Versek

Több
16 éve 10 hónapja #349857 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Versek

Sirgon Esgalnor írta: Orsi: Elhozhatod a tieidet pendriveon vasárnap, oszt felrakjuk a gépemre, és az jó lesz nököm, meg mindenki másnak is, aki hoz pendriveot, vagy írható cd-t.

de én (mi) most vasárnap nem megyek (megyünk), ezt mondtam már.. nekünk a múltkori volt jó. hétvégén felpakolom valahová, igérem.

amúgy sok Lassiba készülő vers már nálam van, amit nagyon köszönök, de állítólag még kapok Zizitől valamit.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349855 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Versek

Sirgon Esgalnor írta:

Orsie / Fraktál írta: drágáim,
a héten majd inden nap későn érek haza és nincs időm a képekkel foglalkozni, mert retusálni is kell, úgyhogy kérlek legyetek türelemmel hétvégéig és akkor felpakolom őket valahová és írok privit.
SÚ, jók lettek a képek - csak én nem vagyok jók rajtuk :P kár, hogy csak 800*600-asok, de gondolom a kbyte-ok miatt.

Szofi: mél Zizinek ment a tegnap megbeszéltek szerint.

Köszi SU a képeket, én is megkaptam.
Orsi: Elhozhatod a tieidet pendriveon vasárnap, oszt felrakjuk a gépemre, és az jó lesz nököm, meg mindenki másnak is, aki hoz pendriveot, vagy írható cd-t.
Zizék nem jönnének vasárnap?! Igazán nem lenne rossz!


:)
ziziék igyekeznek és valószínűleg azért sikerülni fog...

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349836 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Versek

Orsie / Fraktál írta: drágáim,
a héten majd inden nap későn érek haza és nincs időm a képekkel foglalkozni, mert retusálni is kell, úgyhogy kérlek legyetek türelemmel hétvégéig és akkor felpakolom őket valahová és írok privit.
SÚ, jók lettek a képek - csak én nem vagyok jók rajtuk :P kár, hogy csak 800*600-asok, de gondolom a kbyte-ok miatt.

Szofi: mél Zizinek ment a tegnap megbeszéltek szerint.

Köszi SU a képeket, én is megkaptam.
Orsi: Elhozhatod a tieidet pendriveon vasárnap, oszt felrakjuk a gépemre, és az jó lesz nököm, meg mindenki másnak is, aki hoz pendriveot, vagy írható cd-t.
Zizék nem jönnének vasárnap?! Igazán nem lenne rossz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349786 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Versek

Sötét Úr írta:

Well-of-Souls írta:

Szofi írta: Vasárnap akkor 14 h, Népliget, neveket kérek, h kik is jönnek versestali repetára ;)

én

én :)

meg én is. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349774 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Versek
Elgondolkodtató...

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349770 Írta: Draug
Draug válaszolt a következő témában: Versek
SÚ...tényleg nagyon jó.
Bár a "Szüntelen színtelen számító értelem hiába felesel."-sor mintha kissé kilógna a versből. Legalábbis nekem úgy tűnt, de ettől függetlenül grat. :wink:

"gondolkodj mielőtt beszélsz, mérlegelj mielőtt cselekszel..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349767 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Versek
Ez a vers, SÚ... 8O Komolyan,mintha nekem szántad volna... :o

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349763 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek

Well-of-Souls írta:

Szofi írta: Vasárnap akkor 14 h, Népliget, neveket kérek, h kik is jönnek versestali repetára ;)

én

én :) Ha minden igaz, bár a család András-napot akar tartani, amin illene részt vennem...

Orsie / Fraktál írta: kár, hogy csak 800*600-asok, de gondolom a kbyte-ok miatt.

Bingo! Amúgy darabonként 3,5-5 MB között vannak, annyi tárhelyem (meg feltöltésre időm) a világon nincs. :)

Szofi írta: Kedves kis versikémre reagálásokat kérnék szépen, itt van lejjebb...

yo.* Egy dolgot felejtettél ki a számításból (vagy a versből): a férfiak nem annyira húgra, inkább (pót)anyára vágynak. Valahol a tudat alatt (felett és között) Oedipus rulez. Mondjuk ritmikailag nem lett volna jó...

Írtam ma pár szóismétlést. Akár közhelygyűjteménynek is nevezhetném...

Hiába

Szavakban tetteket, tettekben álmokat - hiába keresel.
Másokban másodat, magadban másokat - hiába keresel.
Vigaszban oltalmat, titkokban nyugalmat - hiába keresel.
Hamis szón híveket, fecsegőn híreket - hiába keresel.
Szüntelen színtelen számító értelem hiába felesel.
Szívedben hit nélkül, szemedben vágy nélkül biztosan elesel:
Hiába keresel.


[size=9:13vx9ano]Rákospalota - Fót, 2007. 11. 28. 15:25:50[/size]


__________________
[size=9:13vx9ano]* Ha csak ennyit írok, az már nagy dicséret, közelíti a tmb-t...[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349752 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Versek
drágáim,
a héten majd inden nap későn érek haza és nincs időm a képekkel foglalkozni, mert retusálni is kell, úgyhogy kérlek legyetek türelemmel hétvégéig és akkor felpakolom őket valahová és írok privit.
SÚ, jók lettek a képek - csak én nem vagyok jók rajtuk :P kár, hogy csak 800*600-asok, de gondolom a kbyte-ok miatt.

Szofi: mél Zizinek ment a tegnap megbeszéltek szerint.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349750 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Versek

Szofi írta: Vasárnap akkor 14 h, Népliget, neveket kérek, h kik is jönnek versestali repetára ;)

én

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349746 Írta: Szofi
Szofi válaszolt a következő témában: Versek
, mégeccer köszi a képeket, jók lettek:)
A többi kattogtatót is kérném, h minél előbb küldje körbe priviben a képeit! :P

Vasárnap akkor 14 h, Népliget, neveket kérek, h kik is jönnek versestali repetára ;)

Kedves kis versikémre reagálásokat kérnék szépen, itt van lejjebb...

//OFF: fáking fákk,
gyűlölöööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööö
ööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööömmmmm
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ON//

(Perszepersze valójában inkább Odi et amo, de akkoris:))

"Ölelj örömödbe, Fényhozó!"
/W.S.: Médeia/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349723 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Akkor arra várhatunk... 2004-ben igért nekem egy (akkori) Mau-összest, azóta sem kaptam meg :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349669 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Versek

Sötét Úr írta: ...mást is vártam tőled, mégpedig a Mauval közösen írt verset!

Annak a kézirata Maunál van, az ő tiszte betenni ide :)

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349655 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek

fqqdk írta:

Erda niire (Area) írta: [size=9:23m0nix1]Üdv újra itt![/size]

:)

Lakonikus. ( :) ) De én mást is vártam tőled, mégpedig a Mauval közösen írt verset, amit a talin hoztatok össze, és fel is olvastál.
Ja, és a kérésednek megfelelően a glossolalia opensource ;) (kiváncsi vagyok, hogy ebből mi fog kisülni... Egy azonban már biztos: a fórum-adatbázisban jócskán meghízik a search_wordlist tábla!) :)

Más: akikre a Siriusról készült képek tartoznak, azok privit kaptak tőlem... Ugye?

Megint más:

Snuffles írta: OFF ... Az Astoriás tippet meg köszönöm... ON

Vasárnap volt alkalmam leellenőrizni, és megvan még a bolt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349632 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Versek

fqqdk írta:

Erda niire (Area) írta: [size=9:1vahflxo]Üdv újra itt![/size]

:)

[size=9:1vahflxo]? :) ....... :-) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349612 Írta: Szofi
Szofi válaszolt a következő témában: Versek
hurráhurrá, jön Weeeeeeeeelllllllll :P

****************
// amolyan nem mod6om (nem merem) el/meg ...Neki --- elmondom hát...nektek >) //

Apám, bátyám, szeretőm legyél,
s én húgod, lányod, szeretőd leszek.
Nem fogok félni többé, ha a Te
kezed, szavad, szemed, szived vezet.

(éééééés igeeeeeeen, ekkor ér bele az ember lányának a keze a teletrottyol éjjelibe.... :( )

"Ölelj örömödbe, Fényhozó!"
/W.S.: Médeia/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349594 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Versek

Erda niire (Area) írta: [size=9:3o6zbn4m]Üdv újra itt![/size]

:)

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349588 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Versek
OK, köszi az infót :)
[size=9:3flt367a]Csak most már (bárkihez is kell könyörögnöm, alázatosan megteszem :) ), maradjon is így, mert még egyszer nem leszek képes átszervezni a dolgaimat...[/size]

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349585 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Újabb fejlemények a december eleji vt kapcsán!

A találkozás időpontya (olyan mint a babelhal, csak ez az idővel manipulál...): 2007. december 2, vasárnap 13:00 - 14:00.
Helye: Budapest, Népligeti metrómegálló kijárata

A találkozó helye: Sirgonnál


Aki jön, hozzon kaját, innivalót (Sirgon állítólag jól el van látva teákkal, de ez még nem ok arra, hogy teljesen kimerítsük a készleteit), és VERSEKET! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349529 Írta: január
január válaszolt a következő témában: Versek
azt a leborul...
és még mindíg élek
mi tart életben nem tudom
más se tudja
valami nem hagy el
valami nem hagy elmenni innem
valaki aki fogja a kezem
akkor segít amikor a legjobban kell
akkor van mellettem
amikor a legjobban egyedül vagyok
és ez jó érzés
jobb mint amit más adott

és nincs elvonókúra sem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349513 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Versek
[size=9:2xkznejg]Két haiku:

Párnámba dörgölt
illatod neked játék
nekem merénylet



Hópihe szeplők
ráolvadnak arcomra
az elmúlt nyarak


Üdv újra itt!
[/size]

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349510 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek

Kar'sa írta: Négyig foglalt asztalt, azt mondta, ha jól emlékszem... de az is lehet, hogy négytől?

Vagy esetleg négy főre... ;) :D :D D:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349502 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Én tegnap 17:38-tól 17:41-ig beszéltem vele, és akkor még a találkozó időpontja vasárnap 12:00 volt az Astoriánál, onnan CD-fű uticéllal városismereti séta. A táv nem túl nagy, ezért úgy gondolom, hogy a 16:00 a tali tervezett befejezésének időpontja lehet. :)
Azt is jó lenne tudni, hogy a december elejére időzített tali 1-én vagy 2-án lesz-e? :hein:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349473 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Versek

Orsie / Fraktál írta:

Kar'sa írta:

Arlith írta: Én feladom...
Viszont a CD fűbe lehet,h lenéznék. Meddig lesztek ott?

Passz... De 100% tuti, hogy úgy lesz, ahogy mondtam... (ejnye, de magabiztos vagyok...) Vagy legalábbis Szofi tegnap este hatkor ezt mondta... Persze lehet, hogy már nem volt beszámítható állapotban... :P

hééé, én ott ültem vele szemben és tanúsíthatom, hogy (akkor még) beszámítható volt :D
azt nem melítette, hogy meddig leszünk CD Fűben, szerintem még nem foglalt asztalt csak majd most fog.
Arlith, szvsz hívd fel Szofit.

Áááh.... mekkora idióta vagyok
Négyig foglalt asztalt, azt mondta, ha jól emlékszem... de az is lehet, hogy négytől? (sztem az előbbi, abban van logika...)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #349472 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Versek

Kar'sa írta:

Arlith írta: Én feladom...
Viszont a CD fűbe lehet,h lenéznék. Meddig lesztek ott?

Passz... De 100% tuti, hogy úgy lesz, ahogy mondtam... (ejnye, de magabiztos vagyok...) Vagy legalábbis Szofi tegnap este hatkor ezt mondta... Persze lehet, hogy már nem volt beszámítható állapotban... :P

hééé, én ott ültem vele szemben és tanúsíthatom, hogy (akkor még) beszámítható volt :D
azt nem említette, hogy meddig leszünk CD Fűben, szerintem még nem foglalt asztalt csak majd most fog.
Arlith, szvsz hívd fel Szofit.
fontos: aki küldött a Lassiba verset és jön a talira, pls hozza el kinyomtatva, vagy küldje el nekem is, hogy kinyomtathassam, mert Szofi sajnos jelenleg nem tud géphez és nethez jutni! most fogjuk megbeszélni, kiválasztani, hogy mely művek kerüljenek bele az újságba.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349465 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Versek

Arlith írta: Én feladom...
Viszont a CD fűbe lehet,h lenéznék. Meddig lesztek ott?

Passz... De 100% tuti, hogy úgy lesz, ahogy mondtam... (ejnye, de magabiztos vagyok...) Vagy legalábbis Szofi tegnap este hatkor ezt mondta... Persze lehet, hogy már nem volt beszámítható állapotban... :P

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349464 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Versek

Kar'sa írta: (nagy közös tali, amire alig tud valaki menni... hehehe...)

Pedig én nagy valószínűséggel arra fogok menni. Erre a hétvégére végül úgy intéztem, hogy mégis hazatolom a képemet.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349454 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Versek
Én feladom...
Viszont a CD fűbe lehet,h lenéznék. Meddig lesztek ott?

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349453 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Versek
OFF
Kíváncsi vagyok, ebből mi sül ki... :)
OFF vége

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349449 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Versek

Arlith írta: Öhm. Kicsit Kar'sával szembemegyek:
Szofi megkért, h szóljak neked Kar'sa, meg neked SÚ, hogy vasárnap találkozzatok vele Szentendrén délben (öhm, sztem hívjátok fel, az a legtisztább), hívjátok meg egy bögre teára, ő meg megbeszéli veletek a kislassit. Ha jól értem. Nem vagyok jó postás...
A nagy közös tali (hehe), pedig 1-jén, vagy 2-án lenne.

Óh, igen, mondta, hogy te még Szentendréről tudsz. :)
De nem ott leszünk ezúttal...
(nagy közös tali, amire alig tud valaki menni... hehehe...)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.900 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére