposan megvizslatni, hogy a rajz többi része is kivehető legyen (feketére feketével nyomni, brrrr...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374839 Írta: Sil

Gandalf írta: Itt viszont szebb fényképet közölnek róla. :P

Hát ha az szebb, hogy úgy néz ki, mintha csak egy-egy színes kör lenne a borítón, és még a rúnák sem látszanak... (Kb 1000 Ft-os különbség meg azért nem olyan pici, szvsz.)

De holnap jön a csomagom, majd megnézem. :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374836 Írta: Nasarhon
én pedig szülinapomra kapom de az hamarabb lesz mint karácsony ezért most úgy örülök :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374833 Írta: Attila

Patiszon írta: Ezt kapom karácsonyra :)


Én fűzöm az egyik bátyám a feleségével (sógornőmmel) együtt, hogy ezt kérem. :mrgreen: Úgyis nehéz nekem ajándékot venni, mert nem tudom jól megjátszani magam akkor, hogyha meglepetést kapok. :oops: De nem baj. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374829 Írta: Patiszon
Ezt kapom karácsonyra :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374827 Írta: Gandalf

Sil írta: Rendelhető:
www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... kID=150431


A Librinél is kapható már, bár ott picit drágább a megrendelés:
Katt Ide!

Itt viszont szebb fényképet közölnek róla. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374814 Írta: Sil
Rendelhető:
www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... kID=150431

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374757 Írta: RobiCzekli
Igen, mindenképp megvenném :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374107 Írta: Nasarhon
jah értem :)
Ezt a változatot most biztosan megveszem. Valahogy a régebbi kinézet nem nyerte el a tetszésemet....és vártam hát ha majd a következő kiadás szebb lesz, és így is lett. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374106 Írta: Sil

Nasarhon írta: akkor most egy darab könyv lesz kb. 6500 Ft ? :roll:

Nem, az egész. De természetesen nem lehet kötetenként venni, csak egyben a hármat.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374105 Írta: Nasarhon
akkor most egy darab könyv lesz kb. 6500 Ft ? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374004 Írta: Attila

szepesics írta: A pénz nem számít :D


= 6.500 Ft. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373998 Írta: szepesics
Mindenképpen kéne az új változat
A pénz nem számít :D

Csongor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.521 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére